Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat na taką premierę to wali mnie 50 zł w tą czy w tą, a potem będę czekał na kuriera jak zj.eb.

W takie święto to wezmę wolne, zjem śniadanko, wyjdę z psem i ruszę na rekonesans. 

Auto dobre, paliwo za darmo, więc z chęcią mogę sobie kiknąć.

U mnie jest tak jak u Yetiego (za to i bajceps poszedł +), przeżyłem już kilka premier konsol i nie wyobrażam siedzieć na (pipi)e i czekać na paczkę, no trochę inicjatywy kurde ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to mogę wziąć sobie preorder za 100 zł z media. Ogólnie to u mnie dużo sklepów nie ma z grami. Mogę zapomnieć o ultimach itp. Z drugiej strony nie dziwne, że teraz same grubasy. Wszystko, łatwo, przyjemnie, wyłożone na tacy:)

Ja tam czuję w kościach,'że MM lub Saturny nie zawiodą...

Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem reklamę PS4 z gram.pl i o dziwo już nie piszą, że konsolę można kupić 29 listopada ale jak zamówię teraz to dostanę ją w grudniu !!!. Czyżby rzeczywiście pierwsze rzuty konsoli na Polskę już się wyczerpały ?. Kurde możemy się obudzić z ręką w nocniku :)

 

No pamiętaj, że jakieś gram.pl to nie potencjał MM i innych Saturnów. Pewno mają już trochę preorderów, a zapewne dostaną na 1 partię ograniczoną ilość, a i może z wysyłką (pakowanie itp w końcu to nie mała gierka), byłoby ciężko. Grudzień jest  już 2 dni po premierze, więc może chodzi o czas dostarczenia, piszą tak dla bezpieczeństwa ;)

Moim zdaniem nie ma co się spinać, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No i należy pamiętać, że jeśli Sony się pokapuje, że w jakimś kraju może braknąć, to chętnie utną rzut na Cebulandię i przerzucą dostępne konsole do kraju gdzie koszt gry to równowartość 5 piw w pubie i nikt się 10x nie zastanawia czy brać nową grę po pełnej cenie ;)

Odnośnik do komentarza

No i należy pamiętać, że jeśli Sony się pokapuje, że w jakimś kraju może braknąć, to chętnie utną rzut na Cebulandię i przerzucą dostępne konsole do kraju gdzie koszt gry to równowartość 5 piw w pubie i nikt się 10x nie zastanawia czy brać nową grę po pełnej cenie ;)

Zawsze wszystkim powtarzam że ceny w Polsce nie są złe tylko nasze zarobki są śmieszne . Przykład : paliwo w Szwecji po około 7 zł :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem reklamę PS4 z gram.pl i o dziwo już nie piszą, że konsolę można kupić 29 listopada ale jak zamówię teraz to dostanę ją w grudniu !!!. Czyżby rzeczywiście pierwsze rzuty konsoli na Polskę już się wyczerpały ?. Kurde możemy się obudzić z ręką w nocniku :)

Nie tylko na Polskę. Mieszkam w Belgii, i konsol na premierę już nie budjet. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

w gamestopie.irl  jest to samo. jak sie pytam o szczegóły to nie wiedza, co mi odp. patrzą sie tylko na siebie.

kompletnie nie wiedza ile egzemplarzy dostana i jakie pre-ordery będą uwzględniać, to znaczy do kiedy.

jeden wielki bałagan. jedno, co dali do zrozumienia to to, ze nie będzie żadnych wolnych konsol do sprzedaży w dniu premiery, tylko pre-ordery :( ja mam pre-order złożony w dniu 22/08/13.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja z brytyjskiego shopto zamowilem pre ordera 17 czerwca.Pytalem sie ich ostatnio,czy konsole zagwarantuja mi na premiere.Oni pisali,ze tak naprawde nic nie moga zagwarantowac.

Dziwilem si,ze polskie sklepy tak obiecuja.Wszystko cacy pieknie,cuda na patyku.Przeciez rynek Polski jest o wiele mniejszy od brytyjskiego.Tydzien temu dostalem info,ze konsole na premiere mam na bank i mam szybko wybrac bundla.

Teraz polskie sklepy maja zamowienia na grudzien,niezla beka.

Odnośnik do komentarza

No tak ale z drugiej strony na rynku Polskim jest kilkanaście-kilkadziesiąt ? razy mniejszy popyt niż w GB. U nas pewno na premierę będzie z 50 tyś chętnych, tam z 1 mln... jest trochę różnica, więc jak tam powiedzmy będzie 1,2 mln chętnych (przy rzuceniu 1 mln konsol), to nawet jak nam by zabrali z 20 tyś to dużo to nie da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...