Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zero organizacji i przygotowania do premiery pomimo prawie rocznego opóźnienia... Jeszcze powiedzcie mi że nie zagram dzisiaj online z kumplami w Destiny czy Diablo bo DC to chyba yebne z krzesła.

Odnośnik do komentarza

Hehehe pewno przeliczyli, że im się ten Plus  jednak nie zwróci i zaczynają już akcję aby jak najwięcej kopii poszło na day one:)  Dobra biorę calaka, nie czekam na plusa.

 

Ja zamówiłem na płycie, szkoda mi nerwów przy czekaniu, aż mi się pobierze tym bardziej, że łącze mam 12 mb. Z tego co widzę DPD już jedzie do mnie tak więc dzisiaj jeszcze sprawdzę tą pozycję, jak coś jestem chętny do wspólnych wyścigów :)

Odnośnik do komentarza

DIVECLUB NIESTETY ROZCZAROWANIE i to duże. Kupiłem zeszłym tygodniu XONE z Forza 5 i poczułem co to są dobre wyścigi.

Zaczynając od modelu jazdy, to twórcy nie wiedzieli czy ma to być bardziej Arcade czy Sim wyszło niby takie 50/50 ale to nie oznacza nic fajnego ,bo wiąże się z tym głupim systemem kar wprowadzonym do gry, gdzie czasem lekko zetniemy zakręt i juz odejmowane są nam punkty/ czy odcinają nam paliwo. Rozumiem gdyby to był wyścig na torze wyścigowym gdzie takie incydenty powinny byc karane, ale nie na otwartej trasie gdzie zapieprzamy po 200km/h i musimy pilnowac by nie przyciąć trawki.

 

Co do grafiki to jest ona bardzo nie równa. Są trasy ładniejsze i dużo brzydsze gdzie tekstury wyglądają jak z PS2. Same samochody są jak najbardziej ok ale brakuje im tego czegoś co ma np Forza. Po prostu jak patrze na te w forzie widzę ze tworzył je ktoś z wielką pasją, a te z DC to takie ładne wymodelowane bryły.

Odnośnie jeszcze grafiki co naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie to zmiana pory dnia dzień-noc. To wygląda naprawdę kapitalnie…. i jazda nocą to bardzo ciekawe doznanie.

 

Kolejna sprawa to muzyka która jest okropna i nie dziwie się ze defaltowo jest wyłączona :D

 

I na koniec: nie myślałem ze to kiedykolwiek napisze to o grze wyścigowej ale brakuje mi tu jakiejś otoczki fabularnej, jakiegoś wprowadzenia do kolejnych wyścigów. Tu mamy po porostu ścianę z eventami klik klik i jedziemy. Nawet przed wyścigiem nie ma żadnego rzutu kamerą na bryczki którą i z ktorymi jedziemy.

 

Przyszłe patche niewiele poprawią bo będą poprawiały tylko oprawę audio wizualną. 

 

Bardzo czekałem na ta gre zapewne jak większość z Was bo to w końcu pierwsze wyścigi na Ps4 ale niestety w mojej opini wypadają bardzo przeciętnie na tle konkurencji.

 

Ode mnie 6/10

 

Wracam do Forzy 5 i Horizona 2

  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tez nie moge wyjsc z wrazenia jak na tle innych exow na ps4 ta gra ma tyle slabych tekstur i jak odstaje oprawa od tego co bylo widac na niektorych gifach - mialbyc pierwszy true next gen graphics experience, a czuje sie jakbym gral w gre na ps3 z super efektami swietlnymi i wieksza iloscia obiektow na ekranie

Odnośnik do komentarza

tez nie moge wyjsc z wrazenia jak na tle innych exow na ps4 ta gra ma tyle slabych tekstur i jak odstaje oprawa od tego co bylo widac na niektorych gifach - mialbyc pierwszy true next gen graphics experience, a czuje sie jakbym gral w gre na ps3 z super efektami swietlnymi i wieksza iloscia obiektow na ekranie

 

Ficuś z ciekawosci jaki masz TV plazmę panasa jakąś ?

Odnośnik do komentarza

DriveClub jest zatem pierwszą gigantyczną softwareowo-organizacyjną wtopą Sony w erze PS4. Miejmy nadzieję, że ostatnią, a casus Battlefielda 4 już się nie powtórzy - gracze ochoczo kupują bety na płytach i potem mamy takie oto skutki. To jest kompromitacja, za którą polecą głowy - najwięcej pewnie w Evolution.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...