Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra ma tyle w sobie sprzecznosci, że szkoda gadać. Nie działające serwery w grze, która opiera się na klubach to jakiś kiepski żart. Jak coś takiego może mieć miejsce? Nie da rady dołaczyć do klubu w grze o tytule driveCLUB xd Cos takiego na Xie nigdy nie miałoby miejsca.

MINUSY:

-serwery

-Brak replayow

-muzyka

-Zliczanie punktow, nie ważne czy walisz w kogos, czy ktos w ciebie czesto i tak masz ujemne punkty

-Zapowiadanie rzeczy pol roku przed premiera, ktore maja sie dopiero pojawic. A pozniej wyjdzie GOTY edition.

Odechciewa sie grac

Plusy

-Grafika

-Model jazdy

-AI przeciwnikow, jest za(pipi)iste.

 

Dla mnie wymienione plusy pokrywają wszystkie minusy. Chociaż od początku skoro te kluby są głównym motorem napędowym tej gry i nawet w samym tytule jest Club to powinny być dopracowane !!! I działać od początku.

 

Dla mnie na plus dodam że gra się nie wiesza :woot:  nie ma na szczęście takich komedii jak w Forza Horizon 2 gdzie auto potrafi wypaść nie tam gdzie powinno. 

 

Wczoraj jak Venomem próbowałem pobić Hot lap to od Zera, powtarzam Od ZERA bo przed tym eventem nie jeździłem Venomen. W punktach ACOLADES dla tego auta to na jednej trasie przez bite 4 godziny, zakręt w zakręt okrążenie za okrążeniem masterując opanowanie auta zakręty, i kontrolowanie gazu na zakrętach NABIŁEM CAŁY LEVEL ACOLADE  :woot: w końcu też zaliczyłem to piekielne okrążenie. Dla tych co nie grają na gwiazdki i czekają na działający klub mówię wam czeka was PIEKŁO. Kilku się podda, paru nie zdobędzie platyny, even wkurzy masę ludzi, doprowadzi do szewskiej pasji, no i zapewni niezapomniane wspomnienia na długie miesiące. Kocham ten gre!!! 

 

10590552_10203549545912227_4618909188528

Odnośnik do komentarza

Póki co online to padaka. Dzisiaj w końcu mnie połączyło, udało mi się dołączyć do klubu, robię jakiegoś eventa, wszystko wygląda cacy i dosłownie 200m przed metą wywala komunikat, że rozłączyło z serwerem... :verymad:

Za to,to powinien być wręcz prokurator ! Dla Sony i całego Evolutions Studio . Co prawda ja na razie gram tylko offline ( z wiadomych przyczyn) ale miałem podobny problem. Około 100m do mety w drugim wyścigu dwu etapowym. Zaliczone wszystkie "exy" i...(pipi) !!! Wyskakuje BŁĄD. Konsola wywala mnie do głównego menu systemowego. Kurfa !!!! No więc jestem zmuszony odpalić Driveclub od nowa i myślę ze jak skasowało mi save to  już WIĘCEJ NIE ZAGRAM w to "coś". Na szczęście nie skasowało ...ale cały "puchar" musiałem zrobić od początku.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się co do ujemnych punktów za kolizje spowodowane przez ai - nie zawsze je otrzymujemy. Jeszcze za mało pograłem, aby znaleźć jakiś klucz do tego, ale wydaje mi się, że gra jakoś sprytnie ocenia, kto przy kolizji zawinił najbardziej i wtedy albo odejmuje punkty albo nie.

Wg mnie całkowicie losowe to jest. Wczoraj ewidentnie w dupe mi wjechał i minus 200p za kolizje dostałem. 

 

W GT mogli by takie AI zaimplementować, jestem zaskoczony jak agresywnie jeżdżą i kombinuja. Chyba największa zaleta gry.

Odnośnik do komentarza

 

Nie zgodzę się co do ujemnych punktów za kolizje spowodowane przez ai - nie zawsze je otrzymujemy. Jeszcze za mało pograłem, aby znaleźć jakiś klucz do tego, ale wydaje mi się, że gra jakoś sprytnie ocenia, kto przy kolizji zawinił najbardziej i wtedy albo odejmuje punkty albo nie.

Wg mnie całkowicie losowe to jest. Wczoraj ewidentnie w dupe mi wjechał i minus 200p za kolizje dostałem. 

 

W GT mogli by takie AI zaimplementować, jestem zaskoczony jak agresywnie jeżdżą i kombinuja. Chyba największa zaleta gry.

 

 

Mi też się wydaje, że jest ciut losowości ale mi bardzo rzadko odejmuje pkt. jak wiedzie we mnie SI.

Odnośnik do komentarza

no tak ale przecież w rankingu są uwzględnieni gracze którzy byli przez jakiś czas online :) a ilu było tych szczęśliwców ?. Coś czuję po kościach że usługa będzie śmigała jak tylko Sony skończy konserwację PSN ;)

Tak tylko ze znajomi z listy są na nawet na 65000 którymś więc tych "szczęśliwców" musi być więcej

 

 

EDIT

Haha teraz przeskoczylem na 1596 :)

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Co do punktów odejmowanych. Też się nie zgadzam. Stosunkowo często mam clean lapy. Jeśli nie popełniam błędu to nikt nie wjedzie mi w tył, ale
gdy np. pędząc 260 km/h nagle za mocno zwolnię to normalnym jest, że AI nie wyrobi czasami i wjedzie mi w tył, to samo na zakrętach, mało błędów, mało odjętych punktów i odwrotnie.

Edit: Wydaję mi się też, że czym sam agresywniej jedziesz, tym agresywniej AI ciebie traktuje.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

z CW:

wyczailem jaka pogode ustwiac i o ktorej puszczac wyscig by bylo prawie fotoreal


jak ustawiasz?

 

włączyłem teraz tylko na chwilke i od razu po uruchomieniu gra podłączona do serwera, można wszystko przeglądać, wszystko dostępne oprócz menu wyzwań

troche wolno jeszcze ładowało liste klubów, ale jak pisał Marek wyżej, po konserwacji PSN może będzie już ok

 

Elite Club 1646 miejsce w rankingu, lvl 8, ale u znajomych widać też troche kluby grają

zimzvm  (id: ROBS159) wysłałem przed chwilą invajta jeszcze raz, tylko Ciebie brakuje

Odnośnik do komentarza

Ja i moje Ferrari :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=BmxiNRLnoSU

 

+Model jazdy jest bardzo dobry, daje dużo satysfakcji i kupę fanu z jazdy :)
+Grafika jest bardzo łada, chmury, otoczenie, modele samochodów  wyglądają mega.
+Odczucie szybkości jazdy... ależ to zapier... :D
-/+ AI daje czasem w kość, są upierdliwi, wjeżdżają w tyłek przez co traci się ptk sławy. No ale też chcą wygrać.
-Tour jest troszkę za krótki, będą dodatkowe wyzwania w DLC no ale nie tak chyba ma być prawda :P
O Multi mogę powiedzieć na razie tyle (dwa mecze rozegrane ze względu na niedziałające serwery) to destruction derby ale dający fun, muszą wprowadzić prywatne lobby.

Mnie wciągnęło bardzo, jak dotąd nie grałem w samochodówki tak w DC się zagrywam :)

Odnośnik do komentarza

Zagrałem dzisiaj 2,5 wyścigu online. Pierwszy raz od premiery! Od Ziela i innych słyszałem, że na torach jest kultura i nikt nie robi głupich stłuczek itd. Pierwszy wyścig skończyłem ostatni bo ciągle ktoś mną obracał. Na zakrętach nikt nie zważa czy ścinając w kogoś przypieprzy. W drugim było lepiej i byłem już 7/10. Jechałem trochę ostrożniej bo wiedziałem już czego się spodziewać. Trzeciego nie skończyłem bo po pierwszym okrążeniu straciłem połączenie z serwerami.

Generalnie wygląda to ciekawie i rywalizacja z prawdziwymi kierowcami wyniesie DC na wyższy poziom, tylko niech te psie krwie naprawią ten syf! Zauważyłem też, że z taką samą łatwością, jaką przeciwnicy mną obracali, tak samo ja lekko stukając w typa przy niewielkiej prędkości zafundowałem mu obrót 180°.

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie ten serial zaczyna nudzić. Najpierw info o tym, że po naprawie problemów z serwerem cały progrezz przejdzie online, a tymczasem wczoraj jak udało mi się zaakceptować inv do klubu od Hendrixa, to mój wkład w klub wyniósł... 0. Lipa. No nic.

Po drugie dziś rano faktycznie udało mi się połączyć, ale w trakcie wyścigu bodajże 2 razy mnie rozłączyło, a raz udało się nawiązać połączenie ponownie (puchar amatora z 3 wyścigami), ale ostatecznie na koniec wyścigu połączenia nie było przez co punkty, które zasiliłyby konto klubu poszły w powietrze.

Odechcewa się choć gra jest bardzo fajna i miodna, potencjał ma niezły, ale mogliby już wreszcie coś z tym zrobić! Do tego wciąż nie ma opcji pobrania samochodów, które były w preorderze... masakra jakaś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...