Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

IGN - 8.7/10
PSU - 10/10
dualshockers - 9.5
dealspwn - 8/10
egmr.net - 80/100
videogamer.com - 7/10
gamergen.com - 8.5/10
playstationlifestyle.net - 8/10
eurogamer.net - 7/10
thegameraccess - 9/10
Destrucoid 9.5/10
Polygon 8.5/10
 
Co robić, co robić... miałem nie brać na premierę, a skończy się chyba inaczej.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czlowiek sugerujacy sie ocenami "profesjonalistow" moglby zglupiec gdyby na podstawie tego mialby wybierac gre. Oceny od 6-10 to dosc szeroki wachlarz i tylko utwierdza, ze trzeba kierowac sie wlasnym rozsadkiem. W jednej recenzji Delsin fajny, a drugiej denerwujacy. Kolejne przyklady: swietne walki z bossami, a w drugiej nudne XD Tylko ludzi oglupiaja.

Wciaz czekam, a recenzje nie ostudzily checi siegniecia po kolejnego Infamousa.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 'swoich' recenzentów z którymi gusta mi się w miarę pokrywają i ich recenzje CZYTAM a potem podejmuje decyzje. To że większość patrzy na metascore to przekleństwo naszych czasów.

 

Swoją drogą gra na 8-16 h zależnie czy calakujemy czy tylko fabuła więc na allegro będą już za tydzień kopie:D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie żebym bronił nowe infamous ale wolę krótkie a treściwe sandboxy od długich i nudnych. Lepiej krócej ale ciekawiej. Jeżeli ten warunek tutaj jest spełniony a po 2 recenzjach jakie przeczytałem wnioskuje że tak to gra będzie warta tych 150 zł ;) albo w plusie dadzą za pół roku bo w tym tempie im sie gry pokończą do plusa :D

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dlugosc gry mnie martwi. Nawet niech to bedzie 20h to troche krotko jak na sandboxa

 

Zalezy czy bedziesz skupiony tylko na fabule czyli misja za misja czy przeszukiwal miasto w celu szukania odlamkow itp.

W moim przypadku napewno znacznie dluzej to potrwa bo ja nigdy sie nie spiesze, a widokow bedzie do podziwiania ;)

Baw sie gra i tyle(jak za starych czasow ;) ) i nie sugeruja sie liczba godzin, ktora ktos potrzebowal by zakonczyc Infamousa.

Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem tak, przeszedłem ok. 40%. Gra faktycznie wydaje się być krótka i misji pobocznych jest mało, ale to co tam jest... jest po prostu fun. I chociaż z niektórymi słowami krytyki z tych recenzji się zgadzam, np. z tym że gra wydaje się skromniejsza niż dwójka i że same walki są ciekawe tylko ze względu na moce a nie ze względu na ciekawie zaprojektowane scenariusze walki to i tak gra się fajnie. Podoba mi się w jaki sposób zmienili system rozwoju postaci i to że teraz zbieranie odłamków daje coś więcej niż tylko większy pasek energii. No ale gry jeszcze nie skończyłem więc nie wiem co będzie dalej, póki co jednak jestem bardzo zadowolony i gdyby nie to że trzeba spać i chodzić do pracy to pewnie bym wczoraj siedział do oporu i grę skończył

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi generalnie o skalę wszystkiego. Nie ma gigantycznych boss'ów, nie ma ratowania świata. W samym mieście tez o wiele mniej się dzieje. Z jednej strony podoba mi się że historia jest bardziej osobista, ale z drugiej brakuje trochę takich bardziej epickich klimatów. No widać że więcej pary poszło w oprawę graficzną niż w projektowanie grywalnego kontentu. Dlatego jeśli powstanie SS2 to pewnie pozamiata bo silnik już będą mieli i będą mogli się skupić na dorobieniu do niego fajnych misji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...