Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widok w lusterku wstecznym wydaje mi się bardziej szczegółowy właśnie w DC niż w FM5. Co do odbić w szybie obie mają tyle że jak na razie tak jak przy lusterku wstecznym wydaje mi się że wypada to lepiej w DC.

No i kudosy dla Evolution że zaimplementowali takie smaczki a się nimi nie przechwalają jak T10 :teehee:

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle się mylisz  eX4ct, taki myk FM miało już na E3, klapeczki na oczach robią swoje.

 

Wygląda fajnie ale to dalej 30 fpsów....

Ukończ szkołę, później ze mną rozmawiaj bo czytać to Ty nie potrafisz.

Ale jeśli tak jest zapodaj prosze gameplay-a jakiegoś, zobacze jak to w Forzie wygląda, bo w Driveclubie fenomenalnie

 

o to Ci chodzi?

windshieldreflectionszqumr.gif

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle się mylisz  eX4ct, taki myk FM miało już na E3, klapeczki na oczach robią swoje.

 

Wygląda fajnie ale to dalej 30 fpsów....

Właściwie to DC miało to też wcześniej. Widać to już na screenach wypuszczonych przed E3.. tylko, że wtedy nikt nie zwrócił na to uwagi. Ogólnie "sprawa" stała się zauważalna po tym jak T10 zaczęło się tym chwalić ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@FIgaro 

 

bezradny ? wolne żarty, zupełnie inne oświetlenie to po pierwsze, po drugie w obu grach ten efekt jest więc po co te gify co chcesz nimi udowodnić, że na boskim ps4 i akurat na tym gifie odbicie wygląda lepiej-klasyk.

 

Szkoda, że to bardziej Cię interesuje niż 60 fps i te nie ludzie ruchy kierownicą które doskonale widać na tym gifie.

 

Z barierką fajny myk tego oczekuje od next gena!

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Soul, to smutne ale Forza nie ma odbic dashboardu w szybie.

Nie wychodz wiec z fanbojstwem do nikogo skoro sam tego nie widzisz i sam zachowujesz sie jak jakis xbot sypiac na prawo i lewi glupie podteksty dotyczace PS4, DriveClub moze dodatkowo pochwalic sie oswietleniem ktorego rowniez Forza nie ma, wiec takie przepychanki nie maja zadnego sensu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

FM 5 ma ten efekt wiem to ja wie to nawet Emet --->

 

W FM5 też odbijają się wnętrza w szybie. 

 

 

Sorry, że nie jestem zboczony na głowę i nie sypnę Ci z rękawa gifem jak to w FM5 też takie rzeczy się dzieją, poszukaj sobie filmiku.

 

Więc co w tym smutnego??? nie wiem, Forza nie ma oświetlenia ciekawy fakt czego jeszcze Forza nie ma ? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

eX4cT w obydwu grach dashboard odbija się szybie! Bardziej należy tutaj porównać to, że Forza chodzi w 60fps a DriveClub w 30fps (niby celują w 60fps.. ale na 99% jestem pewien, że skończy się na 30).

Z kolei Forza ma oświetlenie i cieniowanie rodem z roku 2000, a w DC wszsytko jest real-time (któryś z devów mówi, że jest tam nawet real-time Global Illumination.. ale w to nie wierzę, raczej używa takiego określenia na ogóle oświetlenie w real-time).

Odnośnik do komentarza

@FIgaro 

 

bezradny ? wolne żarty, zupełnie inne oświetlenie to po pierwsze, po drugie w obu grach ten efekt jest więc po co te gify co chcesz nimi udowodnić, że na boskim ps4 i akurat na tym gifie odbicie wygląda lepiej-klasyk.

 

Szkoda, że to bardziej Cię interesuje niż 60 fps i te nie ludzie ruchy kierownicą które doskonale widać na tym gifie.

 

Z barierką fajny myk tego oczekuje od next gena!

 

DC wygląda bardziej realistycznie moim zdaniem. W tym porównaniu Forza wygląda jak Wind Waker :) A tak poważnie to nic nie chciałem udowodnić, oprócz tego, że Forza wcale nie jest taka piękniejsza od DC jak to xboty wieszczyły od czasu E3. Powiem więcej, ktoś już wytknął Forzie downgrade od czasu eventu w L.A (chyba coś z cieniami). No i baked lighting. Cóż.

 

Ale obie gry są piękne i nieważne czy będziesz posiadał PS4 czy XB1, i tak dostaniesz świetną wyścigówkę :)

 

Też mam nadzieję na 60fpsów. Burnout Paradise dał z tym radę, to oby i oni dali ^^

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

eX4cT w obydwu grach dashboard odbija się szybie! Bardziej należy tutaj porównać to, że Forza chodzi w 60fps a DriveClub w 30fps (niby celują w 60fps.. ale na 99% jestem pewien, że skończy się na 30).

Z kolei Forza ma oświetlenie i cieniowanie rodem z roku 2000, a w DC wszsytko jest real-time (któryś z devów mówi, że jest tam nawet real-time Global Illumination.. ale w to nie wierzę, raczej używa takiego określenia na ogóle oświetlenie w real-time).

Mozesz mi pokazac jakis gameplay albo screen w ktorym widac jak odbija sie ten dashboard?

Co do FPS, mysle ze nie bedzie 60fps w DC

Co do Real-Time Illumination, na forum neogafa wypowiada sie ktos kto robi ta gre i potwierdzil tego "ficzera" jak mnie pamiec nie myli.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem nie ważne, że jest ważne, że u mnie wygląda to lepiej .......

 

60fps>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>30fps tak dla przypomnienia. 

 

+ Dodał MODERATOR
Tak dla przypomnienia - ten temat to nie Console Wars - więc daruj sobie takie posty.

 

 

Zapraszam do tematu FM5, nowy filmik czeka na obejrzenie....

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...