Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na recenzje bo infamous mnie znudziło tak jak 2. Na szczęście obie byly w plusie. Najgorsze sandboxy tamtej generacji a grałem w wiele już crackdown 1 i prototype 1 mialy więcej funu. Ładnie wyglada ale jak pokazało dark souls 2 nie wygląd się liczy a wnętrze;). Po kiepskim killzone nie dam się nabrać sony 2 raz.

 

Gdybys dodal "IMO" to ok, ale z tego wynika sie nie znasz :P Crackdown byl dla mnie fajny dopoki nie zagralem w Infamousa, ktory pokazal, ze glowny bohater nie jest "pustym" avatarem jak w wymienionym tytule. IMHO Crackdown nie ma podjazdu do gry Sucker Punch, ale to moja opinia ;)

Jak wielu czekam na gre i wiem czego sie spodziewac, wiec sie nie zawiode. Tak, spojrze na oceny, ale jezeli zobacze 7 czy mniejsza to nie bede tym jakos zmartwiony(niektorzy pewnie zobacza 7= łeee slabo ;)bo wiemy(wiemy prawda?) gdzie siodemka znajduje sie na skali od 1 do 10.

Obstawiam, ze bedzie 4-5 mocy by za bardzo nimi nie zonglowac(chociaz pewnie i wiecej by nikomu nie przeszkadzalo)

Mam takze nadzieje, ze Cole Legacy nie bedzie za krotkie, ale najwazniejsze by pokazalo co sie stalo po zakonczeniu drugiej czesci...

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza

No to jak dwie poprzednie części ci nie podszedł, to raczej daruj sobie Second Son, bo to to samo, tylko ładniej, więcej, lepiej.

 

W jedynke zacząłem grać w czerwcu tamtego roku, i chyba niepodeszła mi dlatego, że wydała mi się trochę archaiczna, możliwe, że po prostu bardzo się zestarzała od premiery. Ogólnie lubię ten typ gier. I podoba mi się nowy główny bohater. Poza tym wcześniejszych części nie skończyłem bo co chwila było coś nowego. "lepszego" do ogrania z plusa, itd. :)

Odnośnik do komentarza

spojrze na oceny, ale jezeli zobacze 7 czy mniejsza to nie bede tym jakos zmartwiony(niektorzy pewnie zobacza 7= łeee slabo ;)bo wiemy(wiemy prawda?) gdzie siodemka znajduje sie na skali od 1 do 10.

 

Sęk w tym, że w systemie ocen dotyczących gier, siódemka to nie jest powyżej średniej, bo ocen 0 do 4/10, praktycznie nie ma, nawet jakby to był niegrywalny crap. Siódemka w skali 5-9, sporadycznie 10, to niestety (albo stety) taki zwyczajny, z plusami i minusami, średniak.

Co oczywiście nie znaczy, że nie zapewni (nie tylko tobie) sporo dobrej zabawy ...

Odnośnik do komentarza

Hmm no wlasnie sprawdzilem i nawet przez PayPal mi nie przechodzi platnosc takze dzieki bardzo za info. Sprawdze te keye i mam nadzieje, ze bedzie smigac ;)

 

 Ja kupiłem wczoraj SS na US Storze. Wszystko ok.

Trochę mi szkoda, że nie będę miał pudełka i wersji polskiej, ale zawsze jest troche taniej...

Odnośnik do komentarza

 

Hmm no wlasnie sprawdzilem i nawet przez PayPal mi nie przechodzi platnosc takze dzieki bardzo za info. Sprawdze te keye i mam nadzieje, ze bedzie smigac ;)

Ja kupiłem wczoraj SS na US Storze. Wszystko ok.

Trochę mi szkoda, że nie będę miał pudełka i wersji polskiej, ale zawsze jest troche taniej...

I jak to ogarnales? Zdrapka, keye, paypal?

 

Ja chyba kupie na amazonie gifty na 60 dolarow i zaplace karta po prostu. Tak chyba najprosciej. I jeszcze dostaje sie +10$ bonusy. Bedzie akurat na jakies DLC ;)

Odnośnik do komentarza

 

spojrze na oceny, ale jezeli zobacze 7 czy mniejsza to nie bede tym jakos zmartwiony(niektorzy pewnie zobacza 7= łeee slabo ;)bo wiemy(wiemy prawda?) gdzie siodemka znajduje sie na skali od 1 do 10.

 

Sęk w tym, że w systemie ocen dotyczących gier, siódemka to nie jest powyżej średniej, bo ocen 0 do 4/10, praktycznie nie ma, nawet jakby to był niegrywalny crap. Siódemka w skali 5-9, sporadycznie 10, to niestety (albo stety) taki zwyczajny, z plusami i minusami, średniak.

Co oczywiście nie znaczy, że nie zapewni (nie tylko tobie) sporo dobrej zabawy ...

 

 

Cos w tym jest, ale ja w pewnym sensie uwazam siodemke za ocene "bezpieczna" dla recenzenta,portalu, pisma ;) Oczywiscie mozna to uznac takze za sredniaka, ale jak kto woli. Cos w temacie sie ruszylo bo w szczegolnosci Ryse i Knack dostawali szalowe 3/10 ;)

 

Mam nadzieje, ze spotkamy wiecej postaci na swojej drodze oprocz "brata" i Fetch oraz zapewne glowna/ego zlego.

Cholerka i co by tu duzo mowic, taki wyglad sandbox'owej gry...niesamowity efekt koncowy, a do tego to mistrzowskie oswietlenie...banan na twarzy sam sie pojawia ;)

Odnośnik do komentarza

inFamous kupione :D I dostane upgrade do lepszej wersji z DLC, za 70 zl taniej niz Polsce. Hamburgery to maja dobrze.

 

Aby ukrocic wszystkie pytania na temat jezykow wrzucam posta jakiegos goscia z SP:

 

 

 

For reference, here is a comprehensive list of all of the languages used in the different versions of inFAMOUS: Second Son. 


Second Son (US version)
- English (North American)
- French
- Spanish (Latin American)
- Portuguese (Brazil)


Second Son (UK version)
- English
- English (Great Britain subtitles)


Second Son (European version)
- English
- English (Great Britain subtitles)
- French
- Italian
- German
- Spanish (Castilian)
- Dutch
- Portuguese (EU)
- Polish
- Russian
- Turkish
- Norwegian (subtitles only)
- Finnish (subtitles only)
- Swedish (subtitles only)
- Danish (subtitles only)

Second Son (Asia version)
- English
- Chinese (subtitles only)
- Korean (subtitles only)


Second Son (Japanese version)
- English
- Japanese


-MichaelM
QA Manager
Forum Moderator
Sucker Punch

http://www.suckerpunch.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=85

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Damn ładnie to wygląda! Jedyne do czego można się przyczepić to ta scena gdzie bracia stoją razem. Wydają się trochę tacy niepasujący do reszty, zupełnie się nie wtapiają w otoczenie. Jakby czegoś brakowało.

Swoją drogą, mała dygresja. Mimo że moje pierwsze chwile na tym forum nie należały do najprzyjemniejszych (zostałem zjechany za zapostowanie własnego reportażu) to mimo wszystko chętnie tu wracam. Zwłaszcza do tego tematu, fajnie wiedzieć że są ludzie którzy tak jak ja jarają się tą grą na tyle żeby się podniecać screenami:D Infamous FTW!

Odnośnik do komentarza

Bo to najlepsze forum dla konsolomaniaków. I do tego wysoka średnia wieku w PS4/XOne. Tylko pod żadnym pozorem nie zaglądaj do "Console Wars", bo porażą Cię betonowe umysły co poniektórych :) A wracając do gry - jaram się strasznie i zastanawiam co włączyć pierwsze - demo MGSa czy Second Sona.

Odnośnik do komentarza

Jedyne do czego można się przyczepić to ta scena gdzie bracia stoją razem. Wydają się trochę tacy niepasujący do reszty, zupełnie się nie wtapiają w otoczenie. 

Na to samo zwróciłem uwagę - jakby ktoś nieudolnie z jakiegoś zdjęcia, photoshop'em wyciął dwie postacie, i ni z gruchy ni z pietruchy wkleił w jakieś tam otoczenie... ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli się stresujecie to mogę zapytać Pani od PR'u Sony, ale moim zdaniem na pewno będzie wybór tak jak we wszystkich innych grach wydawanych przez Sony. Nie widzę powodu dla którego mieli by robić inaczej przy okazji tej gry. Z resztą nawet z tej rozpiski którą wkleił estel wynika że europejska wersja zawiera wszystkie języki, tylko ta wydawana w UK ma jedynie angielski. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli się stresujecie to mogę zapytać Pani od PR'u Sony, ale moim zdaniem na pewno będzie wybór tak jak we wszystkich innych grach wydawanych przez Sony. Nie widzę powodu dla którego mieli by robić inaczej przy okazji tej gry. Z resztą nawet z tej rozpiski którą wkleił estel wynika że europejska wersja zawiera wszystkie języki, tylko ta wydawana w UK ma jedynie angielski. 

 

 

No nie we wszystkich grach wydawanych przez Sony jest możliwość miksowania języków. W Killzonie można co prawda zmienić język, ale wtedy polskie napisy idą w parze z polskimi głosami, nie ma innej możliwości. W najgorszym wypadku będzie jak w BF4, zmiana języka konsoli na ang i tyle. 

Edytowane przez ambr0ktn
Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sprawa z wzieciem cyfrowej wersji Second Son? na US jest za 186PLN <ok> ale konto mogę później komuś odsprzedać, czy jak to tu wygląda? I dostępne będzie oczywiście dopiero 21.03? Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie i chciałby się podzielić? bo płacić ĆWIERĆ TYSIĄCA PLN za grę nie zamierzam, bo nie jestem taki głupi jak Sony myśli.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.