Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobilem zgredow do 15levela i pas na dzis - z serwerami wlaczonymi gra nabiera pelnego blasku - to dobra gra jest i kropka

 

O nie mój drogi mi  też wskoczył podczas grania 15 ! :) To samo miałem z Ukyo gadamy przez HS i mu mówię, że właśnie 11 lvl wbiłem, a on jak to,  przecież ja to zrobiłem, hehehe. Widocznie jakoś to sumuje w locie.

 

Gwiazdek nie robię bo nic za to nie ma, żadnej nagrody

Tez się zastanawiam po co te gwiazdki. Wygląda na to że dla picu. Single też już mam ukończony . Nawet się nie spociłem.Za to mocno mi tu wiało sandałem przez dużą monotonność w rozgrywce i powtarzalne trasy.Dam tej grze jeszcze drugą szanse w online.No tu to może być ciekawie.

 

Jakie gwiazdki ? Są jeszcze jakieś inne od tych za podstawowe eventy ?

Odnośnik do komentarza

gram od 20.40 podłączony i wsio ok

nabiłem ponad 200k dla klubu, dostałem też ten bonus teraz z preordera, bodajże 50k punktów, ten bonus dostaje sie tylko 1 raz czy kilka razy?

 

jezdziłem teraz na gwiazdki na jakiejś trasie w Norwegii i padał momentami śnieg w nocy, ale to za(pipi)iście wyglądało, było tylko kilka płatków i padał na kilku zakrętach, ale to będzie jazda z zawiejami :)

w ogóle ten śnieg pada tylko na gwiazdkach czy jeszcze gdzieś trafiliście?

 

yfmzve.gif

 

Guernica - a z czym masz największe problemy?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jakies porady dla poczatkujacego? Ostatnie wyscigi samochodowe w jakie gralem to gran turismo 2.

 

Zwracaj uwagę na kolorowe banery przy trasach, oraz tabliczki na torach.

Te pierwsze dzielą się na 3 kolory: czerwony-najostrzejsze, żółty-pośrednie, zielony-łagodne. Tabliczki sugerują kiedy zwalniać na zakrętach na torach.

W sumie nawyki z Gran Turismo pomagają, to nie symulacja, gra więcej wybacza, ale nadal warto stosować się do złotej zasady pokonywania zakrętów.

A, no i warto poćwiczyć drift, żeby później zaliczać eventy z tym związane.

Odnośnik do komentarza

a jakie masz inne gwiazdki, te 225, trafiłem teraz na mały śnieg w Norwegii w nocy, sam sie zdziwiłem :)

 

Ins - gdybym był aż tak dobry zrobił bym max, na razie nie robie na 100% tylko odblokowuje kolejne, pozniej sie wróce

zaktualizowało mi teraz i 160k dodało do klubu, miałem tak chyba już ze 2 razy wcześniej

 

Panowie Aem i Kes obijacie sie :teehee:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

z fejsa:

 

We have a few new updates for you today as we work toward getting everyone connected and racing together in #DRIVECLUB:

1) The latest game update (1.04) is now available to download worldwide and you will need to install it in order to play online. Your PS4 will prompt you to download the update from PSN as soon as you fire up the game.

2) More servers and new upgrades are still coming online hour-by-hour, so we expect improvements to server connectivity and reliability for everyone. We will be bringing Face-offs back into play soon.

3) Essential diagnostics are still running periodically (for the next 12 hours) to help us continue to improve server performance. This may disrupt online play for you when you get connected.

We are still also working hard to get the PS Plus Edition of DRIVECLUB out as soon as possible and hope to update you on this soon.

 

 

ja pierd. beda to łatać teraz (pipi) wie ile

gra jest naprawde świetna, ale litości

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czyli nie powiedzieli nic nowego chociaż chodzi to z dnia na dzień coraz lepiej, trzeba przyznać. Singla praktycznie skończyłem więc fajnie byłoby pograć coś teraz w multi...

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakiś sens robić te gwiazdki ? Czy one cokolwiek dają oprócz odblokowywania kolejnych eventów ? Pograłem troszkę, mam 52 gwiazdki i nie wiem czy chce mi dalej robić po 3 gwiazdki w każdym wyścigu.

Gwiazdki to w sumie tylko takie wyzwanie samo dla siebie - dla tych co lubią masterować przejazdy i chcą mieć jakieś wyzwanie, więc jak ktoś nie ma ochoty to można to odpuścić i zrobić minimum. Wpada za to dodatkowo trochę punktów ale jest to pomijalne.

 

Mi zostały 3 eventy i będzie komplet :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wpadło mi 500.000, poszło do klubu i co dziwne na moje konto też. Leveli już więcej nie nalicza ale punkty nadal można na swoje konto też wbijać. Wygląda na to że nie tylko rywalizujemy klubami ale osobisty progres po 50 levelu nadal może być czymś motywującym.  :woot:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

wczoraj podczas jednego eventu czasowego fajnie pobieralo i rzucalo na droge wyzwania sieciowe - co chwilke byly obszary gdzie rywalizowalem w probach driftu,predkosci czy zakretow z innymi uzytkownikami psn - nie dosc ze wpada dzieki temu troche wiecje punktow to jest tez o wiele ciekawiej na torze - szkoda, ze z tego co widze na razie tez to dziala randomowo bo juz w dalszych eventach nic mi nie wgrywalo

 

dostalem tez wreszcie autka z preordera - potwierdzam, brzmia super i jezdzi sie nimi super, dzieki indywidualnemu malowaniu mozna sie nimi wyrozniac w sieci

 

ogolnie serce gry czyli caly model jazdy sa wspaniale, szkoda ze tak na prawde uczestniczymy w early access, ale ci co kupia ps4 w 2015 kiedy juz driveclub pewnie doczeka sie 20 łatek poprawiajacych i rozszerzajacych zawartosc, a i cena pudelka odpowiednio spadnie, bedzie to na serio rewelacyjny zakup dla fana arcade

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się zrobić event Venom Hot Lap z 3 gwiazdkami. Ło matko... zajęło mi to dobre 50min zanim zrobiłem ten jeden dobry przejazd poniżej 1:16... Masakra jakaś. Oczywiście dałoby radę wykręcić jeszcze lepszy czas, ale ja na ten moment pasuję. Jedno z większych jak nie największe wyzwanie w całym singlu... Mój czas 1:15,896 o ile dobrze zapamiętałem. :)

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałem multum razy i mój najlepszy czas jak dotąd to okolo 16.300. Trafia mi się dobry przejazd raz na xxx razy. Zostało mi do końca tylko trophy legend i finito ;) a i musze poprawic w jednych mistrzostwach czas oraz te nieszczęsne hot lap...

 

Zagrałem wczoraj w miedzyczasie wyścig online ale trafiłem na jakiś buraków chyba bo to co się działo na zakrętach nieraz to porażka. Rozumiem obicie przy wejściu w zakręt po zewnętrznej bo niby czemu nie wykorzystać czyjegoś błędu ale wbijanie się z impetem w (pipi)e to przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...