Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znowu wywalił mi komunikat "BŁĄD SERWERA bla bla bla" i to kilkukrotnie !

Więc daje sobie już całkowity spokój z "DriveClub" i pogoniłem go dziś do żyda (póki ktokolwiek chce go jeszcze kupić)

A Sony swoją wersję DriveClub z PS+ może sobie wsadzić. O ile kiedykolwiek ją wypuści. :verymad:

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Wystarczy, gdzie składać prośbę o zwrot kasy za DC? Mam wersje z PSS i (pipi)e ciągłą lipe z serwerami.POratuje ktoś?

Numery do customer support: http://faq.en.playstation.com/app/answers/detail/a_id/842/locale=en_GB

Ludzie w USA dostawali zwroty, ale teraz minęło już trochę czasu i jak sprawdzą, że grałeś do tej pory, mimo problemów, to pewnie nie uznają. Chyba, że nie grałeś nic tylko czekałeś aż naprawią serwery to wtedy można z nimi powalczyć.

Odnośnik do komentarza

 

Wystarczy, gdzie składać prośbę o zwrot kasy za DC? Mam wersje z PSS i (pipi)e ciągłą lipe z serwerami.POratuje ktoś?

Numery do customer support: http://faq.en.playstation.com/app/answers/detail/a_id/842/locale=en_GB

Ludzie w USA dostawali zwroty, ale teraz minęło już trochę czasu i jak sprawdzą, że grałeś do tej pory, mimo problemów, to pewnie nie uznają. Chyba, że nie grałeś nic tylko czekałeś aż naprawią serwery to wtedy można z nimi powalczyć.

 

 

Co się dzieje dalej po rozpatrzonej pozytywnie reklamacji? Usuwają mi grę z konta czy proszą w ramach ogromnego wzajemnego zaufania, żebym usunął sam?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie oraz z tymi karami za ścinanie. Ogôlnie gra się w DC zaje.biście. Panowie zgredzi, zaraz 19 lvl wbijemy ;)

ja mam ostatnio duzo na glowie i dopiero w czwartek badz w weekend nadgonie levele, mega dobrze mi sie w ta gre gra, szkoda tego online, teraz niby laczy czesto ale rownie czesto rozlacza, rankingi czesto wgrywa w nieskonczonosc, a wyzwania jak dotad dzialaly mi raz i to tylko widzialem inne rekordy na trasie i moglem je pobijac ale sam juz wyzwan nie moglem tworzyc

 

btw zeby jeszcze bardziej shejtowac evolution, przypominam, ze w okolicach premiery gry/w dniu premiery (choc glowy nie dam bo polskie stronki czasem zle tlumacza i informacje biora z plotek) mielismy poznac date patcha z pogoda...do dzis cisza, tak samo jak evo ma jeszcze 10 dni by wywiazac sie z pierwszej obietnicy season passa, darmowego auta i darmowej nowej trasy:

15012015800_59e678b7db_b.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...