Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

To juz postanowione: dla tej gry kupuje PS4! Tak nahajpowany to nie byłem dawno! ostatnio na GTA5, Metal Gear Rising i DMC. To jest istne cudo!
Edycja specjalna już zamówiona, mam nadzieje, że uda mi się wyrwać kolekcjonerską w jakiejś cenie oscylującej w okolicach 400zł, wtedy kupię.

Odnośnik do komentarza

https://itunes.apple.com/us/album/infamous-second-son-soundtrack/id833945146

 

Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić próbki soundtracku do Second Son, to może to zrobić na iTunes'ie. Płyta wejdzie do sprzedaży 25 marca (na iTunes'ie od 18). Na Amazonie kosztuje $15. Fajne, mocne bity, będą pasować do klimatu gry. Czuć moc ;)

 

Martial Law czy Higher Elevation - rewelacja. Próbki są króciutkie, bo trwają raptem 10-15 sekund. Tu jeszcze jedno:

 

http://www.youtube.com/watch?v=CLtXz_FTOIQ

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

woah, niektórzy już mają swoją kopię (lecz bez patcha, który na coś tam ponoć wpływa) i streamują. gra wygląda zayebiiiścieee. najładniejszy tytuł, i to w dodatku open world. mimika rozwala.

 

lol, wlasnie byl easter egg dla fanow sly'a

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

mimika rozwala i powala. Myślałem, że to Watch Dog i słynna scenka w barze gdy główny hakier/bohater rozmawia z Koreańczykiem, jest nie do pobicia w pierwszej generze gier na nekst dzeny (mam na imie Jeny), a tu proszę, mamy niesławnego i co,  rozpieprza jeszcze bardziej zwłaszcza, luzacki Deslin bryluje w tej dziedzinie - te jego minki wspierane świetnymi tekstami........,   ahhhaa i tu dochodzimy do drugiego dna nieba, aktorzy od słowa podkładający głosy są, zajewyjechani. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

niet, hakier z Watch Doga zadziałał - wszystko usunięte.

 

Figaro Fiiiigaro Fiiiiigaaaro z tym ester igiem wiąże wielkie nadzieje, że jakiś przedsiębiorczy Janusz zadziała na alledorogo, bo mam chęć przypiąć sobie takie cuś do kurtałki ^.-

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mnie wkurza cisza w dużych sieciach sklepów o i:ss empik o samej możłiwości preorderowania nie słyszał nawet w saturnach i mediasach mozna kupić swistek za 29zł, ale ceny ostatecznej tez brak i nie chce brac w ciemno bo jak yebną cene 279 to dziękuje za zwykłą wersje. Albo czekają na ostatnią chwilę i dadzą zawyżoną cenę, albo czekają kto pierwszy da lepszą cenę i dostosuje sie jeden do drugiego, nie spodziewam się mega promocji ale licze na empik po cichu ze wykona jakiś ruch jak przy TLoU czy gta 5.

na tą chwile euro rtv agd preorder i moze znów sie yebną i będą wcześniej sprzedawać :(

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

 

Figaro Fiiiigaro Fiiiiigaaaro z tym ester igiem wiąże wielkie nadzieje, że jakiś przedsiębiorczy Janusz zadziała na alledorogo, bo mam chęć przypiąć sobie takie cuś do kurtałki ^.-

 

 

ale ja mówiłem o dzwonku na telefon Delsina :P motyw ze Sly'a

 

 

 

czwarta moc... o.O AWESOME, ta jest dobra :D

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Moglibyscie wypowiedziec sie troszke na temat drzewka mocy bez spoilerow? Chodzi mi o to czy jest ono rozbudowane, czy jest kilka sciezek, czy sa jakies ulepszenia ktore sie wzajemnie wykluczaja, czy drzewko jest rozbudowane horyzontalnie czy wertykalnie.

 

Dobre pytanie! Oglądałem troszkę streama ale nic nie pokazali. Jak są jakieś materiały gdzie to widac, to proszę wrzućcie!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Boze SONY TAKIE DOBRE ze az zamowilem Limitke pewnie zas mnie dopadnie syndrom sandboxa i gra bedzie nudzic w polowie ale co tam :D

Dopadł mnie taki syndrom z jedynką. Dotrwałem do połowy i przestałem grać. Dwójki już nie kupowałem bo bałem się Deja Vu.

Myślę że grając w Second Son na początku byłbym zachwycony grafiką, efektami itp. Jednak po jakimś czasie byłoby to samo.

Ale i tak po jakimś czasie pewnie ją również nabędę :D 

Odnośnik do komentarza

Niektórzy dostali wcześniej od sklepu.

 

"Really liking it so far, definitely makes you feel more powerful than previous inFamous games. Was really worried about the destruction, but there is plenty to destroy. Fighting the DUP guys with powers is a joy because of the destruction it creates on the streets. haven't gotten too far in the game yet, but I'm definitely having more fun than the previous games."

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.