Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Easye -  mylisz sie,nie oprocz 11 tras nowa lokacja lecz w tych 11 trasach ma byc tez nowa lokacja - 11 to liczba nowych tras lacznie

 

patch z pogoda jest niewiarygodny - dynamiczne warunki, zaczynamy w sloncu, by zaraz rozpetalo sie pieklo, burza, ulewa ze nic nie widac, po chwili slonce zaczyna sie przebijac zza chmur, deszcz ustepuje, slonce odbija sie od kaluz na drodze, wszystko powoli zaczyna schnac - no (pipi)a to jest absolutnie niewiarygodne

 

a smaczki masakruja - deszcz scieka po felgach, ma wlasna fizyke co tu pokazywaliscie, na trasach ze sniegiem obadajcie drzewa - snieg (pipi)a mac sie na lisciach osadza, no mindblowing

 

czemu oni (pipi)a nie poczekali i nie dali tego bajeru od poczatku i podstawowa kampanie nie zbudowali w oparciu o build z deszczem.....debilizm, nagroda darvina normalnie

Odnośnik do komentarza

Easye -  mylisz sie,nie oprocz 11 tras nowa lokacja lecz w tych 11 trasach ma byc tez nowa lokacja - 11 to liczba nowych tras lacznie

Smuteczek w takim razie... Dobrze, ze kazda z tych tras jest dodatkowo odwrocona.

Czyli tak jak pisal Szymek - SP daje w zasadzie jedynie pare samochodow i nowe eventy, a chcialoby sie bardzo zobaczyc jeszcze dodatkowa lokalizacje !

Odnośnik do komentarza

no od poczatku tak mialo byc - season pass to nowe kampanie, nowe samochody i nowe malowania do fur

za darmo mamy - 11 nowych tras (w tym kilka bedzie w nowej lokalizacji), zawartosc naprawiajaca i rozszerzajaca gre jak dynamiczna pogoda czy photo mode i co miesiac gratis jakies tam 2 samochody (inne niz te z platnej przepustki)

Odnośnik do komentarza

Na początku było po 11 tras (włączając w tym odwrócone) w pięciu lokacjach = 55 tras total.

Do tej pory dodali po 1 trasie (+ wersja odwrócona) na każdą lokację = + 10, czyli 65 total.

 

Czyli wydawać się musi że te zapowiedziane 11 dodatkowych to w rzeczywistości 11+11 odwróconych.

Bo inaczej już tylko 1 trasa by miała dojść.

 

Swoja drogą takie cięcie kontentu, to jest rak jak to tu mówicie....

Ale co zrobić skoro gra resetuje mózg pod każdym względem.

 

Jedyna wtopa to po stronie Sony: brak wsparcia dla G25/G27.

Ja drugiej kiery nie kupię po tym jak wydałem kiedyś górę kasy na G25 i stojak :down: .

Odnośnik do komentarza

LateWhimsicalAnchovy.gif

Usunąłem co prawda DC już z dysku, ale przyznam, że na jakiś czas znowu tę grę zainstaluję, chociażby po to by sprawdzić te warunki pogodowe. Prezentują się zjawiskowo, zapewne windując wizualia, jak i podbijając frajdę płynącą (dosłownie z rozrywki. Szkoda, że trzeba było czekać na to tyle tygodni.

Co za czasy, że twórcy wydają betę za 240zł, a gra zyskuje szlify na długo po premierze. Zaczęło się od BF4, a kolejne pozycje ochoczo podążają tą ścieżką.

Odnośnik do komentarza

T100 niby działa, ale i tak wolałbym kupić jakas dedykowana do PS4, z Share buttonem, wejsciem na headseta, obsluga menu konsoli, a tutaj niestety wyboru brak, bo placic za T80 450zl jakos mi sie nie usmiecha, zwlaszcza ze to kasztan bez FF (ta kierownica nie powinna kosztowac wiecej niz 150 zl...)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

I tak swoja drogą to rywalizacja w DC trwa w najlepsze.

W zeszłym tygodniu byłem jakoś 1810 w indywidualnym rankingu. Potem nic nie grałem (żona zrzędzi :( ), i teraz włączam, zachwycam się pogodą, a moje miejsce to już ponad 5000.....

 

PS. Gdy pobawiłem się Photo mode z deszczem, porobiłem zbliżenia na auto, deszcz na karoserii, itp. to Gran Turismo 7 niech się lepiej dobrze nad sobą zastanowi, ze swoimi drzewami 2D, standardami, dźwiękiem, pustawymi trasami. Bo te archaizmy już na pewno w 2015 lub później nie przejdą.

 

Co zaczęła pokazywać już sprzedaż GT6, he he he

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

duzo ludzi sie smieje, ze o ile Kaz nie oprzytomnial i nie zwieli sie za engine w GT to serio powinien zabookowac przelot do evolution, turn5 zreszta tez bo kolejna forza bez kropli deszczu juz nie przejdzie, evo niebotycznie podnioslo poprzeczne jesli chodzi o oswietlenie i efekty pogodowe w racerach

Odnośnik do komentarza

 

Więc myślę że jak już szaleć i tyle kasy wydać to lepiej 500tkę niż 300. Ja zdecydowanie biorę w styczniu 500 :D

T300 ma gwarancje 100% kompatybilności z grami na ps4. W przypadku T500 takiej gwarancji już nie masz.

 

Jest mozliwosc podlaczenia headsdsetu do T300 ? Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tu znalazłem petycję i już wysłałem

 

https://www.change.org/p/sony-add-logitech-and-fanatec-wheel-support-to-ps4

 

trzeba jeszcze ok 860 osób

 

Wg informacji na tej stronie to wg Logitecha, sprawa kompatybilności leży po stronie wyłącznie Sony.

Oczywiście nowe funkcje z PS4 typu Share nie mogą być kompatybilne z G25/27, ale po cholerę to - od tego jest pad.

Kierownica ma działać w grze: FF, skręt, gaz, hamulec, sprzęgło, biegi.  I TYLE !!!

 

 

Także ludzie podpisujcie petycję.....nawet jeśli nie macie Logitecha :D

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...