Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z glupszych pomyslow uzaleznianie sciezki dźwiękowej od języka XMB. Dali by normalny wybor w opcjach jak w Uncharted czy God of War zamiast widziwiac.

No to prawda, tez nie lubię tego sposobu wyboru języka, ale w sumie większość gier z niego korzysta bo to po prostu łatwiejsze dla dewelopera. Mimo wszystko stworzenie dodatkowego menu/opcji wymaga wykonania dodatkowej pracy. inFamous jest jednak jedną z niewielu gier Sony która takiego menu nie ma, a przynajmniej jedynka i dwójka nie miały. 

Odnośnik do komentarza

no i już wiadomo jakie bedą inne moce bohatera, CHYBA tylko 4:


- Smoke
- Neon
- Shard - ten cement
- Video(!)(?)

 

wszystko widać na dość zaawansowanym gameplayu
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_94227833&feature=iv&src_vid=TWcWXcKJ7bo&v=EnpqLfiET_4

 

 

 

Wszystko wygląda świetnie a moce prezentują sie bajecznie!!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Opinia kogoś kto skończył grę:

 

Best next-gen game so far.

+ Best console visuals so far (need to see Ground Zeroes though)
+ Game is super fun. Traversal is great with all powers.
+ All the powers are amazing
+ Great setting
+ Great audio

- One quirk I had is that you can't move the camera while meleeing. Not that big of a deal but it would be nice to be able to plan your next movement, especially since the game can be fast paced depending on how you play
- I had a couple frame rate dips (maybe 2-3 times where I noticed it) but really this is a minor inconvenience. Most of the time it's really smooth. Feels like it's above 30 a lot of the time. I'm not sure though.
- Other than the story, there aren't really that many side missions? At least that I've seen, they're mostly just healing people, detecting things (you'll see), etc. Not really that varied outside of the main story.

Great game. I'd probably give it 8.75/10. And I'd highly recommend it to any PS4 owner.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądałem w menu konsoli NA ŻYWO NA PLAYSTATION a tam gość gra na jednym kanale w iF second son, chwile poogladalem i tyle, nie chce robić sobie spoilerow. Nie wiem skąd ma grę ale na serio gra w pełno wersje bo ńie było takich demek.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Juz sa , dwa takie kanały.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Czekam na recenzje bo infamous mnie znudziło tak jak 2. Na szczęście obie byly w plusie. Najgorsze sandboxy tamtej generacji a grałem w wiele już crackdown 1 i prototype 1 mialy więcej funu. Ładnie wyglada ale jak pokazało dark souls 2 nie wygląd się liczy a wnętrze;). Po kiepskim killzone nie dam się nabrać sony 2 raz.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dwie pierwsze części jakoś mi nie podeszły, zacząłem, ale nie skończyłem (mam w planach w międzyczasie je pocisnąć) jednak po obejrzeniu 20 pierwszych minut z gry napaliłem się na ten tytuł. Tydzień temu kupiłem konsolę więc póki co krucho z hajsem, no i mam na razie w co grać. Grę nabędę z drugiej ręki jak trochę stanieje. Mam nadzieję, że pojawią się jakieś bundle z iF wtedy powtórzyłaby się sytuacja z KZ:SF, gra szybko zeszłaby z ceny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.