Skocz do zawartości

PSX Extreme 187


Oceń okładkę PSX Extreme 187  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 187 - Tomb Raider

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 187 - God of War: Wstąpienie



Rekomendowane odpowiedzi

Numer spoko, dużo materiału jednak mam pytanie odnośnie pewnej reklamy. Jak to jest z tym sklepemPE ?, niby odcinacie się od niego itp, a w nowym numerze wywalona reklama na całą stronę z miskiem, ktôry wiadomo, że jest mocno kojarzony z pismem.

 

Kogo to był pomysł z tą reklamą i dlaczego na takà formę pozwoliliście ? Bo wpływa na to napewno macie co się ukazuje w waszym piśmie, nawet jak klient za to płaci...

Odnośnik do komentarza

Numer spoko, dużo materiału jednak mam pytanie odnośnie pewnej reklamy. Jak to jest z tym sklepemPE ?, niby odcinacie się od niego itp, a w nowym numerze wywalona reklama na całą stronę z miskiem, ktôry wiadomo, że jest mocno kojarzony z pismem.

 

Kogo to był pomysł z tą reklamą i dlaczego na takà formę pozwoliliście ? Bo wpływa na to napewno macie co się ukazuje w waszym piśmie, nawet jak klient za to płaci...

 

http://www.psxextreme.info/topic/93772-sklep-sklepepl/?p=2780752

Odnośnik do komentarza

No to ja wiem, że tonie wasz sklep ale po co tam jest ten wasz misiek umieszczony ? Czyli ja jak bym się u was reklamował to też mógłbym go wykorzystać ?

 

Szczerze, nie wiem, co mam Ci odpisać :). To jest trochę dziwna sytuacja, którą staramy się wyjaśnić, ale na dzisiaj nie bardzo możemy, ot tak, zrobić blokadę takiej reklamy (m.in. kwestia umów). 

Odnośnik do komentarza

Dostałem w końcu świeżutki nr PE ( gapię się na cudną okładkę z TR). Kilka kwestii :
- dlaczego nie ma ocen wstępnych w playtestach GOW i TLOU ?,zawsze były
- liczyłem na Przez pryzmat... ,lub O co chodzi w temacie gry nr -Tomb Raider- może następnym razem

- recka MGR pewnie też w następnym nr.
Ponawiam ( comiesięczny apel;) o szersze kolumny tekstu w felietonach( np Kuby o renderach) nawet 0,5 cm mnie ucieszy
Pochwały za reckę Tomb Raider oraz za tekst oPS4

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jest sporo szumu o screeny z gier dostarczane przez producentów. Butcher w swoim felietonie podkreśla, żeby się nimi nie sugerować, że ważna jest treść itp. Z grubsza, to się zgadzam, ale czy dla świętego spokoju czytelników i redaktorów, nie lepiej byłoby choćby zaznaczać na marginesie recenzji: screeny dostarczone przez twórców/screeny pochodzące z gry? Gierki to jednak głównie wideo i trudno nie sugerować się obrazkami. Dla wielu osób recenzja to obrazki + ocena końcowa i jest tak z różnych powodów(choćby przesyt informacji w zapowiedziach, playtestach sprawia, że interesuje nas tylko jaki jest efekt)

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym cyrku na forum miałem nie kupować najnowszego numeru (pomyślałem - pierdole to, nie dołóżę już nawet złotówki do tego gówna). Ale jako że trafiła się w sklepie okładka z Larą (już nie moge patrzeć na tego łysola - to będzie 1szy GoW, w którego nie zagram), do tego byłem ciekaw Waszej opinii nt konferencji SONY, to jednak pękłem. Dużo do poczytania na pierwszy rzut oka - czas na lekturę...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, okładka z Larą jest śliczna. Wygląd pisma poszedł w dobrym kierunku. Przeglądając zawartość widać że to elegancki magazyn na poziomie, widać że komuś zależy. Poprawiłbym tylko wygląd stron z testami sprzętu. Proponuję stosować do nich białe tło. Prawdopodobnie zostaliście ostatnim konsolowym pismem w Polsce. Jestem z wami 8 lat. W marcu 2005 poznałem wreszcie pismo o grach które idealnie mi przypasowało. Niby wszystko jest w internecie, ale mam to de. 10zł miesięcznie to żaden wydatek. Nadchodzi 8 generacja konsol, jak większość konsolomaniaków czuję podnietę :) Z wami chcę poznać nowe konsole i nowe gierki. Z wami chcę podsumować 7 generację (rozumiem że będzie wielki plebiscyt na PPE?). Cieszę się że nadal jesteście. Świat się zmienia, następuje wymiana pokoleń, ale pewne rzeczy na szczęście zostają bez zmian. Nadal kocham gierki i cieszę się gdy Perez zapowie nowy numer PE.

 

Z tego co do tej pory przeczytałem najbardziej mi się podobały:

 

-rodzyn z kleksem u HIVa na 101 stronie. To jest śmieszne, recenzje z przyszłości nie były. Więcej rodzynów! :)

-Zgrentgen "Letsplej unboxing" - rewelacja, fachowa rozkminka

-O co chodzi... Dead Space - bardzo lubię ten dział. Czasem mi się już mieszają gry i zapominam co gdzie było i po co

-Tomb Raider recenja - jak Roger napisze recenzję to nie ma bata

-KinematoGRAfia – Final Fantasy - świetny dział, kolejny ciekawy artykuł

-Obcy graczom nieobcy

-Immersja - jak zwykle ciekawe

 

Ciekaw jestem co to za zmiany na PPE o których wspomniał Roger. Czasopismo macie na medal, czas żeby portal i forum działały jak szwajcarski zegarek. Zwłaszcza że powoli zbliża się potężne E3 i przybędzie wam czytelników.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba tez się skuszę po dłuższej przerwie, wszak nowa generacja zbliża się wielkimi krokami - ciekaw jestem, co tam nabazgraliście w tym temacie ;)

 

Tak jak mówię, w tym temacie głównie podsumowanie konferencji. Obszerniej będzie za miesiąc. 

 

No rzeczywiście lakonicznie Roger opisał konferencję (liczyłem na wrażenia szerszego grona). Cóż, trzeba będzie poczekać do kolejnego numeru...

 

Dużo nie poczytałem - najlepsze kąski zostawiłem na później, ale pewne teksty mnie intrygują:

- Cytat Numeru - WTF? Nie wiem, czy to kwestia tamatyki, ale po co marnować miejsce na takie brednie? Już lepiej jakby udzielające się osoby napisały parę słów nt konferencji. A tak mamy jakieś oklepane pitu-pitu.

- Granda. Tytuł działu Idealnie pasuje do zawartości :P Pseudo filozoficzne brednie o niczym. Do tego ten żanującej jakości "komiks" (jest brzydkie słówko - jest ekstrimowo, no nie wyszyło).

- Grających Dam i HC Roomów nie komentuję.

- Region Filmowy daje radę. Kuba odwala kawał dobrej roboty.

- Recenzje dobre. Zapowiedzi również. Nadal spełniacie swoją podstawową fukncje - to cieszy.

 

PS "dwója" dla Wii U - jest aż tak źle? ;)

Odnośnik do komentarza

Z konferencją pisałem - Roger opisywał ją o 4 rano, o 6 strona był już w drukarni, a o 8 numer już się drukował :). Nie było opcji ani na większy opis, ani na zbieranie wypowiedzi (to a propos Cytatu numeru). To wszystko w obszernej formie w kwietniowym numerze. 

 

- Granda. Tytuł działu Idealnie pasuje do zawartości :P Pseudo filozoficzne brednie o niczym. Do tego ten żanującej jakości "komiks" (jest brzydkie słówko - jest ekstrimowo, no nie wyszyło).

 

PS "dwója" dla Wii U - jest aż tak źle? ;)

 

No dzięki ;). Człowiek raz na 20 numerów coś napisze i od razu "pseudofilozoficzne brednie" :D.

 

A co do Wii U - konsolometr odzwierciedla kondycję konsoli w danym numerze, a w marcu Wii U niespecjalnie miało czym się pochwalić. 

Odnośnik do komentarza

Z konferencją pisałem - Roger opisywał ją o 4 rano, o 6 strona był już w drukarni, a o 8 numer już się drukował :). Nie było opcji ani na większy opis, ani na zbieranie wypowiedzi (to a propos Cytatu numeru). To wszystko w obszernej formie w kwietniowym numerze. 

 

- Granda. Tytuł działu Idealnie pasuje do zawartości :P Pseudo filozoficzne brednie o niczym. Do tego ten żanującej jakości "komiks" (jest brzydkie słówko - jest ekstrimowo, no nie wyszyło).

 

PS "dwója" dla Wii U - jest aż tak źle? ;)

 

No dzięki ;). Człowiek raz na 20 numerów coś napisze i od razu "pseudofilozoficzne brednie" :D.

 

Nie bierz tego do siebie - poprostu odniosłem wrażenie, że nie mieliście za bardzo o czym pogadać. Temat oklepany, to i wnioski oczywiste - i jeszcze to "gaming wins", seriously :P Zapachajdziura taka.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Zainspirowany tekstem na PS3 Site-" Lekcja historii z ACIV" z przyjemnością przeczytałbym coś takiego na łamach PE. Przy recenzjach serii AC aż prosiło się o taki tekst.

Pamiętam kiedyś piękny opis Kalego  powieści Romance of three kingdoms , albo mitologii Japonii w związku z recenzją Okami, tekst Rogera o organizacji Yakuza Świetnie pogłębia to doznania z gry i poszerza horyzonty. Takie teksty to lekka odskocznia od tematów stricte growych, które dominują w felietonach.
Teksty o Cyberpunku,Biomechanice, Zimnej Wojnie ( MGS),Gangach w USA( GTAV), Postapokalipsie w książkach i filmie ( Last of Us), Ludności japońskich wysp ( Tomb Raider) .
Oględnie mówiąc teksty, poruszające oryginalne motywy zawarte w danej grze.
Będzie jak nic 108 (lub 116) stron co miesiąc nawet w miesiącach posuchy :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Witam, Pozwolę sobie przyczepić się do recenzji Aliens: Colonial Marines, bo wygląda ona jakby była pisana na kolanie. Zgadzam się z tym, że gra jest crapem i zasługuje na maksymalnie 5/10, ale nie zmienia to faktu, że recenzja jest kiepska. Nie rozumiem jak Amer mógł źle ocenić warstwę dźwiękową? Muzyka z menu jest ok, w samej grze jest w odpowiednich ilościach i nie gorsza, odgłosy giwer i wykrywacza ruchu wyjęte wprost z Aliensów i dodatkowo przyzwoite dialogi (plus ode mnie za głos Bishopa). Poza tym ani słowa o dość ciekawym etapie skradankowym i nietrafione stwierdzenie o braku ładnych widoczków na powierzchni (a czwarta misja i podróż do kolonii to się nie liczy?). Aha, i jeszcze brak nagany za fatalnie zrealizowane walki z bossami i za smartguna zaliczającego jedynie baaardzo gościnny występ.   ;)

Edytowane przez charlesc
Odnośnik do komentarza

Jak dajecie dwie okładki to zadbajcie, żeby wszędzie był wybór. Ja na razie numeru nie kupiłem, chociaż zawsze kupuję w dniu premiery, bo nie mogę znaleźć egzemplarza z Larą. Ktoś poda mi namiar kiosku w Poznaniu gdzie jest PSX z Larą??

Ja obleciałem kilkanaście i znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza

brama84: daj spokoj. przecie tym zajmuja sie dystrybutorzy do kioskow. powiedz pani w kiosku ze chcesz dwie okladki to moze specjalnie dla Ciebie bedzie zamawiac. naklad numerow i z jedna i druga okladka jest taki sam.

no i kurde:) jak mozesz nie kupic numeru bo szukasz z inna okladka niz jest. numer przeczytasz, odlozysz na polke i przykryjesz kolejnym numerem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...