Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że bez dodatków to zawartość tej gry jest dość mizerna. Ja kupiłem nówkę za 99 zł plus motory za 65 pln więc nie mogę narzekać, ale jak ktoś wydał na taki zestaw ponad 300zl to raczej słabo, bo szczerze to grania żeby zdobyć wszystkie gwiazdki jest jest raptem na kilka wieczorów, bo raz że jest ich mało, a dwa że są za proste, bo większość się przechodzi na raz - jeden event był jakimś wyzwaniem, reszta to jednorazowe strzały. Kilka razy restartowałem wyścig bo popełniłem błąd, kilka razy musiałem jeszcze raz jechać bo nie zdobyłem kompletu gwiazdek, ogólnie mega prosta gra, ale ponoć dodatki są trudniejsze...

 

Ja jestem po ograniu podstawowych wersji aut i motorów i zastanawiam się nad season pass, chociaż szczerze to już trochę monotonnię czuję bo robi się w kółko to samo...

 

Co ja czytam...

Odnośnik do komentarza

No super, nie to co grania w gran turismo, . A ile wydałes na gt prologue i potem gt 5? Opylało sie co? Szcegolnie to pierwsze ile tam kosztowało na premiere te 4 trasy?  

 

W dodatku tryb wyzwan do których nie trzeba miec wykupionego plusa jak w innych grach. No strasznie sie nie opłacało kupic tego dc. 

 

Aha no i wiesz nie kazdy jest taki zaje.bisty jak ty ze przechodził wszystko za pierwszym razem to tez musisz wziąc pod uwage.


Juz samo to ze wydął ktoś 200zł za gre która wyszła w 2014 roku i gra w nia w 2016 powinno ci dac do zastanowienia. Poza tym skoro jestes taki super zapraszamy do forumowej rywalizacji, sprawdzimy czy jestes taki zaje.bisty

Odnośnik do komentarza

No sorry..ale tutaj większość osób grę kupiła w promocji na pss za marne grosze porównując do tego co dostali w zamian ;-) mówię o podstawce wraz z sp :-P

 

Zaprosz RywalizacjaDC do znajomych ;-)

ja wyrwałem za 6 dych z przesyłką, drugie tyle mniej więcej za sp, więc to świetna cena. Porównajcie to np z ceną the order na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o równanie w dół a odnalezienie się w obecnych czasach, przy następnej generacji to DriveCluba będziemy wspominali bardzo miło dzięki zawartości i cenie w której można go kupić, owszem premiera gry to była porażka, ale aktualnie jest to najlepsza wyścigówka na nowej generacji jeśli lubimy Arcade lub PCars jeśli lubimy symulacje, na horyzoncie jest Dirt który zajmie honorowe miejsce obok RBR-a a kto wie co pokaże GT Sports, ta generacja jest marzeniem dla fanów wyścigówek.

Edytowane przez spizganygutek
Odnośnik do komentarza

Tez mi nie sprawiały zadnego kłopotu prócz venoma żadne z ponad 1000 gwiazdek a w wyzwaniach nawet tych forumowcyh sa goscie którzy bija mnie po 3 sekundy viperem na czasówkach 1:20. To mi wystarczy zeby wywnioskowac ze nie wejdziesz i nie rozj.ebiesz systemu. Choc kto wie , moze sie myle, jutro akurat nowe wyzwanie, zobaczymy jak ci pójdzie :)

Odnośnik do komentarza

Cóż za zmiana z napuszonego wymiatacza driveclub który przechodzi wszystko za góra drugim podejsciem w miłego, skromnego niedzielnego gracza dla którego sie liczy tylko dobra zabawa. Nie martw sie i tak ci nikt nie wierzył w te przechodzenie za pierwszym razem wszystkiego po kolei, nic sie nie stanie jak nie bedziesz w top 5. Miłego grania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale skończcie prywatę.

 

DC na premierę był porażką, okrojoną z zawartości.

Zawartość SP jest 2-3 razy większa niż podstawka.

Aktualna wersja, a na premierę to dwie różne gry. Coś jak porównanie gry na start konsoli, a pod koniec jej żywota.

Niski poziom trudności w kampanii single player, który dostał do wyboru jeszcze niższy poziom.

Prywatne pokoje dodane zdecydowanie za późno.

Problemy z serwerami, przez co nie wyświetlają się poprawnie duchy/czasy w wyzwaniach.

 

Można wymienić jeszcze kilka wkurzających rzeczy, ale jednocześnie DC tak mi się podoba, że spędziłem w nim przez ostatni rok masę czasu. Na całość (DC+SP+Bikes) wydałem ok 189 PLN, co okazało się świetną inwestycją, dlatego z mojego punktu widzenia dodatek No Limits się nie opłaca. Zawyżona cena, plus słaba zawartość. Czy sprawi to, ze przestanę się ścigać? Nie, bo gra jest na tyle miodna, że dostarcza masę zabawy z jej obcowaniem. Dla mnie pomimo wymienionych wad, jest to tytuł 9+/10.

Odnośnik do komentarza

Ja na razie czekam i tobie też polecam to zrobić :) Chyba, że rzeczywiście Ci brakuje aut w klasie Hot Hatch, bo Honde Civic się fajnie prowadzi. Skyline jest słaby jak na klasę Wyczynową, jak już jeździć Nissanem to w tej samej kategorii jest GTR, który jest dużo lepszy.

 

@darkknight

ok

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pamietam moje pierwsze zetkniecie z driveclubem, nasłuchałem sie ze to tylko arcade nie symulator wiec podszedłem do tego sceptycznie. Jednak niepotrzebnie, pierwsze co sie rzuca w oczy to dynamika której nie uswiadczymy w zadnej wyscigówce tego typu. Głupi bym był gdybym porównywal arcade z symulatorem , no ale grajac wczesniej w gran turismo gdzie jadąc mini cooperem nie byłem pewien czy on dojedzie tym żółwim tempem do mety liczyłem ze w DC bedzie podobnie, cóż za miła niespodzianka kiedy wsiadłem w coopera a ten smiga jak dzik w żołedzie. Cos pieknego, pozniej trzeba było zdobyc gwiazdke za punkty driftu w wyscigu, no niestety przez to ze dev nam zapewnił znaczna roznice w prowadzeniu zdecydowanej wiekszosci aut mini cooperem nie sżło zdobyc tych punktow driftu, ale wystarczyła przesiadka do audi a3 i punkciki wpadły bez problemu. Fajnie ze nawet na przestrzeni jednej klasy czuc róznice w prowadzeniu auta. To zdecydowanie na plus jesli chodzi o przeciez nomen omen arkadówke. Ogólnie prowadzenie aut swietnie odzorowane równiez jesli chodzi o wage auta, wsiadajac w caterama czujemy sie jakby mial zaraz pofrunąc ale juz dosiadajac bentleya czuc ogromny cieżar tej ciezkiej, aczkolwiek szybkiej krowy. No i napęd, fantastycznie odwzorowany naped na tył w autach typu viper czy corvette gdzie kazde zlapanie pobocza moze sie dla nas zle skonczyc jesli odpowiednio nie zareagujemy, co innego np w Ruf który ma naped na 4 koła. Zero nadsterowności , ale juz ograniczona skrętność. W kazdym wyscigu musimy wybierac co bedzie dla nas lepsze. No i cudo, zmiana prowadzenia auta wzgledem warunkow atmosferycznych. Geniusz. No to chyba by było na tyle , moim zdaniem wydanie 15 zł na auta czy 30 minut z tą wspaniałą grą wynoszacą na nowy poziom wyscigi arcade jest niczym w porownaniu z jakoscia jaką nam dali twórcy.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...