Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jeździłem w klubie z poziomem doświadczenia klubu 31, wypisałem się, dołączyłem do zupełnie nowego klubu stworzonego od zera. Od tego momentu nie dostaje doświadczenia za z dobycie doświadczenia dla klubu. Ktos wie dlaczego ?

Zobacz sobie w statystyki klubu tam masz różne cele do osiągnięcia, typu np.przejechać daną ilość eventów takich jak wyścig, drift itp. Jest tam tego trochę i są tam różne poziomy tego i im więcej ma klub nabite tym wiekszy procent idzie za doświadczenie dla klubu

Odnośnik do komentarza

Dzieki za pomoc. Inna watpliośc jaka mnie zastanawia to czy jazda w tunele aerodynamicznym za samochodem daje nam wyższa prędkość ? Kilka razy tak mi sie wydawało ale komputer zachowuje się przedziwnie i może to być nie  miarodajne.

Oczywiście, że tak, przecież to podstawa do wyprzedzania szybszego auta.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za rozwiązanie watpliowści :)

Widze że temat przez wyjadaczy jeszcze odwiedzany wiec pozwole zadac ostatnie pytanie. Wiecie czemu nie zawsze zapisuje cien w wyzwaniach, od czego to zalezy ? może od obciązenia serwera, typu trasy, godziny przejazdu. Ktos ma obserwacje na ten temat. Akurat bardzo lubię pojeździć z  cieniem i to jest jedyna rzecz ktora mnie w tej grze naprawde irytuje.

Edytowane przez MichalTD
Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzajmy, bo można odstawić przeciwników na dużą odległość. Handicap jest najbardziej widoczny jak zakręcimy kilka bączków itp. bo przeciwnicy zwalniają i da się ich dogonić w większości przypadków. W pojedynczych zawodach proponuje ustawić wyższy poziom niż domyślny średnio-zaawansowany i wtedy ten problem znacząco zanika.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za rozwiązanie watpliowści :)

Widze że temat przez wyjadaczy jeszcze odwiedzany wiec pozwole zadac ostatnie pytanie. Wiecie czemu nie zawsze zapisuje cien w wyzwaniach, od czego to zalezy ? może od obciązenia serwera, typu trasy, godziny przejazdu. Ktos ma obserwacje na ten temat. Akurat bardzo lubię pojeździć z  cieniem i to jest jedyna rzecz ktora mnie w tej grze naprawde irytuje.

 

Duch zapisuje się zawsze, problem leży po stronie gry, która czasami nie chce go wczytać. Pomagał mi restart gry. Większym problemem były u mnie źle podawane międzyczasy. Nawet jak wyprzedzałem ducha to liczyło mi + 20 kilka sekund w sektorze.  :dunno:  I dopiero jak biłem czas okrążenia / przejazdu to miałem jedyny zielony sektor na mecie. 

Odnośnik do komentarza

Panowie jest problem, w podstawowym dc i darmowych dlc juz ogarnąłem wszystkie gwiazdki. Gierka mi sie w chu.j podoba ale nie moge zaplacic za season pass. Wypieprza mi ciagle karte, na konsoli wyskakuje błąd wc 403330 a na przegladarkach ciagle mi pisze ze wpisuje zly numer karty kredytowej. A mozna zaplacic karta debetowa?  jak nie to co ja mam teraz zrobic zeby kupic season pass? Na allegro te typy co udostepniaja konta wchodzi w gre? 

Odnośnik do komentarza

Jasne, że możesz użyć karty debetowej. Jakby nie przyjmowało to sprawdź limity internetowe jakie masz ustawione. Poczekaj 24h i spróbuj jeszcze raz z tymi kartami. Promocja jest do 8 stycznia więc na spokojnie ogarniesz.

Ewentualnie kup zdrapkę 100 PLN czy tam mniejszy nominał w Empiku (są chyba 60).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam drifty w tej grze. Ale z jednym bylo troche zachodu, z tym krótkim w mistrzostwach amg. Serio dawno tak sie nie jarąłem wyscigówką, chyba od czasu GT2 i Forzy1. 

 

Dzieki kwadraciak za ten tip o zdrapkach, juz wykupione, teraz tylko znowu musze zamawiac DC do sklepu bo nie mam. Schodzi jak swieze bułeczki, polecam ludziom, ludzie niechetnie biora bo tani , to pewnie badziew. A potem kazdy z bananem na gebie wraca i nie przynosza juz spowrotem :D 

 

Ale bedzie grane, ile jest zawodów po przepustce? 

 

Bo ja juz ukonczyłem

 

DC tour

AMG

PHOTO

ALL STARS 

 

i jeszcze jeden ten darmowy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...