Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin dokladnie, ta gra jest tylko pozornie casual friendly

tu ktos wlasnie Venomem zaliczyl konkretne dachowanie

 

grałem po 21 z ziomkiem przy piwku, po pobraniu patcha polaczylo po 10min i wszystko smigalo (ale jeszcze nie jest tak jak powinno byc, czekac 10min)

mam prawie 19lvl i widze chlopaki troche wbili dla klubu, pojezdzilem troche i Elite Club ma 7lvl :)

 

a tutaj screen od Ex4ct ktory nie moze wkleic bo pauzuje po potyczkachz  botami do piatku, takich mamy kierowcow :D

edit: hosting zablokowal zdjecie, wrzuce rano jeszcze raz

 

Właśnie to jest jedna z tych tras, gdzie jedziesz niby prosto, a nagle samochód zaczyna tańczyć na drodze przez nierówności przy 200+ km/h. Online niezłe cyrki tam odchodzą hehe.

Odnośnik do komentarza

Panowie luknijcie w garażu czy macie odblokowanego Golfa GTI (jest na samym początku), odblokowuje sie go za 1 poziom klubu, mamy 7lvl ale coś sie chyba zbugowało bo mam niedostępny?

tak jest z wieloma autami widze, może próbować wejść do garażu i na te auta jak podłączy mnie do serwerów?

 

Trafiłem wczoraj wyścig w multi gdzie jezdziło sie na 2 drużyny, gracze podzieleni byli na czerwony i niebieski team, w opcjach wyzwan są Indywidualne i Klubowe, wygląda na to, że klubami będzie można sie ścigać 6 vs 6 :)   będzie można w sumie układać strategie na takie wyścigi w stylu zaporowe Bentleye aby przyblokować innych czy coś w tym stylu

 

Na twiterze Rusty pisał wczoraj, że problem z połączeniami dotyczy software i nie mogą znalezc dokładnie o co chodzi, 120 osób przy tym pracuje

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Udalo sie juz komukolwiek sciagnac preorderowe samochody?

I Czy tylko ja tak mam ze jestem polaczony z serwerem ale nie moge polaczyc sie z klubem?

 

preorderowe auta ogarną jak uporają sie z serwerami - pisali na twiterze

też często tak mam, że nawet jak podłączy mnie do serwera to klub jest na szaro

 

widziałem teraz w tv na Discovery reklame DriveClub "i obiecuje jezdzić za klub do konca"  coś takiego :D

to ta tylko polska jest troche krótsza, ale jak pisał Ficuś ogarnijcie serwery reklamując gre multiplayer!

https://www.youtube.com/watch?v=3rBHkmM6NJI

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Gra się całkiem nieźle,dynamika ryje beret.Aczkolwiek wyczuwam tu za bardzo arcadowy model jazdy.Zdecydowanie wole symulację (Gran Tursimo,Forza) Grafa jest na wysokim poziomie ale  momentami mocno nierówna.(jakaś nocna trasa w Norwegii wygląda jak z wycięta z Silent Hill :D) Po za tym ta gra jest za...łatwa. Bez zbytniego męczenia się,kończę wszystkie wyścigi,wzywania czasowe,prędkościowe,zaliczam czyste sektory.. Brakuje mi tu też większej ilości "smaczków" chociażdy w postaci lakierów i naklejek. Bo edytor jest wręcz prostacki. Modeli samochodów jest tyle co kot napłakał. Dealerzy zbankrutowali czy co ?? :D Wiem  ze ta gra w założeniach nie zakładała żadnych opcji tunningu ale PRZYDAŁ BY SIĘ jak cholera. Chociaż optyczny-dołożenie nowego spoilera czy owiewiek by nie zaszkodziło....No i żenada roku-NIE DZIAŁA ONLINE !!!!!!!!Nawet po patchu ! Założyłem klub i co ??? I GÓWNO. Chce dołączyć do innego klubu ? NIE DA SIĘ bo serwery są wyłączone.Gra społecznościowa póki ci jest tylko dla samotników.Zawodu nie ma-ale widziałem/grałem w lepsze gry wyścigowe.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

A to wszystko za jedyne 1500 za konsole, 200 za gre i 195 za plusa!

Na szczescie nie musze sprawdzac czy akurat serwery dzialaja czy nie, czy psn dziala czy nie, odpalam xboxa, gdzie zawsze wszystko dziala i sciagam sie z 11 kolegami z naszego liczacego kilkadziesiat osob klubu w Horizonie :)

Troche tylko zaluje ze wzialem ps4, pewnie nie odpale do 2017 r. :/

Odnośnik do komentarza

A to wszystko za jedyne 1500 za konsole, 200 za gre i 195 za plusa!

Na szczescie nie musze sprawdzac czy akurat serwery dzialaja czy nie, czy psn dziala czy nie, odpalam xboxa, gdzie zawsze wszystko dziala i sciagam sie z 11 kolegami z naszego liczacego kilkadziesiat osob klubu w Horizonie :)

Troche tylko zaluje ze wzialem ps4, pewnie nie odpale do 2017 r. :/

Gra była za 169 zł więc mogę poczekać na serwery!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Udalo sie juz komukolwiek sciagnac preorderowe samochody?

I Czy tylko ja tak mam ze jestem polaczony z serwerem ale nie moge polaczyc sie z klubem?

1. nie potrafie tez

2. mam to samo, dzis pare razy polaczylo z serwerami ale za kazdym razem nie pobieralo nazwy naszego klubu, jego level wynosil 0 i nie bylo zadnych stytystyk, po wyscigu tez nie wpadal exp na konto klubu tylko w nieskonczosc sie z nim laczylo

 

btw wyslalem Ci inva do znajomych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...