Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby pucharek za wyzwania wpadł, osoby, które dostały wyzwanie muszą chociaż raz zagrać dany wyścig - wtedy wpada.

 

A ja mam pytanie do trofika za pobicie swoich trzech okrążeń: jak mam do hooya wbić to? przejeżdżam pierwsze kółko z goownianym czasem, potem pobijam po kolei 3. 2. i 1. i nic. Czy jesli już wszystkie proste timetriale powbijałem, to czy idzie jakoś wrócić do tych początkowych, prostszych i np jeszcze jakoś mieć fajną furę za wyższy level, żeby na luzaku to wbić? Oczywiście jak już będę wiedział jak to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Zeby pucharek za wyzwania wpadł, osoby, które dostały wyzwanie muszą chociaż raz zagrać dany wyścig - wtedy wpada.

 

A ja mam pytanie do trofika za pobicie swoich trzech okrążeń: jak mam do hooya wbić to? przejeżdżam pierwsze kółko z goownianym czasem, potem pobijam po kolei 3. 2. i 1. i nic. Czy jesli już wszystkie proste timetriale powbijałem, to czy idzie jakoś wrócić do tych początkowych, prostszych i np jeszcze jakoś mieć fajną furę za wyższy level, żeby na luzaku to wbić? Oczywiście jak już będę wiedział jak to zrobić :)[/quote

Co do 1 to kazdy to wie tylko, ze jest maly blad i trzeba byc w grze gdy koncza sie te wyzwania. Wysylac 5 do znajomego, ustawic na 1h, niech wezmie udzial w kazdym i zadnego nie pobije. Potem czeka sie az czas wyzwania sie zakonczy, nie wylacza sie gry i... Wpada :)

 

Co do 2. Z tego co pamietam musisz byc offline. Odlaczasz neta od ps4. Wchodzisz w DC. Pojedynczy wyscig, proba czasowa. 1 okrazenie wolno i pozniej 3 okrazenia, kazdy o troche szybciej zeby pobijac te czasy. Czyli robisz 4 okrazenia, kazde nastepne musisz pobic i wpada trofik :)

Odnośnik do komentarza

lol, myślałem że Project Cars postawił wyżej poprzeczkę, ale z czym do ludzi. Gra, która wyszła 8 miesięcy po DriveClub, a wygląda jak z poprzedniej generacji.

 

Po pierwsze PC był pisany na wiele platform, DC na jedną, PC 24+ samochodów na torze które są bardziej otwarte

Inne cele graficzne DC ma być wizytówką PS4 co do mocy i grafiki, PC bardzie stawia na inne aspekty jazdy jak symulacja

Nie ma co dramatyzować ogólny odbiór graficzny (w ruchu) w PC jest pozytywny na PS4

Odnośnik do komentarza

lol, myślałem że Project Cars postawił wyżej poprzeczkę, ale z czym do ludzi. Gra, która wyszła 8 miesięcy po DriveClub, a wygląda jak z poprzedniej generacji.

 

Nigdy nie zrozumiem tych zachwytow nad grafika w DC. Owszem model aut wyglada ladnie, sama trasa, warunki pogodowe ale juz np otoczenie, drzewa, liscie albo widok w lusterku to jakis zart... Na mnie graficznie zadnego wrazenia wielkiego nie robi. Mimo to gierka jest spoko !

Odnośnik do komentarza

Zdjecia wy(pipi)ane z kontekstu. Wrzuc screena prosto z gry. Przeciez liscie wygladaja jak male kwadraciki monentami. Budynki tez strasznie sztucznie. Zeby nie bylo, ze jestem jakis anty do DC. Co prawda FH2 scalakowalem i przegralem ok 170h ale DC rowniez mi sprawia wielka frajde, na pewno wbije platyne i postaram sie zdobyc wszystkie gwiazdki :)

Odnośnik do komentarza

Zdjecia wy(pipi)ane z kontekstu. Wrzuc screena prosto z gry. Przeciez liscie wygladaja jak male kwadraciki monentami. Budynki tez strasznie sztucznie. Zeby nie bylo, ze jestem jakis anty do DC. Co prawda FH2 scalakowalem i przegralem ok 170h ale DC rowniez mi sprawia wielka frajde, na pewno wbije platyne i postaram sie zdobyc wszystkie gwiazdki :)

NnqujC.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No do tego 720p z YT to świetne miejsce aby porównać gry. Tak jak chłopaki piszą, 24 auta, 60 fpsów i zaawansowana fizyka kontra 30 fpsów i gdyby nie efekty pogodowe to totalnie przeciętna grafika w DC.

Odnośnik do komentarza

efekty pogode i caly silnik odpowiadajacy za oswietlenie - tego jeszcze w historii zadna gra samochodowa nie miala oddana tak realistycznie

 

jak pisalem - problemem tej gry sa tekstury i uproszczenia, ktora zaczynaja razic czesto zbyt blisko toru

 

to dalej z punktu widzenia wizualnego najladniejszy racer w historii ale tez uwazam, ze CARS nie ma sie czego wstydzic - maly team zrobil multiplatformowy tytul z tyloma autami na trasie, zmienna pogoda, fizyka w 60fps i calosc nie wyglada wcale slabo - to jest dopiero imponujace

 

tym bardziej czekam, na prezentacje F6 i GT7 gdzie obie firmy zrobia cos na spokojnie i od postaw pod nextgeny pod specyfikacje jednego sprzetu ze swoim ogromnym budzetem - powinno byc mega

Odnośnik do komentarza

No do tego 720p z YT to świetne miejsce aby porównać gry. Tak jak chłopaki piszą, 24 auta, 60 fpsów i zaawansowana fizyka kontra 30 fpsów i gdyby nie efekty pogodowe to totalnie przeciętna grafika w DC.

W Project Cars masz wyscigi nawet na 45 samochodow. Gralem juz tydzien przed premiera i miejscami ta gra robi przeogromne wrazenie, kazdy kto ja kupil pisal dokladnie to samo, na gameplayach w sieci wyglada znacznie gorzej niz na zywo...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nad samym DriveClubem też nie ma co się spuszczać. Ja tą grę dorwałem dopiero kilka dni temu, od razu połataną z efektami pogodowymi i wszystkimi wodotryskami i powiem Wam, że jakiegoś wielkiego WOW to na mnie nie zrobiło. Po nowej generacji oczekiwałem czegoś więcej, tym bardziej, że DC chodzi tylko w 30 klatkach i ma 12 fur na torze.

Mnie w oczy kują czasem widoczne postrzępione krawędzie i miejscami słabe tekstury. Na obecnej generacji nie powinno czegoś takiego być.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

dlatego pisze, ze widzac cars robione w garazu to driveclub wcale jakis osiagnieciem technologicznym nie jest - gt7 i mam nadzieje forza6 pokaze dopiero na co stac te maszynki jesli chodzi o racery

 

Może GT tak, ale po Forzie bym nie oczekiwał wodotrysków graficznych na xbonie skoro chcą mieć 1080p/60fps. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...