Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No można zostawić konsole, ale wolał bym grać w tym czasie :)

Teraz wszystkie motorki mają x2 wiec tym się nie przejmuję, bo jeżdżenie w DC sprawia mi masę frajdy.

Co racja to racja lepiej grać niż zostawiać konsolę na tą godzinę, poprostu musisz się pobawić w tym foto trybie fajne zdjęcia można robić no i te detale jak ci opona pracuje fajny bajer, nie będziesz wiedział kiedy ci zleci jak się zaczniesz bawić w robienie dobrych ujęć. Co do mnoznika to faktycznie przydaje się w końcu skraca czas wybicia poziomu o połowę. Mnie to denerwowalo ze względu na to ze jak chciałem robić to online to nie zawsze trafiłem na ten motor który chcialem.
Odnośnik do komentarza

Motory sa wysmienite :)

Gdy przelaczymy na kamere "z kasku" i wylaczymy huda jest po prostu GENIALNIE. Poczucie predkosci i piekna grafika to miod dla oczu :)

 

Szkoda jednak ze ta gra ma tendencje do karania za granie na innych kemerach niz "zza autem i "zza motoru".

 

W innych grach np. Forza czy Caars mozna powalczyc na kazdej kamerze z tymi co graja "zza samochodu" / "zza motoru".

Tutaj cos nie jest  tak jak powinno chyba.

Wiec albo grasz dla frajdy albo dla wynikow na kamerze ktora nie do konca mi odpowiada :(

Odnośnik do komentarza

Ale zobaczcie np. ustawienie kamery w kokpicie w aucie.

Dlaczego samochdy klasy Hiper lub pierwsze lepsze Lambo np. Aventador czy Hurakan sa niegrywalne po prostu.

3/4 telewizora na takiej kamerze to sufit auta i deska rozdzielcza a 1/4 (albo i nie ) to trasa !!!

No przeciez grac sie nie da bo nic nie widac. \

Dlaczego w innych grach o ktorych wspomnialem wczesniej kamera jest umeijscowiona tak w tym kukpicie ze mamy wiekszy widok na trase i da sie komfortowo grac, tutaj gdy bedzie lal deszcz i bedzie noc mozemy zapomniec ze zobaczymy cokolwiek, absurd.

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Wydaje mi sie ze ta kamera jest po to zeby zobaczyc jak wyje.biscie odwzorowane sa kokpity i wnetrze auta. Tylko po to. 

 

Poza tym ja osobiscie bym grał tylko na kierownicy na takiej kamerze,a na kierwnicy rekordów i tak bys nie bił. Nie narzekaj ;)


No stary ale na żywo w ulewe i noc jadąc mclarenem tez bys wiele nie zdziałał nie tak? ;)

Odnośnik do komentarza

To fajna alternatywa i dobrze ze jest w jakims sensie rekompensuje kiepski widok zza kierownicy ale to nie to samo niestety.

 

Grałem na padzie z widokiem z maski a potem przełączyłem na zza Auta, ale od kiedy gram na kierownicy to moim widokiem nr1 jest widok z za szyby. Naprawdę polecam, posiedź dłużej nie pożałujesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...