Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

duzo nas z forumka :) szkoda braku czasu bo o drugie miejsce mozna bylo powalczyc :P

No w sumie masz racje. Ja osobiscie siedzialem 1.5 godziny nad wyzwaniem i juz prawie jeszcze pol sekundy urwalem. Jakbym posiedzial tak jak kiedys w Rywalizacji na spokojnie w pierwszej dziesiatce bym sie zmiescil - za pozno dolaczylem, bo dopiero wczoraj :-(

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

prawdziwe "(pipi) uderzyło w wiatrak" gdy w Driveclub spadł deszcz :D Osobiście jestem przeciwny wszelkim patchom i wydawaniem gier niedokończonych ale to co się stało z Driveclubem potwierdza tylko że właściwe wsparcie potrafi zdziałać cuda. Żeby było więcej takich developerów wspierających swoje gry.  

Odnośnik do komentarza

Czarne 370Z by lepiej wyglądało :)

 

Nie wkurza was czasami deszcz w DC? Chodzi mi o to, że jak jedziemy w dzień to w zasadzie pada tylko przed samochodem (a nie tak jak w nocy, że praktycznie wszędzie), plus zawsze z naprzeciwka, pomimo krętych tras. Do tego przy wyjeżdżaniu z tuneli za późno wchodzą opady, powinny być już widoczne wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Ależ updatów od czasu kiedy sprzedałem drivecluba. To było ponad pół roku temu. Chyba warto powrócić i dokupić sp? Forumkowa rywalizacja startuje co miesiąc od zera czy jak to jest?

 

 

edit: widzę, że dodatki wchodzą poza sp....robienie graczy w chuya lvl master

Edytowane przez Cosmos
  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

edit: widzę, że dodatki wchodzą poza sp....robienie graczy w chuya lvl master

A dlaczego? W opisie Season Pass jest informacja, że zawiera dodatki wydane między listopadem 2014 a lipcem 2015 i z tego się wywiązali. Wszystkie auta, które wyszły później były za free, do odblokowania w grze lub do kupienia w PSS. Te w lutym będą płatne, ale za to rzucają darmowe tory. Jak dla mnie to uczciwa oferta.

Odnośnik do komentarza

leca w chuya xDDD gierka z season passem z tona zawartosci do wyrwania za 60zl, a niektorzy jeszcze maja ale ze po 16miesiacach od premiery jakies eventy beda platne, pomimo tego ze co miesiac sadza takie darmowe patche (np ten z nowa trasa) ze wielu innych devow juz dawno by mieli graczy w (pipi)e i dali te wszystkie bajery w kontynuacji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...