Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rankingi są mocno powalone, nie wiem które czasy są prawdziwe a które fake. Mając trzeci czas w tabeli top 50 i pierwszy na świecie dla Auta na danej trasie i tak nie wiem czy mam pierwszy czy trzeci bo pierwsze miejsce ma czas zrobiony autem klasy hatchback. WTF??  :verymad: I to jeszcze - 20 sekund których nie ma gdzie urwać. Odbiera to chęć do bicia czasów.  :yucky:

Odnośnik do komentarza

Rankingi są mocno powalone, nie wiem które czasy są prawdziwe a które fake. Mając trzeci czas w tabeli top 50 i pierwszy na świecie dla Auta na danej trasie i tak nie wiem czy mam pierwszy czy trzeci bo pierwsze miejsce ma czas zrobiony autem klasy hatchback. WTF??  :verymad: I to jeszcze - 20 sekund których nie ma gdzie urwać. Odbiera to chęć do bicia czasów.  :yucky:

dlatego frajda to bedzie dopiero jak bedą rywalizacje pomiędzy klubami

Odnośnik do komentarza

z fejsa dodane godzine temu:

 

"There are more servers coming online and there will be a significant server update to improve performance in the next 24 hours. We will also be running performance diagnostics around this update, but there shouldn't be much disruption or downtime.

This server update will improve online performance across the game and it also brings specific improvements for multiplayer racing and leaderboard updates.

More improvements will follow as we make progress on Sunday and Monday, but we still have more work to do to get everything back on track before we can give you any bigger or better news. We will keep you up to speed.

As always we appreciate your feedback about online play as it improves and about your time with the game in general, so please keep sharing with us."

 

 

czyli po staremu, ale dobrze, że w ogóle coś piszą

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Sorry że wrzucam 3grosze w rozmowę o samej grze, ale jak to jest z tą okrojoną wersją dla PS+ za friko? Jest to do pobrania czy u mnie jest jakiś problem bo w ogóle mi się nie pojawia do pobrania za darmo, chce ode mnie kasę przed pobieraniem.

 

/Ok wiem nie ma jeszcze dostępnej. PS<3

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza

Miała być do pobrania 8 Października ale w wyniku tych problemów z serwerami wstrzymano się z jej upublicznieniem, bo gdyby ludzie rzucili się do pobierania to nikt nie mógłby pobrać ani płatnej ani darmowej wersji. I tak to się wszystko opóźnia, a developer walczy z serwerami. 

 

Kiedy będzie darmowa? Nie wiadomo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w tej chwili jeszcze tylko Wyzwania nie działają?

wbiłem teraz na test do multi, zero problemów, od rozpoczęcia lobby do wyboru auta 40sec, kolejne 20sec i wyścig, czyli chyba jest poprawa z czasem łączenia

kolejne 2 wyścigi i wsio ok, nawet jak wbijam na takie gdzieś zostało 5sec, od startu lobby do wyboru auta ponownie 40sec

 

jeszcze może z tydzień i ogarną wyzwania :D

jechałem teraz 3 wyścigi Mono, pełna kultura nikt nie spycha, nie stuka, ależ ta gra momentami jest skilowa, nowa motywacja do gry, skończe Aliena i siadam ostro do DC :)

Odnośnik do komentarza

Dwa ostatnie dni bawiłem się w DLC do Black Flag chcąc dobić do perfekt 100% dlatego nic w DC nie robiłem. Ale skoro rankingi już działają to chyba pora podnieść poprzeczkę.

 

Panowie, mam dla was coś specjalnego. Co powiecie na rekord świata ?? Kanada Lytton R / McLaren P1 

 

 

To tak na wszelki wypadek gdyby ktoś wątpił w to że nie podejmuje rzuconych rękawic albo pozwolę sobie łatwo odebrać rekordzik  oj nie, tanio skóry nie sprzedam.  :sweat:

 

Pora na następną trasę a będzie nią ....

 

 

 

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...