Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak całościowo pomimo pierwszych zachwytów nad grą czuje się mocno rozczarowany kilkoma aspektami.

 

1. Gra nie jest przystosowana do jazdy z kokpitu. Mnóstwo samochodów jest nie grywalnych bo kamera jest żle ulokowana. Z kokp[itu można pojeździć jedynie dla frajdy nei dla wyników :(

 

2. Ciągle nie naprawiono kar za otarcia

 

3. Gdzie obiecane wiecej aut, ciągle sa duze braki.

 

:(

Odnośnik do komentarza

Kupił ktoś Bikes? Jestem fanem gry i ogrywam wszystko co wyjdzie, więc się nawet nie wahałem. Jakie było moje zdziwienie gdy podpatrzyłem trofea a tam do zdobycia... platyna  :platinum:  :D a myślałem że to będzie jakby kolejny tour. Nawet już kupiłem nowego NFS'a i sobie chyba poczeka.

Podoba mi się arcade'owy model jazdy, a power na zakrętach jest nieziemski, nawet wydaje mi się że czasem od tej prędkości animacja sztywnieje.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Easye- pograłem już trochę dłużej i jest naprawdę kozacko. Model jazdy jest mocno arcade'owy, co idzie na plus bo gra jest mega dynamiczna. Grałem w MotoGP13 na Vicie i tam tempo wolne bo o symulacja, tu jest naprawdę power. A HIV ma ode mnie kopa w tyłek za ocenę Bikes w nowym PE (5/10), on ma w ogóle jakąś obsesję na punkcie Driveclub'a.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Popraw mnie jeżeli się mylę, ale chyba w każdej grze wyścigowej jazda z kokpitu jest bardziej dla zabawy, a nie do pobijania rekordów. W DC jest sześć różnych kamer, jak na jakiejś nie można pobić czasu to trzeba zmienić, a nie psioczyć ;)

 

No tak, ale np. w takiej Forzie da się grać z kokpitu i rywalizowac z innymi kamerami mało tego gra jeszcze nagradza gracza za takie właśnie granie.

A tutaj w niektórych modelach aut kamera jest po prostu źle ulokowana i zamiast trasy to widze na 3/4 TV deske lub sufit.

 

Mogli przecież lepiej te kamery umieścićtak aby każde auto było grywalne a niestety tak nie ma.

Generalnie z perspektywy czasu wiem że mocno przeceniłem ten tytuł. :(

 

Fajnie czasami właczyć i pograc aby zobaczyć te swietne opady deszczu ale czegoś mi tu brak. (prócz skilla ;) )

Odnośnik do komentarza

Eee, jest też widok ze środka tuż z zza szyby i jest wielgachna widoczność.

A ja np. gram tylko z widoku ze środka z kierownicą widoczną i najgorszych czasów nie mam...

Jedyne co evolution powinno/musi zmienić to pozwolić regulować szybkość wycieraczek, bo gdy jest nawałnica to one działają jakby była mżawka.

W normalnym życiu/aucie jak mocno leje to włączam max prędkość i machają z 3-4 razy na sekundę, a w Driveclubie machają raz na 2 sekundy....

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Ale chyba przyznasz, że jadąc jednym z tych najszybszych potworów gdzie widok trasy sprowadza się do małego okienka i jeszcze do tego  leje ulewny deszcz lub pada śnieg , widok z kierownicy uniemożliwia jakakolwiek jazdę, bo nie jesteś wstanie rozpoznać punktów hamowań. Polecam to drugie wyzwanie Venomem GT w deszczu z kierownicy.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Zależy od tego kto jak czuje grę, przestawiłem się na widok z za szyby i jest lepiej, wyraźnie lepiej. Nie dość że podoba mi się płynność to jeszcze jest większa wczuwa :D 

 

Szkoda tylko że rok temu jak startował DC nie miałem kierownicy bo miałbym więcej czasu na naukę i więcej doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza

Jest nowy patch, a w nim:

 

ngd4xw.jpg

 

 

The latest update introduces free cars and a free superbike for everybody, a new easy tour mode, special custom paints and lots of improvements to the game based on your feedback!

 

Full details of the update are listed below, keep sharing your feedback with us and enjoy the game!

 

 

FULL DETAILS OF GAME UPDATE 1.25:

 

» Unlock the Mercedes-AMG S 65 Coupé by completing Rank 6 of the Mercedes-Benz Owners Club Accolade. 

» Unlock the KTM 1290 Super Duke R by completing Rank 10 of the KTM Owners Club Accolade.

» All Tours now have an easy difficulty setting, featuring easier AI opponents and easier objectives called Silver Stars. These are in addition to the existing Gold Star system.

» All cars now feature 15 individual levels. Level up your cars to unlock 15 customisation slots for new special paint types: Flake, Flip and Chrome.

» Vehicle customisation slots have also increased from 4 to 16. This gives you more freedom to change the livery designs across all of your vehicles.

» Driver and Club Accolades have ALL increased from 5 to 10 levels. Levels 6-10 offer significantly more generous fame rewards for you and your club.

» Driver Levels & Elite Levels are now separate. Your Driver Level advances as you earn Fame. Your Elite Level advances as you complete the Elite objectives.

» 5 new Driver Levels have been added (new cap is 85). There’s a new livery reward to unlock at each level.

» 5 new Elite Levels have been added (new cap is 25).

» 5 new Club Levels have been added (new cap is 60). There’s a new livery reward to unlock at level 60.

» The main menu for DRIVECLUB BIKES has been updated to feature a selection of our favourite ‪#‎PS4share‬ community photos.

» Awesome new #PS4share community photos are featured as the loading screens for DRIVECLUB and DRIVECLUB BIKES.

» Privates Lobbies have new filters for inviting friends, so you can easily see which friends are online and which friends are online playing DRIVECLUB.

» Privates Lobbies have new options for Braking Assist, Laps (up to 25) and Grid Order (including order by result of the previous session).

» Driver and Rider customisation is now featured in the Settings menu for quick and easy access.

» Includes general improvements for game performance, stability and usability.

 

UPDATE 1.25 ADD-ONS (coming Dec 15th worldwide):

 

» Free Mercedes-AMG Tour Pack featuring the Mercedes-AMG GT3 2016, 11 events and 3 Trophies. Obtain the 'AMG Champion' Trophy to unlock the new car.

» Instant unlock options for the Mercedes-AMG S 65 Coupé, KTM 1290 Super Duke R and Mercedes-AMG GT3 2016.

 

DOWNLOAD & INSTALLATION:

 

 

The update size is 0.4GB which brings the total size of all updates combined so far to 12.1GB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...