Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, może dlatego, że poprzednie części mnie nie ruszyły jakoś tak nie podniecam się. Najbardziej w takich grach wkurza mnie syndrom, że do przejścia dalej trzeba wybić wszystkich w danej lokacji i znów zacznie się szukanie pojedynczych niedobitków i problem "ch,uj wie skąd strzelajo, ginę nagle"

 

ale przyznaję, wygląda to naprawdę grubiutko. będę bacznie obserwować Wasze opinie, ja z pewnością odpadam na premierę, bo obiecałem sobie, że za żadną grę nie dam powyżej 250zł, a ponieważ to singiel czuję, że na allegro dorwę po czasie za 50% ceny. 

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem póki co edycję specjalną, ale liczę na to, że będzie jednak EK w sklepach. No nic, zobaczymy ;)

 

Gdyby ktoś chciał, to tutaj może zaklepać swój egzemplarz.

 

http://www.ultima.pl/578/i15260/

przeprowadziłem mały wywiad i podobno w naszym kraju w ogóle nie pojawi sie edycja kolekcjonerska oficjalnie. Pozostaje import, lub szukanie okazji na aukcjach. Chociaż jak widzę cenę 529zł to mam ochotę (pipi)nąć tego kolesia patelnią - kto coś takiego kupi za taką cenę się pytam?

Odnośnik do komentarza

 

Zamówiłem póki co edycję specjalną, ale liczę na to, że będzie jednak EK w sklepach. No nic, zobaczymy ;)

 

Gdyby ktoś chciał, to tutaj może zaklepać swój egzemplarz.

 

http://www.ultima.pl/578/i15260/

przeprowadziłem mały wywiad i podobno w naszym kraju w ogóle nie pojawi sie edycja kolekcjonerska oficjalnie. Pozostaje import, lub szukanie okazji na aukcjach. Chociaż jak widzę cenę 529zł to mam ochotę (pipi)nąć tego kolesia patelnią - kto coś takiego kupi za taką cenę się pytam?

 

 

Dziękuję za informacje :) faktycznie, 529 zł to chora cena za edycję kolekcjonerską (która nie oferuje zawartości godnej takiej kwoty), więc zadowolę się tą specjalną. Też otrzymałem informacje jedynie o edycji specjalnej (kiedy pytałem PR Sony), a niestety nie byli chętni odpowiadać na temat edycji kolekcjonerskiej. Najwyraźniej musimy zadowolić się tylko taką. No nic, czekam na premierę :)

Odnośnik do komentarza

Wiecie moze czy bedzie mozliwosc wyboru jezyka kupujac "nasza" wersje?(we wczesniejszych czesciach jezeli mnie pamiec nie myli to chyba nie mozna bylo?) Ogolnie to by mnie tam malo obchodzilo, ale Troy Baker ma zaje**sty glos i chcialbym jego slyszec niz naszego jakiegos "profesjonalisty"...no i glosu ewentualnie "Velmy" tez wolalbym uniknac :P

Odnośnik do komentarza

Gra ma tylko polskie napisy, bez dubbingu ;)

WOW a to ci rewelacja!!! jak na razie wszystkie Infamous były w pełni zlokalizowane. Nie ubolewam nad tym tylko jestem zdziwiony. Czyżby Sony odwróciło się od pełnych lokalizacji wszystkich swoich gier? Ja tylko licze że bedzie można swobodnie zmieniać język z ANG na PL.

Odnośnik do komentarza

Sklepy Ultima, Euro, Muve i Gram twierdzą inaczej (dubbing).

 

Nie wiem czy twierdzą dobrze, ale nikt do tej pory o dubbingu nie wspominał, a na pokazie gra miała jedynie spolszczone napisy, nie było dubbingu. Jak będzie inaczej, mea culpa.

 

Ale to prawda, wszystkie sklepy twierdzą inaczej... :o Aż mnie to zastanawia.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

Sklepy Ultima, Euro, Muve i Gram twierdzą inaczej (dubbing).

 

 

Nie wiem czy twierdzą dobrze, ale nikt do tej pory o dubbingu nie wspominał, a na pokazie gra miała jedynie spolszczone napisy, nie było dubbingu. Jak będzie inaczej, mea culpa

Wersja na pokazie właśnie miała dubbing, przynajmniej przy stanowisku przy którym ja grałem. Był niestety tragiczny, ale jeden z moich kolegów z którym tam byłem zmienił w konsoli język na angieslki i gra odpaliła się po angielsku. Większość gier sony zawiera zwykle obie wersje więc zakładam że tak będzie i w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...