Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, o czym wy mówicie ? Jakby każde studio po wydaniu gry i 1-2 DLC dalej mogło wspierać tytuł całym manforce, to nowe gry by powstawały po 5-6 latach. Łatwo pisać, że Evo wspierali DC, jak nie mieli żadnego innego projektu na głowie. 

No dokładnie, po premierze połowa studia wyleciała na bruk a ci co zostali mieli zająć się usprawnianiem i rozbudowaniem DC, żadnej innej gry już nie robili.

Odnośnik do komentarza

Kabi dalej uważasz, że te ostatnie dodatki są warte zakupu? Całość wychodzi 60 PLN, to dla niektórych jest to więcej niż cała gra razem z SP, a zawartość dużo mniejsza.

 

Dzisiaj wróciłem do wbijania poziomów Elite i niestety bez tych dodatków się nie obejdzie, bo do 45-ego brakuje gwiazdek.

Btw. jak robiłem 41 level to wpadło 16 miejsce na świecie :)

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kabi dalej uważasz, że te ostatnie dodatki są warte zakupu? Całość wychodzi 60 PLN, to dla niektórych jest to więcej niż cała gra razem z SP, a zawartość dużo mniejsza.

 

Dzisiaj wróciłem do wbijania poziomów Elite i niestety bez tych dodatków się nie obejdzie, bo do 45-ego brakuje gwiazdek.

Btw. jak robiłem 41 level to wpadło 16 miejsce na świecie :)

 

Nie to zebym umniejszał wartosc tego 16tego miejsca , ale wyobrazam sobie, ze wiekszosc jedzie to tylko zeby zaliczyc i nie poprawia juz kółek dajacych lvl

 

Co nie zmienia faktu ,ze bardzo dobra jazda

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Pewnie jest jak piszesz, ale jak wymagany czas robię w 1-2 próby to aż żal przerywać. To 16 miejsce wpadło chyba za 4-5 razem.

Ostatnio to w ogóle zdziwko miałem jak odpaliłem losowe sprinty i po jednej próbie byłem trzeci, po kolejnej już pierwszy i tak dwa razy.

Faktem jest też że czasówki z wyzwań elite maja bardzo dorbe czasy, bo tam jeżdza już najlepsi. Ja zawsze jestem zadowolony jak wejde do pierwszej 100 takiego rankingu :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze wątpię Kabi, bo widziałem spore pole do poprawy, a RywalizacjaDC nie raz pokazała gdzie moje miejsce. Chociaż event Corvettą w deszczu był mój :)

@Godot

Jak masz Plusa to bierz wersję z SP za 42 PLN, trzy strony temu dawałem link.

Season passa kupiłem już jakiś dczas temu. Mam pudełkową wersję, a wolałbym cyfrową, dlatego pytam. Plusa też mam. Czyli ta za 33 to pełna wersja, tak?

Odnośnik do komentarza

Ja liczyłem na Lamborghini Centenario, więc też raczej lipa. Ogólnie to miałem nadzieję, że dodadzą kolejne poziomy wyróżnień, a gra będzie wspierana poprzez dodawanie kolejnych tras i eventów (SP2). Wolałbym takie rozwiązanie niż wypuszczanie DC2. Niestety Sony z(pipi)ało po całości.

Odnośnik do komentarza

Problem jest

 

Kupiłem sobie nowa konsole i znikneły mi gwiazdki z DC

 

TZ mam swoj lvl gwiazdki w levelach - ale brakuje mi 54 z tych dwoch nowych dodatkow

 

Kumam to wiec je zakupiłem(te dodatki Finish line + cos jeszcze) , przeszedłem , ale ku mojemu zdziwieniu nie doliczyło mi ich do Maksa a poprostu zaliczyło.

I problem ma m teraz taki, ze mi brakuje gwiazdek w Elite LVL , a nie bede wbijał od nowa 13xx czy ile ich tam było :/

 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

W SP nie ma pakietów "No limits" i "Finish Line". Ten pierwszy teraz warto wziąć w promocji za 7,5 zł - dają Honde Civic Type-R i Skyline GT-R R34. Resztę aut, które są do kupienia osobno w PSS można odblokować w grze za free.

 

No i tych dwóch pakietów do DC Bikes oczywiście nie ma w SP.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...