Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Sony/dpd zrobili mnie w bambuko. Nie przyjechal kurier... to sie nazywa serwis. Chcialem na infolini sony zeby podali mi nr zlecenia ( taki chce dpd) a sony nie podaje takiego numeru klientowi... nastepny kurier moze przyjechac w poniedzialek... jak nie to przez poczte polska trzeba wysylac...(na koszt sony) ogolnie procedura dziala slabo

Odnośnik do komentarza

Sony/dpd zrobili mnie w bambuko. Nie przyjechal kurier... to sie nazywa serwis. Chcialem na infolini sony zeby podali mi nr zlecenia ( taki chce dpd) a sony nie podaje takiego numeru klientowi... nastepny kurier moze przyjechac w poniedzialek... jak nie to przez poczte polska trzeba wysylac...(na koszt sony) ogolnie procedura dziala slabo

 

trochę dziwne bo u mnie odwrotnie :) pani poinformowała mnie we wtorek że kurier będzie w czwartek i tak się stało :) niestety nie wydrukowałem sobie potwierdzenia odbioru paczki i czekam jak głupi na maila kiedy wyślą mi NOWEGO pada z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co robią, ale ja po prawie miesiącu nawrzucałem trochę Playstation Polska na fejsie, ci poprosili mnie o moje imię i nazwisko (bo to z fesja brata pisałem, bo ja sam nie posiadam) oraz numer naprawy i od razu na stronie PRAMu status naprawy zmienił się na "gotowy do wysłania/odebrania". łącznie czekałem miesiąc i jakieś 3,4 dni.

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, chyba cos się zmienilo z naprawa padów... w dpd dzisiaj mi powiedzieli ze platnikiem jest firma zagraniczna - Francja, no ale to może tylko kwestia formalna a naprawa jest w PL, sam już nie wiem... Dzisiaj podziekowalem za usługi DPD, to jakas kpina ich wspolpraca z tym "kurierem", ide w poniedziałek na poczte normalnie sam wysle i będzie po problemie z odbiorem paczki... (a mieszkam w centrum Lublina:|)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co robią, ale ja po prawie miesiącu nawrzucałem trochę Playstation Polska na fejsie, ci poprosili mnie o moje imię i nazwisko (bo to z fesja brata pisałem, bo ja sam nie posiadam) oraz numer naprawy i od razu na stronie PRAMu status naprawy zmienił się na "gotowy do wysłania/odebrania". łącznie czekałem miesiąc i jakieś 3,4 dni.

 

Właśnie dostałem maila że pad został do mnie wysłany :) Ja (pipi)e przecież to EXPREES jest :). Więc albo trolujecie albo jesteście pechowcami 

Odnośnik do komentarza

Jestem pechowcem. Raz dzwonie na infolinie to mowia ze ostatnio zdarza sie ze kurier nie przyjezdza i centrala juz wie o sytuacji z drugiej strony inny konsultant mowi ze to dziwna sytuacja, ale jesli maja alternatywe w postaci wysylki przez Poczte Polska to chyba cos jest na rzeczy. Ogolnie jakas kiszka bo sony w dpd wyznaczaja terminy dopiero na pojutrze, a jak dzwonilem do dpd to nie ma problemu przy zgloszeniu zeby kurier byl na dzien nastepny, i czekasz na kuriera caly dzien bo nawet godzin nie mozna ustalic. O taka Ci wygoda..., reklamnowanie pada do xbox360 to byla bula z maslem, blyskawica. A zgloszenie reklamacyjne zostalo zlozone 23.09, a wysylka bedzie prawie tydzien pk zgloszeni... wszystko dzieki wspolpracy sony z dpd, wali mnie kto zawinil - dziala to do bani

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem co robią, ale ja po prawie miesiącu nawrzucałem trochę Playstation Polska na fejsie, ci poprosili mnie o moje imię i nazwisko (bo to z fesja brata pisałem, bo ja sam nie posiadam) oraz numer naprawy i od razu na stronie PRAMu status naprawy zmienił się na "gotowy do wysłania/odebrania". łącznie czekałem miesiąc i jakieś 3,4 dni.

 

Właśnie dostałem maila że pad został do mnie wysłany :) Ja (pipi)e przecież to EXPREES jest :). Więc albo trolujecie albo jesteście pechowcami 

 

No to gratuluje, poszczęściło Ci się. Albo po prostu wzięli się do roboty z tym po tej fali hejtu, która przetoczyła się przez internet.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...