Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą, jakby właśnie ceny gier kupowanych cyfrowo były takie jak ta z Driveclub z plusa, to chyba na stałe przerzuciłbym się na cyfrowe wersje gier. Cena bardzo atrakcyjna no i sposób ściągania gry to istna rewelacja, 2 GB danych i można od razu grać, reszta ściągała się w tle, mocno pozytywnie mnie to zaskoczyło, aż dziwne, że to Sony wyskoczyło z tym pierwsze, a nie Microsoft.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak swoją drogą, jakby właśnie ceny gier kupowanych cyfrowo były takie jak ta z Driveclub z plusa, to chyba na stałe przerzuciłbym się na cyfrowe wersje gier. Cena bardzo atrakcyjna no i sposób ściągania gry to istna rewelacja, 2 GB danych i można od razu grać, reszta ściągała się w tle, mocno pozytywnie mnie to zaskoczyło, aż dziwne, że to Sony wyskoczyło z tym pierwsze, a nie Microsoft.

 

Z tego co wiem to na Xone jest tak samo.

Odnośnik do komentarza

Elite Club za chwile 10lvl, udało sie dziś online z 1h pojezdzić gwiazdki, szybko leci level
sam dobiłem dziś do 25lvl przy tylko 50 zdobytych gwiazdkach
 
Ferrari 458 Italia najfajniejsze auto jakim do tej pory jezdziłem, mega sterowne, ładniutkie, dobre do driftu, szybkie i ten niesamowity dzwiek włoskich koni  :P
ocean-ferrari-458-italia-plaza.jpeg


pojezdziłem też dziś chwile Venomem, jak ktoś pisał kapcie spadają przy tym przyśpieszeniu
a w DLC mają dodać razem prawie 50 aut

 

Ficuś - podaj swoje ustawiania z tą pogodą i godzinami, o których pisałeś w CW

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Continual upgrades to the DRIVECLUB servers are building a steady increase in performance, meaning that we're getting more and more players connected.

The next server update is coming within 24 hours and will mean we can start to switch on more of the online features, so that you will be able to play more of DRIVECLUB online.

We are sorry that we don't have more concrete news to share right now, but please be patient. We will have more information for you tomorrow."

 

info z FB. W skrócie - może jutro wieczorem coś bardziej pochodzi, ale teraz nie ma na co liczyć. Krótko mówiąc - jesteśmy już zmęczeni i idziemy spać

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

Miałem w koncu okazje osobiscie sprawdzic DC na T500RS i gra wywarla na mnie duze wrazenie, szczegolnie przejazd po jakis kretych drogach Scuderią, widok z srodka z dobrym naglosnieniem ryje beret. Graficznie jest ok, piekna grafike otrzymujemy kiedy pojawiaja sie efekty swietlne typu zachod slonca badz noc, jestem ciekaw jak gra bedzie sie prezentowac podczas deszczu na zywo, prawdopodobnie kopara mi opadnie. Troche problemy z aliasingiem, myslalem ze z tym bedzie lepiej na jedynej slusznej konsoli. 

Na dniach łykam zestaw PS4 + DC + T300RS. Dodatkowo granie na kierownicy daje dodatkowe ilosci funu. Swietnie zbalansowany poziom trudnosci, przeciwnicy walczacy o miejsce, wymijanie ich w waskich drogach daje duzy usmiech na ryju. Efekt poteguje granie na kierownicy i proba wylamania ci rak na Thrustmasterze ; )

Odnośnik do komentarza

Ja mam dość. Zakup DC był jedną z największych gamingowych pomyłek ostatnich lat. Gra w singlu poprawna, ale nic więcej,a to co się dzieje przy próbie szarpania online- brak słów. Miałem przyjemność poszarpać dwie kilkugodzinne sesje w FH2 i  mówię wam, to jak przeprowadzka z afrykanskiej wioski do Beverly Hills. Single FH2 zjada DC na sniadanie bez popity, o grze w sieci z wiadomych wzgledów nie mówię. A co nam dają panowie z Evolution? Kolejne obietnice bez pokrycia, podczas gdy za takie numery powinny posypac sie głowy. Sony reklamuje sie hasłem 4the players, a ja mam wrażenie że oni te hasło rozumieją jako 4thesuckers.

Tyle bólu du py, teraz dalej klepmy sie po tyłeczkach jakie to Sony dobre :(

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No ale nikt nie mowi, ze Sony dobre, ze Evo dobre. Z(pipi)ali po calosci i to jest zart oraz zenada roku! Ale gra broni sie gameplayem, z wyscigow online plynie sam miod! Zagralem dzisiaj 2 wyscigi i jestem zachwycony.

 

Zgadzam sie w 100% ze za takie cos glowy powinny poleciec, nie ma prawa byc takich cyrkow - gdyby to byla alpha/beta to kazdy by to zrozumial, a tak? Kompromitacja na skale swiatowa.

Ale gierka dobra!;D

Odnośnik do komentarza

No i głowy polecą. Nie ukrywajmy Evo, jeśli nie wyjdą na plus, to zostaną zamknięci. Sony tylko nadzoruje pracę studia, ogarnia marketing i sprawdza milestone'y. Jak każdy wydawca zresztą. Po tej gigantycznej wtopie, osoby odpowiadające za on-line, na 100% zostaną zwolnione, redukcja etatów też pewnie nastąpi.

Osobiście będzie to przykre dla mnie, bo takich racerów jak DC pewnie już nie ujrzymy. Teraz albo open-world arcade, albo sim. Do Horizon próbowałem się przekonać, oj próbowałem, ale to nie dla mnie ( co innego główna seria).

P.S
W spojlerze małe przypomnienie, dla kogokolwiek, dla którego jakaś firma może być "dobra"

No i teraz trochę "console wars". Sony dobre? Nah, firma chce zarobić na produkcie, po super pomyłce ( UBERFAIL, myśleli, że nadrobią B-rayem, a tu pupa blada, cyfrowy streaming górą)  jakim była ps3. MS dobry ? Nah, chcią skonsolidować wszystko (a najlepiej WSZYSTKO) w okół windowsa i azure'a. Bo chcą być monopolistą dalej. Praktyki tej firmy to dobry temat na książki (takowe się już pojawiały, polecam). MS nie gra i nie będzie grał fair. Wszystkie "180"  nie pomogą.

Na koniec mała biedna Ninny. Tu musi być już dobrze ? Nah. Nintendo to w latach 90' jedna z najbardziej aroganckich firm w historii, rządzona żelazną ręką przez
Yamauchiego i brudna walka z konkurencją oraz 3rd party była na porządku dziennym ( dla przykładu Ninny brała zdecydowanie więcej $ z każdej sprzedanej gry
niż Sony i Sega)

Tak więc nasz przemysł, jak każdy większy jest napędzany pieniędzy i słupkami sprzedaży z paroma idealistami po środku. (Shigeru Miyamoto, Gunpei Yokoi, Mark Cerny)

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Rushy33 czyli glowny boss drivecluba napisal, ze przez jakis czas zamyka swoja aktywnosc na twitterze - ciekawe czy pod wplywem sony albo moze wezwali go do centrali na dywanik :D

 

z mojej strony wielka szkoda, bo chlop mial mega kontakt z spolecznoscia, dalej za nich trzymam kciuki by ich sony nie zamknelo, jesli zalicza zgona to dolacza do liverpool i juz sony nie bedzie mialo zadnej firmy wewnetrznej ktora zna sie na arcade racerach i zostana z samym dziadem kazem :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...