Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak zaliczyłem oba Venom Hot Lapy. Zaletą dla mnie jest większa frajda, to prawda że czasy gorsze robiłem ale to nie oto chodziło. Tych widoków w DC jest już tyle że każdy znajdzie coś dla siebie i oto w tym chodzi. 

 

 

 

I tak ten w deszczu łatwiejszy. Albo skill podrósł po prostu od tego hot venom 1 :) 

 

Bo pamietam ze z tym pierwszym troche kur.w poleciało. A dwójeczka wpadła za 4 razem. Ale chyba jednak łatwiejsza jedynka nie wybaczała nawet minimalnych błedów. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, teraz wyjdę na lamera, ale:

Jak wygrywać pojedynki? Nijak nie mam szans dogonić przeciwnika, bo na starcie i zakrętach odpala dodatkowy motorek w dupsku odjeżdżając mi na parę sekund. Raz jak przycedził w barierkę i postawiło go bokiem i tak zdołał mnie dogonić, wyprzedzić na zakręcie (dodatkowy motorek w rzyci) i zameldować się na mecie prawie 3 sek. przede mną.

 

I tak samo się dzieje w wyścigach, kiedy na prostych słabsze, bądź te sama auta są szybsze niż ten którym jadę. Nie mówię, ze zawsze, bo na zakrętach trzeba się wpychać, ale kiedy na ostatniej prostej, masz na ogonie 3 rywali, bronisz się przed jednym, a ta dwójka cię wyprzedza  i cała czwórka kończy wyścig mieszcząc się w niecałej sekundzie, bo są to ledwie długości auta. I ponownie wybór dostępnego auta nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja tak zaliczyłem oba Venom Hot Lapy. Zaletą dla mnie jest większa frajda, to prawda że czasy gorsze robiłem ale to nie oto chodziło. Tych widoków w DC jest już tyle że każdy znajdzie coś dla siebie i oto w tym chodzi.

 

Zanim zacząłem grać na G29 nawet nie myślałem że kiedykolwiek będę używał widoku z za szyby, a teraz uważam że jest najfajniejszy. Są po prostu gracze którzy nie potrafią grać w wyścigowe gry na kamerze z za samochodu tzw Chase Cam :dunno:

Na poczatku gralem tylko z kokpitu i na manualu, dopiero gdy zaczalem grac autami z klasy hiper zobaczyłem ze czasami nic nie widac. Zle tam ta ksmere ustawili w tych autach. Przerzucilem sie wiec na szybe ale i tak bardzo czesto wracam do kokpitu. Wtedy kocham ta gre i czuje mega frajde pomimo iz czasy sporo gorsze. Motorem tez z kasku sie gra oblednie i tak zazwyczaj gram pomimo ze zza mitora gra sie duzoooo łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Nie powinno nic wygasać, przepustka sezonowa jest na stale musisz po prostu wszystko posciagac ze sklepu.

 

 

Wczoraj pogralem znowu z kokpitu (uwiebiam to) i na manualu!!!

Odpaliłem Ferrari Italia bo w tym samochodzi umiescili genialnie kamerem widac kierownice i szybe a nie jak np. w przypadku Aventadora pol sufitu.

Ciekawe czemu tak z tymi kamerami zpaprali czy po prostu inaczej sie nie dalo ?

Sa auta gdzie widac wszystko elegancko, a sa i takie że mało co widac trasy a samochody jesli chodzi o geometrie wydaja sie byc bardzo podobne.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

pewnie się wygłupię, ale co tam: Przy zakupie gry wykupiłem też season pass, czy to po jakimś czasie wygasza i trzeba wykupywać od nowa ? Bo jakieś pół roku nie grałem, dzisiaj odpaliłem, że zobaczyć jak wygląda na nowym tv, a tam wszystko z season passa poblokowane i żeby kupić

 

wydaje mi się, że tam gdzie masz kłódkę z odesłaniem do PSStore wystarczy wejść i nie musisz za nic płacić, od razu masz opcję POBIERZ. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...