Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięki silnika ze środka auta są rewelacyjne, ale usłyszeć wydech zza samochodu, to w niektórych przypadkach łeb urywa. :) Czasami mam dylemat z jaką kamerą grać. Przeważnie gram z kamerą ze środka - wszystko dobrze widać i nie przeszkadza ona robić dobre czasy. Świetne też jest to, że przy takiej kamerze kierowca lekko spogląda na zakręt, co bardzo pomaga (na tyle lekko, że to nie irytuje jak w Shiftcie). 

 

I w ten oto sposób mamy świetne wizualia, rewelacyjny dźwięk, bardzo dobry model jazdy, agresywnych, ale nie niesprawiedliwych przeciwników (vide Motorstorm), a wszystko to polane sosem rywalizacji ze znajomymi. Bomba!

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Panowie a jak z długością wyścigu ? i porównując inne tego typu gry na ile starczy sam singiel bez multi, nie licząc oczywiście DLC. Już rozumiem skąd metacritic to takie dno i bagno :), jak można brać to coś na poważnie skoro wziąłem pierwszą lepszą osobę i DC dostało od niego 0 !!! :) A FH 2 na X1 10 punktów. 

Oceny osób tu grających mają dla mnie większe znaczenie ;) 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

pogralem i ja godzinke, wrazenia od myslnikow:

-ultra plynne i betonowe 30fps

-swietnie oddane uczucie predkosci

-rajcowny model jazdy

-niesamowity engine odpowiedzialny za efekty swietlne

-serwery multi i klubow nie dzialaly

-widac lekki alliasing, zdecydowana wiekszosc tekstur to era ps3, ogrywam jednoczesnie second son to roznica w ostrosci jakosci obrazu i samych tekstur to jakies dwie klasy wyzej na korzysc pedala w rurkach

-auta i ich wykonanie tez nie porywaja, niby maja tyle polygonow ale tego kompletnie nie widac, moze jak bedzie photo mode to bedzie mozna dostrzec detale, mialy byc super efekty lakierow, matowien, materialow - szmery bajery

- byl tunning w dol oprawy - trasy w norwegii mialy kaluze od roztopionego sniegu, teraz ich nie maja

- muzy zapomnialem odpalic

- widocznosc az po horyzont - czuc next gena(ehh gdyby nie te tekstury)

 

tyle na razie z mojej strony

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja bym radzil wszystkim niezdecydowanym odpalic wersje z plusa niz od razu pchac sie w fulla, a tym co oczekuja graficznego mesjasza wylac kubel zimnej wody na glowe - rozdzielczosc gifow, realna dobrana paleta kolorow gry i efekty swietle sprawily, ze gify wygladaly tak fotorealistycznie, fullowi daleko do tego choc to dalej sliczna gra z super plynnym framerate

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem kto ogrywał Project Gotham Racing nie powinien być zawiedzony. Ktoś kto lubi racery z braku na pewno powinien chwytać - ale tak jak przedmówcy pisali najpierw polecam obczaić wersję z plusa. Sam łykam wszystkie wyścigówki jak idą więc dla mnie to must have, nawet jakby recenzje były w okolicy 6.

 

Odnośnie przyszłości evolution - pamiętajcie, że to nie recenzje o tym decydują, ale ilość zer na koncie :) gra się sprzeda i to na pewno, ponieważ utrafiła w idealne okno premierowe - The Crew przesunięte na grudzień, project cars dopiero w listopadzie, więc ostatnią ścigałką na ps4 było..... nfs rivals :) kierowcy potrzebowali Drivecluba i to już!

Odnośnik do komentarza

jeszcze jakby dali do plusa norwegie, a dali dosc srednio wygladajaca miejscowke

 

dzis maja powiedziec kiedy pogoda...i znowu sa w kozim rogu- powiedza, ze bedzie za dlugi czas to bedzie hejt, ze tyle czekania a i tak rok bylo poslizgu, zapowiedza, ze za chwile, to bedzie hejt czemu nie przesuneli premiery o ten krotki czas by gra byla gotowa

 

kocham evolution za pacific rift bo to jedna z moich ukochanych gier ever ale driveclub to zenada - playground zrobilo molocha w krotszym czasie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...