Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez to sa foty z E3 2012 i z wersji z PC.Nikt nie mówił, że to będzie tak wyglądać na PS4 bo to konsola słaba i w ogóle...;) Padalce z Ubisoftu powinni dostać kolonię karną za te swoje dziadostwo.

Pierwszego infamousa przeszedlem z przyjemnoscia, dwa razy.Niestety dwójki nie zmęczylem nawet do połowy.Mam nadzieję że bedzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Przeciez to sa foty z E3 2012 i z wersji z PC.Nikt nie mówił, że to będzie tak wyglądać na PS4 bo to konsola słaba i w ogóle...;) Padalce z Ubisoftu powinni dostać kolonię karną za te swoje dziadostwo.

Pierwszego infamousa przeszedlem z przyjemnoscia, dwa razy.Niestety dwójki nie zmęczylem nawet do połowy.Mam nadzieję że bedzie ciekawie.

nie czaje jaka wersja PC skoro to ex na konsole sony? I jakie ubi? Przecież to SP robi tą grę?
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomimo ladnych fotek dylemat zostaje. Bo ladna nie znaczy dobra. Ale jestem dobrej mysli w koncu pierwsza next gen game na nadkonsole

A Killzone nie jest nextgenowy?

 

Kurde, to wyglada tak, ze bez PS4 juz nie moge dluzej wytrzymac… Ale jeszcze troche siana brakuje… :/

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie sam początek na youtube i muszę przyznać że WOW, robi wrażenie. Chcę już w to zagrać :D

Natomiast jedna rzecz niestety mnie zasmuciła:

 

 

Widziałem efekty pierwszej decyzji którą musimy podjąć w grze. Niestety wygląda na to że "fabularny efekt" tego czy postanowimy być dobrzy czy źli jest zerowy. Ta starsza Pani, przyjaciółka głównego bohatera zostaje ranna niewazne co zrobimy. Nawet dialogi niewiele się różnią. Trochę smutne. No ale mam nadzieję że może to dlatego że to dopiero pierwsza decyzja, późniejsze będą bardziej znaczące.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co dziwne, a co nie, nie gram w multi. Singielek nie był dla mnie taki zły 7/10, a grafa napewno nie była past gen.

 

Infamousa dwie poprzednie części brałem na premierę, tà część łykam na lunch. Nie powiem ostatnie 2-3 miesiąc ogrywalem tytuły na WiiU i zsległości na PS3, więc z chęcią zrobię konkretną "next genową grę". Data wydania bardzo dobra , akurat skończę Kijek Prawdy.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jest oficjalna informacja na temat polonizacji SS? Będzie do wyboru dubbing/napisy?

Na pewno będzie do wyboru, a raczej po prostu gra odpala się w takim języku w jakim masz ustawione menu konsoli. Tak działają wszystkie gry wydawane przez Sony. Jedynym wyjątkiem był infamous 1 który na płycie miał tylko polską wersję. Pamiętam że musiałem się trochę naszukać żeby znaleźć angielską. Ale od tego czasu Sony nigdy więcej czegoś takiego nie zrobiło. Druga część miała oba języki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...