Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grę ostajemy z pewnym pakietem za Free, po jakimś czasie dojdzie season pass (nie znam ceny być może 100zł, strzelam na ślepo), jego wykupienie zagwarantuje dostęp do wszystkich DLC. Kilka będzie płatnych chyba 3 a dwa będą darmowe. 

 

Nie trzeba wykupywać season passa, wystarczy wybrać dodatek i go kupić, ale season pass dodatkowo obniża cenę każdego dodatku więc jeśli ktoś planuje zakup wszystkich to oczywiście lepiej kupić season pass za te 100zł niż płacić za każdy DLC oddzielnie po 50 zł i przepłacić na całości. 

 

Z tych aut w podstawce to wystarczy mi McLaren MP4 - 12C oraz Apollo  :thumbsup: i mogę śmigać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grę ostajemy z pewnym pakietem za Free, po jakimś czasie dojdzie season pass (nie znam ceny być może 100zł, strzelam na ślepo), jego wykupienie zagwarantuje dostęp do wszystkich DLC. Kilka będzie płatnych chyba 3 a dwa będą darmowe. 

 

Nie trzeba wykupywać season passa, wystarczy wybrać dodatek i go kupić, ale season pass dodatkowo obniża cenę każdego dodatku więc jeśli ktoś planuje zakup wszystkich to oczywiście lepiej kupić season pass za te 100zł niż płacić za każdy DLC oddzielnie po 50 zł i przepłacić na całości. 

 

Z tych aut w podstawce to wystarczy mi McLaren MP4 - 12C oraz Apollo  :thumbsup: i mogę śmigać. 

 

Pytanie tylko czy season pass będzie działał z plusową wersją czy tylko z pełną płatną edycją gry.

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko czy season pass będzie działał z plusową wersją czy tylko z pełną płatną edycją gry.

Season Pass jest do pełnej wersji. A jeśli chodzi o darmowe dodatki do edycji PS+, to ta dostanie tylko trasy które są w Indiach. No i oczywiście patch z deszczem.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Troszke inaczej piszesz o Destiny, niech ci przypomne:

 

(pipi) TO WIĘKSZEJ ILOŚCI WSZYSTKIEGO POWINNO BYĆ JUŻ NA STARCIE. Po ograniu ALFY, BETY tylko takie miałem zarzuty do tego tytułu ale jak widać większości Wam to nie przeszkadza, osobiście sądzę że ta gra skończy jak Titanfall hype przez tydzień a później zostaną tylko najbardziej zagorzali gracze, przecież już niektórzy wypatrują Rajdów czyli co na tym będziecie jechać aż do grudnia aż wam wcisną DLC ?

W DC fajnie bo jak nie chce to nie kupie, super cool uber elo elo. W destiny juz niefajnie, bo zle DLC, bo hajp, bo tytanowy janusz.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie będziemy ścigać się po burakach to pewne. 

 

Przypomina mi się pomysł z pierwszego DLC do Shift 1, tam były wyścigi ligowe, dwie drużyny stawały na przeciwko siebie, po 2 lub 4 graczy w każdej i podzieleni byliśmy na niebieskich i czerwonych. Punkty dostawała cała drużyna za zdobycie większej ilości punktów na mecie. Fajna rzecz, jeśli się jechało 1 to kumpel jeśli jechał drugi to starał się blokować trzeciego z przeciwnej drużyny, tak aby zabezpieczyć punkty. Fajne taktyczne zagrywki były i świetne wyścigi. Mam nadzieje że pomyślą o czymś takim.

 

Albo można by stworzyć zespół i ścigać się tak samo zespołowo. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było takie info, ale wygląda na to, że standy z PS4 w marketach mają demo Driveclub. Dzisiaj pograłem w Saturnie, w Złotych tarasach. W demie są trzy trasy i do każdej przypisany jest jeden samochód. Co więcej? Mi dupy jakoś nie urwało... W sensie oprawa nie urwała. Ale wiecie jak to wujowo są skonfigurowane TV w marketach. Po premierze za to chętnie pogram u siebie na kanapie.

 

vndcTnQ.jpg

 

nWQv3Ki.jpg

 

E8R0NW1.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Na pewno nie będziemy ścigać się po burakach to pewne. 

 

Przypomina mi się pomysł z pierwszego DLC do Shift 1, tam były wyścigi ligowe, dwie drużyny stawały na przeciwko siebie, po 2 lub 4 graczy w każdej i podzieleni byliśmy na niebieskich i czerwonych. Punkty dostawała cała drużyna za zdobycie większej ilości punktów na mecie. Fajna rzecz, jeśli się jechało 1 to kumpel jeśli jechał drugi to starał się blokować trzeciego z przeciwnej drużyny, tak aby zabezpieczyć punkty. Fajne taktyczne zagrywki były i świetne wyścigi. Mam nadzieje że pomyślą o czymś takim.

 

Albo można by stworzyć zespół i ścigać się tak samo zespołowo. 

Czyli jak w żużlu, byłoby fajnie.

Odnośnik do komentarza

Pytanie jak stary jest ten build :) zresztą lepiej powiedz czy grze bliżej do NFS czy może idzie odrobinkę w stronę GT. No i jak gra się na padzie

 

Jak ktoś grał przede mną, to myślałem pod względem oprawy, ze to NFS Rivals jest... Model jazdy jak dla mnie stawia na symulację a nie arcade. Nie wiem czy były wyłączone wspomagacze, ale ciężko było mi opanować auto na zakrętach. Zachowywalo sie naturalnie, czuć było ciężar auta. Zakrętów nie pokonywalo się driftem na pełnym gazie jak w NFS ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...