Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa z wzieciem cyfrowej wersji Second Son? na US jest za 186PLN <ok> ale konto mogę później komuś odsprzedać, czy jak to tu wygląda? I dostępne będzie oczywiście dopiero 21.03? Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie i chciałby się podzielić? bo płacić ĆWIERĆ TYSIĄCA PLN za grę nie zamierzam, bo nie jestem taki głupi jak Sony myśli.

Po pierwsze odsprzedawanie konta jest nielegalne. No ale wiadomo że tym akurat się nikt pewnie nie przejmuje. Po drugie jeśli zamierzasz i tak odsprzedawać tą grę to po co kupować cyforową? Kup w pudełku za 250 odsprzedasz za 200 - 190 i cały interes wyniesie Cię 60 zł. Pudełko na pewno łatwiej sprzedasz niż konto.

Natomiast co do kupowania na amerykańskim PS Store to ja już tam kilka rzeczy kupowałem. Trzeba po prostu na allegro/amekrykańskim amazonie/sklepie z keyami kupić sobie kod na doładowanie konta i można śmigać:)

Odnośnik do komentarza

 

Jak wygląda sprawa z wzieciem cyfrowej wersji Second Son? na US jest za 186PLN <ok> ale konto mogę później komuś odsprzedać, czy jak to tu wygląda? I dostępne będzie oczywiście dopiero 21.03? Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie i chciałby się podzielić? bo płacić ĆWIERĆ TYSIĄCA PLN za grę nie zamierzam, bo nie jestem taki głupi jak Sony myśli.

Po pierwsze odsprzedawanie konta jest nielegalne. No ale wiadomo że tym akurat się nikt pewnie nie przejmuje. Po drugie jeśli zamierzasz i tak odsprzedawać tą grę to po co kupować cyforową? Kup w pudełku za 250 odsprzedasz za 200 - 190 i cały interes wyniesie Cię 60 zł. Pudełko na pewno łatwiej sprzedasz niż konto.

Natomiast co do kupowania na amerykańskim PS Store to ja już tam kilka rzeczy kupowałem. Trzeba po prostu na allegro/amekrykańskim amazonie/sklepie z keyami kupić sobie kod na doładowanie konta i można śmigać :)

 

I co ja teraz zrobie z tym, że nie jest legalne? :O zamknijmy wszystkie miliony ludzi kupujących i sprzedających konta! Po drugie jak wyraźnie zaznaczyłem, nie będę wspierał chorych cen gier i stąd, a także stąd, że nigdy nie miałem problemu ze sprzedażą slota w dużo bliższej oryginalnemu zakupowi cenie, niż wersji pudełkowej, zamierzam nabyć wersję cyfrową. Na tyle, że należy kupić doładowanie również się orientuję, lecz pytanie skierowałem do osób, które już się tym zajęły i są w stanie opisać cały ten proceder ze strony praktycznej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak wygląda sprawa z wzieciem cyfrowej wersji Second Son? na US jest za 186PLN <ok> ale konto mogę później komuś odsprzedać, czy jak to tu wygląda? I dostępne będzie oczywiście dopiero 21.03? Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie i chciałby się podzielić? bo płacić ĆWIERĆ TYSIĄCA PLN za grę nie zamierzam, bo nie jestem taki głupi jak Sony myśli.

Po pierwsze odsprzedawanie konta jest nielegalne. No ale wiadomo że tym akurat się nikt pewnie nie przejmuje. Po drugie jeśli zamierzasz i tak odsprzedawać tą grę to po co kupować cyforową? Kup w pudełku za 250 odsprzedasz za 200 - 190 i cały interes wyniesie Cię 60 zł. Pudełko na pewno łatwiej sprzedasz niż konto.

Natomiast co do kupowania na amerykańskim PS Store to ja już tam kilka rzeczy kupowałem. Trzeba po prostu na allegro/amekrykańskim amazonie/sklepie z keyami kupić sobie kod na doładowanie konta i można śmigać :)

 

I co ja teraz zrobie z tym, że nie jest legalne? :o zamknijmy wszystkie miliony ludzi kupujących i sprzedających konta! Po drugie jak wyraźnie zaznaczyłem, nie będę wspierał chorych cen gier i stąd, a także stąd, że nigdy nie miałem problemu ze sprzedażą slota w dużo bliższej oryginalnemu zakupowi cenie, niż wersji pudełkowej, zamierzam nabyć wersję cyfrową. Na tyle, że należy kupić doładowanie również się orientuję, lecz pytanie skierowałem do osób, które już się tym zajęły i są w stanie opisać cały ten proceder ze strony praktycznej.

 

Moim zdaniem to właśnie przez sprzedaże slotów i inne tego typu przekręty, ceny cyfrowych wersji w polsce są takie a nie inne. No ale to już temat na inny wątek.

Proces jest prosty:

1. Zakładasz konto US na PSN - może być z poziomu konsoli a możesz to tez zrobić przez stronę - będziesz potrzebował jakiegoś adresu email do którego nie ma przypisanego konta PSN

2. Ja kupowałem kody na amazon.com -> http://www.amazon.com/50-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4P8/ref=lp_1289533011_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1395089216&sr=1-1

Można tam kupować za pomocą polskiej karty tyle tylko że w danych użytkownika musisz podać jakiś istniejący adres w USA

3. Po dokonaniu zakupu dostaniesz od amazona kod, wpisujesz go na amerykańskim PS Store i masz doładowane konto. Pamiętaj żeby ustawić że twoja konsola jest konsolą główną dla tego konta, wtedy będziesz mógł grać z dowolnego profilu.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak wygląda sprawa z wzieciem cyfrowej wersji Second Son? na US jest za 186PLN <ok> ale konto mogę później komuś odsprzedać, czy jak to tu wygląda? I dostępne będzie oczywiście dopiero 21.03? Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie i chciałby się podzielić? bo płacić ĆWIERĆ TYSIĄCA PLN za grę nie zamierzam, bo nie jestem taki głupi jak Sony myśli.

Po pierwsze odsprzedawanie konta jest nielegalne. No ale wiadomo że tym akurat się nikt pewnie nie przejmuje. Po drugie jeśli zamierzasz i tak odsprzedawać tą grę to po co kupować cyforową? Kup w pudełku za 250 odsprzedasz za 200 - 190 i cały interes wyniesie Cię 60 zł. Pudełko na pewno łatwiej sprzedasz niż konto.

Natomiast co do kupowania na amerykańskim PS Store to ja już tam kilka rzeczy kupowałem. Trzeba po prostu na allegro/amekrykańskim amazonie/sklepie z keyami kupić sobie kod na doładowanie konta i można śmigać :)

 

I co ja teraz zrobie z tym, że nie jest legalne? :o zamknijmy wszystkie miliony ludzi kupujących i sprzedających konta! Po drugie jak wyraźnie zaznaczyłem, nie będę wspierał chorych cen gier i stąd, a także stąd, że nigdy nie miałem problemu ze sprzedażą slota w dużo bliższej oryginalnemu zakupowi cenie, niż wersji pudełkowej, zamierzam nabyć wersję cyfrową. Na tyle, że należy kupić doładowanie również się orientuję, lecz pytanie skierowałem do osób, które już się tym zajęły i są w stanie opisać cały ten proceder ze strony praktycznej.

 

Moim zdaniem to właśnie przez sprzedaże slotów i inne tego typu przekręty, ceny cyfrowych wersji w polsce są takie a nie inne. No ale to już temat na inny wątek.

Proces jest prosty:

1. Zakładasz konto US na PSN - może być z poziomu konsoli a możesz to tez zrobić przez stronę - będziesz potrzebował jakiegoś adresu email do którego nie ma przypisanego konta PSN

2. Ja kupowałem kody na amazon.com -> http://www.amazon.com/50-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4P8/ref=lp_1289533011_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1395089216&sr=1-1

Można tam kupować za pomocą polskiej karty tyle tylko że w danych użytkownika musisz podać jakiś istniejący adres w USA

3. Po dokonaniu zakupu dostaniesz od amazona kod, wpisujesz go na amerykańskim PS Store i masz doładowane konto. Pamiętaj żeby ustawić że twoja konsola jest konsolą główną dla tego konta, wtedy będziesz mógł grać z dowolnego profilu.

 

Dobra nieważne, to akurat robiłem w 2008. Jak ktoś kupił grę z amerykańskiego PSS to niech da znać pliz.

Odnośnik do komentarza

 

A czy ktos kto juz sobie zaspoilowal gre tymi roznymi streamami/filmikami moze mi powiedziec ile jest mocy? 4 czy wiecej?

 

 

 

tak jak pisałem wcześniej są TYLKO 4 moce z czego jedną się zdobywa na SAM koniec:

 

- smoke

- neon

- video(taka elektryczność)

- concrete

 

 

 

 

Moze masz misku problemy z czytaniem, ale ja sie pytalem o ILOSC mocy, a nie o to jakie sa. Dzieki k*rwa za za(pipi)isty spoiler.

Odnośnik do komentarza

Ale płaczecie tymi spoilerami... Najpierw, że na początku będzie się graficiarzem "O matko, jaki spoiler!! Dzięki PPE"... No na prawdę, nie ma cie po co grać już w tą grę... Następnie teraz moce "Ojej poznałem nazwy mocy" nie mam po co grać bo już wszystko wiem o fabule...

 

 

Do czasu aż zagracie w tą grę zapomnicie o nazwach jeżeli gra Was wciągnie... To samo tyczy się początku, odpalcie grę i zapomnicie o tym newsie na PPE...

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale płaczecie tymi spoilerami... Najpierw, że na początku będzie się graficiarzem "O matko, jaki spoiler!! Dzięki PPE"... No na prawdę, nie ma cie po co grać już w tą grę... Następnie teraz moce "Ojej poznałem nazwy mocy" nie mam po co grać bo już wszystko wiem o fabule...

 

 

Do czasu aż zagracie w tą grę zapomnicie o nazwach jeżeli gra Was wciągnie... To samo tyczy się początku, odpalcie grę i zapomnicie o tym newsie na PPE...

Ostatnio jakaś mania z tymi spoilerami, jak kiedyś napisałem, że odnawianie baterii w latarce, działa przez potrząsanie padam ( tlou) to kazano mi umieścić to w spoiler...

 

Dlatego mam radę, nie chcesz spoilera, nie wchodź na fora, bo to się chore zaczyna robić.

Odnośnik do komentarza

O ile spoilery nie dotyczą fabuły to nie mam nic przeciwko (może wypowiedziałem się tak, że wygląda na to jak bym to ja płakał o te moce i spraye), ale jak komuś przeszkadzał spoiler, że na początku w grze będziemy bawić się sprayem to niech nie wchodzi w żadne newsy i fora... Bo wszystko będzie uważać za spoiler.

 

Wysłane telepatycznie z G2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwazam, ze ludzie ktorzy chca dyskutowac o grze wylacznie na podstawie oficjalnie udostepnionych informacji, bez tych wszystkich przeciekow, powinni miec do tego pelne prawo na forum. Absolutnie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze jak sie boisz spoilerow to tu nie wchodz. Uwazam za to, ze jezeli gra wyciekla wczesniej, wbrew woli deweloperow, to umieszczanie wszelkiego typu informacji pochodzacych z tego zrodla powinno byc odpowiednio oznakowane.

 

Innymi slowy - oficjalne informacje to materialy do dyskusji, nieoficjalne - do taga

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nate Fox zapytany o jeo ulubiona moc powiedzial, ze chcialby powiedziec, ale nie moze bo dostaje sie ja na samym koncu i zepsulby gre. Ale jak juz dojdzie sie do tego momentu to kazdy bedzie wiedzial o jaka moc mu chodzilo.

 

Ze spoilerami nie mozna przesadzac, to fakt ale jezeli cos dotyczy fabuly czy czegos co w grze moze byc odkryte to absolutnie nie powinno byc to pisane bez spoilera. Napisanie co sie odkryje, kogo spotka jest takim samym spoilerem jak napisanie o twiscie fabularnym.

 

Takie rzeczy jak latarka w TLOU to juz przesada w druga strone, ale trzeba potrafic rozgraniczyc te 2 rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie ale jest to temat o grze. Przyjmijmy, że gra jest już wydana i ogrywana, wobec tego chcę porozmawiać także o fabule, o kwestiach z nią związanych a nie zastanawiać się, kto i co uzna za spojler. Przez kolejne lata mam pisać o tej grze w spojlerach bo może być ktoś, kto jeszcze nie zagrał? No litości ...

 

Może lepiej przyjąć, że jeżeli ktoś jeszcze nie grał a nie chce informacji o niej, niech nie wchodzi. Wchodząc do takiego tematu można się spodziewać informacji o przebiegu fabuły.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wyciekła Last of US do sieci to forum opustoszało na cały tydzień, zanim gra pojawiła się w sklepach. Więc wszelkie spoilery należy umieszczać w tagach, ukrywać takie teksty. A tych którzy tego nie robią banować ! 

 

Swoją SS kupię gdzieś w czerwcu dopiero. :D Cena dropnie to i używkę mogę wziąć 

Odnośnik do komentarza

Jemu chodzi "co by było gdyby"...

 

Ja rozumiem rozmowę o fabule, no to w spoiler, ale nie uważam informacji o sprejowaniu w pierwszych 5 minutach gry jako spoiler, co niektórzy oszaleli na tym punkcie.

 

Tak samo nazwy mocy, ja też to przeczytałem i pamiętam jedynie 2 nazwy w dodatku pamiętam te które były już pokazane na filmikach z gry. Więc wielki mi spoiler, poza tym ktoś się pytał o to ile tych mocy, to ktoś mu w spoilerze odpisał ilość mocy i dodał nazwy, jego sprawa, że był ciekawski, a druga osoba chciała być jak najbardziej pomocna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...