Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wlacznie sobie w opcjach asyste hamowania, sa jej trzy poziomy, na wysokim wystarczy CALY CZAS trzymac r2 i skrecac lewo/prawo xDDD prawie jak slynne press x to jason, gierka za nas idealnie dohamowuje na kazdym zakrecie xDDD

 

alleluja, ze w trybie asysty dohamowania sa tak mocne, ze nie ma szans by to wplynelo korzystnie na czasy ale janusze co dotychczas odbijali sie od bandy do bandy wreszcie dojada w jednym kawalku do mety

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też było trudniejsze od podstawki/DLC. Na dwa głupie time triale w sumie 3 godziny straciłem. Nie ułatwiało zadania też to, że okrążenia muszą być czyste.

A jak po kilku dniach grania motorami przesiadłem się do auta, to byłem w szoku jakie ono ogromne na tej drodze i się nie przechyla na zakrętach :D

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Jak wam idzie zbieranie gwiazdek w Bikes? Jak oceniacie trudność tour motorkami w porównaniu z tour samochodami? Dla mnie Bikes tour wydaje się trudniejsze ale to może tylko kwestia opanowania maszyn ;p

 

Dla mnie niestety to był zbyt łatwy Tour. Może dlatego żeby nie zniechęcać do zakupu graczy. Prawdopodobnie DLC będą trudniejsze. A może i nie nie wiadomo w sumie. W podstawce początkowe Tour były łatwe dopiero w połowie pojawiły się trudniejsze wyzwania. A na koniec znów trudność spadła. 

 

W sumie szybka fajna platynka. 

Odnośnik do komentarza

Podniesiona rękawica zrobilem za pierwszym kółkiem ale mam inny dylemat :D Jak przejechać na tylnim kole 500m xd ? Próbuje od 20min i za każdym razem albo wywalę się bo przesadzę albo za słabo "ciągnę" no nie wiem, bariera nie do pokonania. Proszę o radę :P

 

EDIT: Dzięki ussr dałem radę choć po zaliczeniu trofika z wrażenia od razu sie wywróciłem :P

Edytowane przez Dymek
Odnośnik do komentarza

No dobry motór, długa prosta i lekkie pompowanie gazem. Trasa Kinloch w Szkocji i jest tam prosta przed metą z górki dobrze wchodzi. 

 

Mi już ten Tour sporo nerwów przysporzył a końca nie widać, dla mnie to nie będzie szybka i łatwa platynka. Ciekawe czy w ogóle będzie platynka... ale jak piszesz że pod koniec trudność spada to mam cichą nadzieje że uda mi się zdobyć wszystkie gwiazdki. Nadzieją matką głupich hehe :teehee:

 

Mi chodziło o DLC z samochodami, bo po kilku prostych pojawiły się trudne a potem znów łatwe. W motorach w Tour ta tendencja jest inna bo poziom trudności podnosi się pod koniec. Ale wystarczy poćwiczyć. 

 

To czego tak naprawdę nie chce się robić to podnieść Level wszystkich 12 motorów aż do 15 czyli wymasować. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dymek wybierz trasę z długą prostą, jadąc na tylnym kole nie "stawiaj dęba" do końca, i tak jak pisał ussr pompuj gazem ;P

 

W Tour z samochodami brakuje mi 11 gwiazdek, ale dawno w nim nie jeździłem, ale myślę że troszkę podniosłem skilla grając w DC i startując w rywalizacji i pewnie którąś z brakujących gwiazdek w podstawce jestem w stanie zgarnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...