Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie działa online. Gra dostała drugie, lepsze życie, bo zabawa jest świetna. Satysfakcjonujące jest zahamowanie wcześniej niż inni, aby wyjść z zakrętu szybciej i minąć kilku na raz, lub doganianie przeciwnika w tunelu aerodynamicznym.

Mój ostatni wyścig ulubionym samochodem (niebiescy nie zmieścili się w 25s):

 

GggpIzt.jpg

 

 

Fajne jest również to, że jak ktoś w nas wjeżdża od tyłu, to robi sobie więcej szkód, niż nam. Kary oraz wpadanie w poślizg.

Odnośnik do komentarza

mi wczoraj bardzo czesto szybko laczylo, zauwazylem ze lepiej wylaczyc gre i znowu ja odpalic niz siedziec w menu glownym gdy od razu nie polaczy, nie dostalem tez jeszcze odsony kodu na zawartosc z preordera, moze wysylaja w ratach i dopiero dzis dostane...

 

zaczynam powoli szlifowac eventy, skilla duzego w samochodowkach nigdy nie mialem wiec wcale nie uwazam, ze gra jest latwa, bicie czasow i wyscigi z mocnymi tylkonapedowcami gdzie bardzo latwo o baczka na zakrecie do latwych nie naleza

 

przy okazji mam jeden event co za cholere nie umiem sie zblizyc do 1 miejsca - bentley na trasie w chile wokol tego obserwatorium w nocy

 

ja bym wydluzyl kary odciecia zaplonu za wpadanie w bandy i kraksy - teraz za krotko to trwa i jesli kara wpada akurat przed szykana wolnych zakretow to jakiejs gorszej sytuacji wcale nie mamy, a prawda jest taka, ze branie zakretow na zasadzie "za murek robi auto przeciwnika" jest pomocne w singlu jak i multi ;P

Odnośnik do komentarza

No te kraksy to bardzo randomowe są pod tym względem. Raz jak uderzysz kwalifikuje jako kolizja i masz odcięcie, a częściej jako zderzenie z samochodem i tylko ujemne pkt. a ty dużo zyskujesz.

Chyba, żeby zaliczyło jako kolizję musi uderzony wypaść 4  kołami z trasę ?

Odnośnik do komentarza

Włączyłem właśnie PS4 i dostałem komunikat że podczas próby ściągnięcia patcha wystąpił błąd (CE-32937-4), więc próbuje włączyć grę i mam kolejny komunikat że update is dowloading. Do you want to start application now without updtating it. Gra się uruchamia ale online nie działa z klubem też się nie łącze. 

 

Szkoda bo chciałem dodać milionik do klubu za driffty. 

 

Edit.

 

Zrestartowałem konsolę i poszło. Może to tylko jakiś błąd połączenia się z internetem. Anyway, wszystko działa. Wieczorem popróbuje online

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

jak przechodzi ten progres z offline do klubu? trzeba cos nacisnac, kliknac, gdzies wejsc? pojawia sie wtedy jakis komunikat?

Jak masz połączenie z serwerami to odbywa się to automatycznie.

 

Odpaliłem teraz konsolę, a tu w powiadomieniach przeprosiny, że nie dostałem fur z preordera i do tego dołączony voucher na RUF RT12 R,  Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series i McLaren 12C :)

Odnośnik do komentarza

 

jak przechodzi ten progres z offline do klubu? trzeba cos nacisnac, kliknac, gdzies wejsc? pojawia sie wtedy jakis komunikat?

Jak masz połączenie z serwerami to odbywa się to automatycznie.

 

Odpaliłem teraz konsolę, a tu w powiadomieniach przeprosiny, że nie dostałem fur z preordera i do tego dołączony voucher na RUF RT12 R,  Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series i McLaren 12C :)

 

a wczoraj wieczorem odpalales konsole? kolo 23 nic nie mialem, mam nadzieje, ze dzis popoludniu jak bede odpalac ps4 bedzie na mnie tez ten komunikat czekac

Odnośnik do komentarza

mi wczoraj bardzo czesto szybko laczylo, zauwazylem ze lepiej wylaczyc gre i znowu ja odpalic niz siedziec w menu glownym gdy od razu nie polaczy, nie dostalem tez jeszcze odsony kodu na zawartosc z preordera, moze wysylaja w ratach i dopiero dzis dostane...

 

zaczynam powoli szlifowac eventy, skilla duzego w samochodowkach nigdy nie mialem wiec wcale nie uwazam, ze gra jest latwa, bicie czasow i wyscigi z mocnymi tylkonapedowcami gdzie bardzo latwo o baczka na zakrecie do latwych nie naleza

 

przy okazji mam jeden event co za cholere nie umiem sie zblizyc do 1 miejsca - bentley na trasie w chile wokol tego obserwatorium w nocy

 

ja bym wydluzyl kary odciecia zaplonu za wpadanie w bandy i kraksy - teraz za krotko to trwa i jesli kara wpada akurat przed szykana wolnych zakretow to jakiejs gorszej sytuacji wcale nie mamy, a prawda jest taka, ze branie zakretow na zasadzie "za murek robi auto przeciwnika" jest pomocne w singlu jak i multi ;P

Ficuś ogarnij sobie tą trasę z kamerą na masce lub przedniej szybie. Ja jak się przełączyłem na taką z kamerki zza samochodu to event zrobiłem na 3 gwiazdki praktycznie z miejsca (chyba 3 podejście). Więcej przepychania tym Bentleyem a i będzie dobrze. :)
Odnośnik do komentarza

ogolnie ja tylko jezdze na kamerce z zderzaka - w 90% racerach na taka ustawiam, a ta w DC to po prostu wipeout jest bo tak oddaje poczucie predkosci :D

 

bede musial chyba bardziej po chamsku jezdzic ten event bo serio jakos nie potrafie po bozemu odpowiednio podgodzic tych samochow a na zakretach ta wielka krowa jest wolna

 

btw genialnie mi sie podoba oddana nierownosc terenu w tej grze - to chyba pierwszy racer w zyciu w jakim czasem mam problem utrzymac auto na z pozoru prostej drodze - jest taka jedna trasa gdzie jest teoretycznie dluga prosta, ale co pewien czas sa na niej takie wertepy, ze bardziej nadsterownymi autami trzeba sie serio pilnowac :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...