Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grę kupiłem stosunkowo niedawno, zatem niewiele pograłem (raptem może z 4 godziny).

Graficznie odczułem zawód. To miała być najpiękniejsza gra wyścigowa, prawdziwy pokaz możliwości nowej maszyny Sony.... Być może tak jest, ale należy pamiętać, że z konkurencją krucho. To troszkę jakby stwierdzić, że Injuste to ścisła czołówka najlepiej wykonanych mordobić. Niby racja, ale....

Samochody są wykonane bardzo dobrze, ale też uderza okrutny AA. Z tłami jest różnie. Jeżeli dadzą tę grę w plusie, liczę, że nie skrzywdzą jej jak ongiś Szifta (demo oferowało najpaskudniejszą planszę).
Po zobaczeniu jak gra wygląda w Indiach, sądziłem, że skończy się na graficznym 6/010. Poważnie. Na szczęście niektóre areny zmagań zmotoryzowanych potworów cieszą oczy.
Poczucie prędkości jest niesamowite, efekty świetlne to górna półka, ale mam nieodparte wrażenie jakby samochody nieco lewitowały nad torem.

Nic to, N4S:Rywale, którego nabyłem w ubiegłym roku zachwycił mnie pod każdym względem. Pomyślałem, że skoro gra pomostowa robi tak znakomite wrażenie, to DC zmiażdży konkurencję jak lata temu Burnout Paradise, a jeszcze wcześniej GT3. Tak niestety w sferze wizualnej nie jest.

Natomiast audio to pierwsza liga. Dźwięki są fenomenalne (szczególnie ten z wnętrza pojazdu). Ekipa od GT powinna brać przykład.

Szkielet rozgrywki przypomina mi uwielbianego przeze mnie Szifta. Model jazdy jest niezwykle przyjemny, choć bardziej wymagający. System zdobywania poszczególnych rang, nie jest wzorem GT przekombinowany. Tu po raz kolejny ukłon w stronę najlepszego N4S.

Zasadniczo gra mi się podoba i nie żałuje wydanych 249zł nań. Aczkolwiek śmieszą mnie bzdury pokroju "burza" w opcjach, włączam, a ulewny nie ma. Aaaaa, ta ma nadejść w aktualizacji.

Wstępnie jak dla mnie:

8/10 - grafika;
9/10 - audio;
8/10 - grywalność;

8/10 - ocena końcowa;

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że nawet członkowie z drużyny w meczu zespolowym też Cię atakuja nie myśląc że liczy ogół pkt. Nie raz miałem taką akcję ze wali we mnie mój niebieski i przez ten czas wyprzedza mnie dwóch czy trzech czerwonych no idioci. Multi tylko w obrębie klubu lub zaprzyjaźnionych klubów / graczy.

 

Albo wydłużenie kary albo dyskwalifikacja za dwóch zderzeniach

 

Albo klasyfikacja graczy na podstawie ich jazdy to było by najlepsze

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

 

Wreszcie mogę pisać....

Gra świetna ale online to żenua.

 

W tej grze powinni wprowadzic uszkodzenia mechaniczne, moze wtedy ludzie by ostrozniej jezdzili i nie bawili sie w Destruction Derby.

 

Grałem zaraz przy premierze, gdy nie było aż takiej masakry z online i było ok,  wydaje mi się że obecnie z uwagi na burdel jaki panuje z Online, kary nie są naliczane prawidłowo, to tak jak wyzwania na trasach, raz są raz ich nie ma, kultura w wyścigach spadła do niskiego poziomu, to smutne, będzie jeszcze gorzej jak Plusowicze dostaną swoją wersje.

Odnośnik do komentarza

Wez jakas zamknieta trase, najlepiej jakis tor i w pojedynczym time trialu musisz pobic swoj czas na trasie trzykrotnie w jednej sesji.

Robie tak cały czas i nic. Pierwszy przejazd wolno, kolejny trochę szybciej, teraz jeszcze szybciej i dla pewności jeszcze raz trochę szybciej.

Odnośnik do komentarza

 

Wez jakas zamknieta trase, najlepiej jakis tor i w pojedynczym time trialu musisz pobic swoj czas na trasie trzykrotnie w jednej sesji.

Robie tak cały czas i nic. Pierwszy przejazd wolno, kolejny trochę szybciej, teraz jeszcze szybciej i dla pewności jeszcze raz trochę szybciej.

 

podbijam bo mialem dzis to samo, chyba z 5 kolek zrobilem i za kazdym razem bylem coraz lepszy

 

btw. Yeti i Łebi - nie obijac sie tylko grac i expic dla klubu Zgredow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...