Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No w wyścigach wszyscy jeżdżą całą szerkokością drogi bez stosowania się do przepisów, więc sobie jechał lewą, zeby lepiej wejść w zakręt zapewne. Jeśli  chodzi o znak to nie wiem czemu miałby być po lewej stroni, to chyba nie Anglia? Poza tym jak dla mnie ten znak jest szary, więc stoi tyłem do kierunku jazdy.

 

Tip: Jest namalowana podwójna ciągła, jakby co. No, ale to już chyba inny wątek się robi.

 

P.S. Na dwukierunkowych? Może nie powinienem mieć prawa jazdy  :ninja:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

To jest trasa z Chile? Wcześniej chyba był pokazywany inny rejon na globie - będzie jakaś otwarta mapa czy jednak pojedyncze trasy?

Pokazywali Szkocję, Kanadę i teraz Chile. Gra by musiała mieć naprawdę otwartą mapę żeby ogarnąć te miejsca ;)

 

Osobne trasy będą.

 

 

BTW. Oprócz pory dnia i szybkości mijania czasu będzie też można sobie zachmurzenie ustawić. Ale deszczu niestety na start nie będzie.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

To jest trasa z Chile? Wcześniej chyba był pokazywany inny rejon na globie - będzie jakaś otwarta mapa czy jednak pojedyncze trasy?

Pokazywali Szkocję, Kanadę i teraz Chile. Gra by musiała mieć naprawdę otwartą mapę żeby ogarnąć te miejsca ;)

 

Osobne trasy będą.

 

 

BTW. Oprócz pory dnia i szybkości mijania czasu będzie też można sobie zachmurzenie ustawić. Ale deszczu niestety na start nie będzie.

 

 

Ja od początku myślałem, że to open world :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych trailerach i zapowiedziach, także myślałem, że będzie open world. Wszystko na to sugerowało, zwłaszcza przez te skupienie się na społeczności. Gra wygląda bardzo dobrze, ale martwi mnie to, że ciągle dostajemy filmy z time triali, a nie z wyścigów.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  1. Upływ czasu przyspieszono 60 razy, dlatego wideo pokrywa tylko 3 godziny czasu w Chile. Ustawienia upływu czasu będą dostępne przed wyścigiem.
  2. Paul Rustchynksy jest kierowcą i używa kierownicy Thrustmaster “T80 DRIVECLUB Edition”.
  3. Wideo nagrano z wersji we wczesnej fazie tworzenia. Optymalizacje grafiki dokonują się każdego dnia. Najważniejsza rzecz - ostro pracujemy nad wygładzaniem krawędzi i pop-inem obiektów.
  4. Zdecydowaliśmy się wyłączyć HUD gry by pokazać, że jest taka opcja.
  5. Odgłosy samochodu możecie słyszeć dzięki temu, że wyłączyliśmy muzykę w grze. Ale i to ulega poprawie każdego dnia i w sumie dzisiaj naprawiliśmy dziwne strzelanie w trakcie jazdy.
  6. Wszystkie światła w otoczeniu są w czasie rzeczywistym, podobnie jak deska rozdzielcza. Możecie zobaczyć świecące kontroli, przyciski, odbicia w lusterkach i szybach to coś nad czym także pracujemy.
  7. Światła reflektorów odbijające się na barierkach są także w czasie rzeczywistym. Najlepiej widać to w 2:30.
  8. Duchy innych graczy będą widoczne w trakcie gry, ale aktualnie walczymy z problemem, który powoduje, że po zachodzie słońca ich nie widać. To oczywiście będzie poprawione.
  9. Tłum wypuszcza balony w trakcie wyścigu i one powinny reagować na wiatr oraz oświetlenie. To oczywiście zostanie także naprawione.
  10. W grze jest mały błąd, portal do innej rzeczywistości ;) Oczywiście to zostało już naprawione.
  11. Niebo jest bezchmurne. Jednak nie będzie zawsze takie. Mimo, że na początku gry zostanie wygenerowane, w trakcie wyścigu będzie się to dynamicznie zmieniać. Może pojawić się mgła, która wpłynie na widoczność.
  12. Każdy z modeli będzie niesamowicie wymodelowany z zewnątrz i wewnątrz. Podobnie jak elementy otoczenia, zobaczcie sami w 1:47 i 2:37.

http://www.ps3site.pl/przejscie-z-dnia-do-nocy-w-chile-na-nowym-fenomenalnym-materiale-wideo-z-driveclub/166765

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Umknął mi ten trailer ale włączył faping mode. 

 

Generalnie na takie ścigałki czekam, bo simy mnie nużą w tym osławiona FM gdzie tylko jedynkę ogarnąłem na 100%, kolejne to srogie odcinane kuponów, tyle edycji na jednej generacji to przesada, podpada pod sportówki EA czy Konami. GT w sumie też, jedynka mnie zabiła, dwójka mniej, trójka ponownie a później zmęczenie. 

 

Czekam również na powrót N4S ale w stylu Underground oraz MW z poprzedniej generacji. Nowe, nie są Need 4 Speedami. 

 

Drive Club zorał mi łeb. Czekam na edycje Plus.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze plotka, ale ponoć DriveClub zostało przeniesione na wiosnę. Najpierw plota pojawiła się na stronie internetowej (http://www.thesamecoin.co.uk/2013/10/16/rumour-ps4-launch-title-driveclub-delayed-2014/), a później potwierdził ją insider na neogafie.

Napisał tak:

 

 

Ok so here's what I know...

I heard it from someone I trust. That's all I can say. This person isn't working on the game and could be wrong. I trust that it isn't wrong.

They are likely scrambling to pick a new PS+ game to deliver some good news with the bad and announce it then.


I will likely get banned (temporary, I hope?!?) if I'm wrong so I guess that will let you know how confident I am.

 

Pracownik Evolution na Twitterze tylko to powiedział:

 

UDjg0Dx.png

 

Jeśli więc to prawda, to rzeczywiście jest to dla Sony problem i porażka PR'owa. Żeby ugłaskać graczy muszą teraz kombinować jakąś grę do Plusa na zastępstwo. Knack raczej odpada, a pełny Killzone też bo ta gra jest jednak za duża, chyba że np. by dali tylko singla. Ewentualnie ugadać się z jakimś wydawcą 3rd party żeby rzucił swoją grę.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...