Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie za to abstrakcją są gwiazdki za drift na danym odcinku.

 

Co do czasów to 1 gwiazdka to na luzie, 2 rzadko, 3 jeszcze chyba nie zdobyłem ale fakt, że nic nie masteruję i nie powtarzam obecnie.

ja nie masteruje bo jak nie daj boze wykrecisz super czas to nie zrobisz z niego wyzwania bo serwery nie dzialaja i ci szansa zakozaczenia przez znajomymi przepadnie :P

 

wez sobie single race i wybierz najmocniejsza fure jaka masz odblokowana to zobaczysz do czego zdolna jest ta gra - nie ma sielankowo i na zakretach rzuca i sama robi drifty :P

 

ogolnie w modelu jazdy troche mi ta gra pierwszego grida przypomina, wam tez?

 

edit - Masorz rzecz jasna pogramy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

no 2 gwiazdki to luz, ale tą 3 ciężko zdobyć, tylko w paru wyścigach mi sie udało, to już myślałem, że masakrycznie wolno jezdze jak mam z tym problem

ale chyba jak Ficuś pisze, lepiej póki co nie masterować tego :)

 

co do driftu to ręczny na chwile na pełnym gazie, na razie tak robie

 

Brakuje mi póki co:

- lepszej muzyki, ta w grze to sieka z tego co słucham do tej pory

- brakuje zmieniania muzyki na następny utwór, tak jak było w NFS Rivals

- przy porównywaniu aut brakuje jakiejś podziałki przy wskaznikach, ciężko czasami stwierdzić które auto ma lepsze parametry

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości, zakupiłem grę w wersji na płycie, powinienem dostać w DLC 3 samochody, w pudełku z grą nic nie ma, a po odpaleniu gry i zassaniu łatki nic nie dostałem;/ Jakieś sugestie?

Czyli ze w wersji po premierze też są trzy auta? Można wiedzieć jakie, bo jesli takie same jak w preorderze to ten właśnie stracił sens.
Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje, że w pudełkowej nie ma, chyba że SPECIAL EDITION, to tam jest dodatkowych 5 aut

te 3 auta tylko dla preorderów

 

a mieliście już jakieś dachowanie?

 

edit: tu o wersjach i takie tam

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=905048

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

A tak z ciekawości, zakupiłem grę w wersji na płycie, powinienem dostać w DLC 3 samochody, w pudełku z grą nic nie ma, a po odpaleniu gry i zassaniu łatki nic nie dostałem;/ Jakieś sugestie?

Czyli ze w wersji po premierze też są trzy auta? Można wiedzieć jakie, bo jesli takie same jak w preorderze to ten właśnie stracił sens.

 

 

To mój zakup http://www.ultima.pl/driveclub_dlc/i14357/

dodatkowe samochody to:

McLaren 12C

SLS AMG Coupe Black Series

RUF RT 12 R

Odnośnik do komentarza

 

 

A tak z ciekawości, zakupiłem grę w wersji na płycie, powinienem dostać w DLC 3 samochody, w pudełku z grą nic nie ma, a po odpaleniu gry i zassaniu łatki nic nie dostałem;/ Jakieś sugestie?

Czyli ze w wersji po premierze też są trzy auta? Można wiedzieć jakie, bo jesli takie same jak w preorderze to ten właśnie stracił sens.

To mój zakup http://www.ultima.pl/driveclub_dlc/i14357/

dodatkowe samochody to:

McLaren 12C

SLS AMG Coupe Black Series

RUF RT 12 R

To te same co w cyfrowym preorderze, jeśli też zamówiłes preorder od nich to powinieneś jest dostać bo to dotyczy tylko preordera
Odnośnik do komentarza

U mnie jak na razie wszystko idzie na full

Odnośnie 3 gwiazdek za czasówki, to owszem jest z tym trochę plątaniny (np. lotusem chyba dopiero po 4 okrążeniu trzecia wpadła) ale wszystko jest do zrobienia :) Mnie wciągnęło na maksa i powiem szczerze, aż się dziwie że nie mam problemów z robieniem wszystkiego na fulll.

Może to za wcześnie (dopiero miałem pierwszy drift event z Spykerem - 3 gwiazdki za 5 podejściem).

Miód na twarzy :D Dobrze, że jutro do roboty na 10, to dziś trochę poszalejemy, ale fakt brakuje tych klubowych wyzwań i porównywania z przyjaciółmi z listy. :)

 

PS. Ostatnio wysłałem trochę zaproszeń, co by mieć z kim porównywać czasy,a że i zarazem na forumku można od razu wymieniać poglądy to postanowiłem skrobnąć do kilku z Was (mój PSN MatGajewski)

 

 

serwery wlączooneee

ee, ale gdzie? bo u mnie nie ma
Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

U mnie jak na razie wszystko idzie na full

Odnośnie 3 gwiazdek za czasówki, to owszem jest z tym trochę plątaniny (np. lotusem chyba dopiero po 4 okrążeniu trzecia wpadła) ale wszystko jest do zrobienia :) Mnie wciągnęło na maksa i powiem szczerze, aż się dziwie że nie mam problemów z robieniem wszystkiego na fulll.

Może to za wcześnie (dopiero miałem pierwszy drift event z Spykerem - 3 gwiazdki za 5 podejściem).

Miód na twarzy :D Dobrze, że jutro do roboty na 10, to dziś trochę poszalejemy, ale fakt brakuje tych klubowych wyzwań i porównywania z przyjaciółmi z listy. :)

 

PS. Ostatnio wysłałem trochę zaproszeń, co by mieć z kim porównywać czasy,a że i zarazem na forumku można od razu wymieniać poglądy to postanowiłem skrobnąć do kilku z Was (mój PSN MatGajewski)

 

Chętnie dodam ludzi, którzy ogrywają DC zawsze jakaś motywacja do rywalizacji. Jak coś mój nick czarek250885

Odnośnik do komentarza

blagam skonczcie pierw klase "rekrut" gdzie w kołko sciga sie tymi garbusami i mini cuperami, dopiero w "amatorze" gra sie rozkreca - szybsze fury i niesamowity fun z modelu jazdy, do tego dochodza ciekawsze trasy, ktore sa puszczane w swietnych porach i engine odpowiedzialny za oswietlenie zaczyna wyczyniac cuda - naprawcie te serwery i ten shit serio zrobi sie grywalny

Odnośnik do komentarza

gram 2h i mam 21 gwiazdek z 255

teraz tak sie zastanawiam czy to w ogóle sie zapisze do naszego profilu kariery jeśli jezdzimy na serwerach offline

bez kitu w offline ta gra nie ma połowy opcji

 

co do bonusowych aut, wziałem free play i tam gdzie jest ta cała lista aut, znalazłem Mercedesa 2015 wszedłem w niego i przerzuciło mnie do PSstore, auto pobrało

nie wiem dokładnie o co z tym chodzi :)  ale to jeszcze nie te 3

dodali też Season pass 104zł kosztuje, ale kto go kupi w tej chwili

 

kurde zle mi sie dachowanie nagrało, share mi cos obrarbia teraz, wrzuce pozniej

 

edit: dalej offline

dokładnie jak pisze Ficuś, gra zaczyna sie po wyjściuz  tych popierdułek

 

Panowie ale kurde czy to nam sie zapisze :geek:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...