Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Zielu ja sie wczoraj jaralem ze mam atak 30k a po zabiciu elitki wyskoczyl mi mieczyk ktory po zalozeniu podbil atak do 100k. Jak pomysle o przedmiotach na pozniejszych poziomach to az mnie skreca. Swoja droga zmienilem z experta T1 i od razu duzo ciezej. O ile zwykle mobki Ida wolniej do ubicia o tyle z elitami troche sie mecze.

Odnośnik do komentarza

Generalnie nie wiem czy tylko ja mam wrazenie ze z dodatkiem gra jest duzo latwiejsza? Po pierwszym przejsciu na expert mialem ponad 60lvl i juz mi sie grac nie chcialo dalej praktycznie i na razie przerwe zrobilem.

 

Ja grałem na Hard i łatwo było. Choć na początku ginąłem, zobaczę jak wbiję ten 70 lvl i co dalej można robić bo raczej nie uśmiecha mi się ganianie znów singla, a raczej przechodzenie jak taran.

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak na pewno wroce po jakims tygodniu i pomecze dalej jednak gra sie dopiero zacznie. Moze tez kwestia szczescia jaki nam sprzet wyleci bo tak jak mowie ja przez wiekszosc gry kosilem rowno jedynie ostatni bossik z 5 aktu mnie raz zajechal ale pozniej jak zaczalem miksturki uzywac to poszlo lekko i przyjemnie.

 

Swoja droga ciekawe czy zrobia Diablo 4 kiedys to chyba fabularnie prequel bedzie:D

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie, po tygodniu wku.wienia mam te (pipi)e rzeczy z dlc. Jak? Wbijasz na battle neta (musisz mieć konto )

 https://eu.battle.net/support/pl/help/ diablo 3, zakupy/płatność,problem: Inny problem z zakupem lub płatnością, wybierasz chat (musi wyskoczyć ramka prostokątna,wyłączyć wszystkie adblocki i dodatki), w opisie problemy wyjaśnić sprawę z niedziałającym kodem i czekać na konsultanta.

 

Mam to co chciałem:3 dodatkowe sloty na postać i przydupasa dodatkowego, naramienniki wypieprzyć nic nie wartę

 

Ps pomoc i info uzyskałem z oficjalnego forum playa od innych użytkowników

PS2 plik wreszcie jest w wersji PL/RU jak powinien być od początku

Odnośnik do komentarza

Kto moglby mi napisac jak mam rozwinac kowala i zlotnika? Mam ich na 10 levelu i ciagle brakuje mi jakiejs mikstury.

Mam ja gdzies znalezc, moge ja kupic?

Ten flakonik powinien Ci polecieć dopiero w V akcie. Dopóki nie wyszło ROS, to właśnie 10. był maksymalnym lvlem rozwoju dla kowala i złotnika.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto moglby mi napisac jak mam rozwinac kowala i zlotnika? Mam ich na 10 levelu i ciagle brakuje mi jakiejs mikstury.

Mam ja gdzies znalezc, moge ja kupic?

Też nie wiedziałem skąd to wziąć i z pomocą przyszło Diablo wiki. To jest Death's Breath i wypada z elitów, goblinów skarbników i skrzynek od 61 lvl.

 

 

@michal - nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam . Mam takie pytanie . Mam Diablo 3 UE na PS3 ale kupuje PS4 we wrześniu . Czy istnieje możliwość tak jak w przypadku FIFA 14 -> jeżeli mam wersje na PS3 to wersja FIFA 14 na PS4 kosztuje mnie 10 Euro (a nie około 200 zł ) ? Czy muszę kupić ponownie Diablo 3 UE na PS4 i tracić 199 zł ? Jeżeli ktoś wie to bardzo proszę niech da mnie znać . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...