Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z lewa galka,w takim bf4 postac podczas sprintu nagle sie zatrzymuje.W fifie pilkarz bignacy po lini prostej nagle zmienia kierunek biegu.Mial ktos z was taka szajbe? Mam dwa ds4 i ten drugi ma to samo.Albo te (pipi) od Ea takie zbugowane,albo nie wiem.Takiego problemu w innych grach nie mialem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Khem...znalazłem na allegro chińską baterię  podobno przedłużającą czas grania podobno aż dwukrotnie. Podobno bateria ma dwa razy większą pojemność czyli 2000mAh. Pada trzeba niestety rozebrać. Nie jest to skomplikowane ale plastik siedzi mocno więc trzeba uważać by nic nie pękło. W środku o dziwo nie ma nic skomplikowanego, odłączenie light bara to kwestia wypięcia taśmy. Czy podziała zauważalnie dłużej zobaczymy. Oczywiście oryginalna bateria też jest chińska ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też je kupiłem jakiś czas temu i palec się tak nie ślizga jak na gołych gałkach.

 

Jedyne użyteczne (dla mnie) to te małe przypominające xboxowe, te śmieszne z kuleczkami zmniejszają przyczepność palca, a te wielkie ograniczają wychylenie gałki i trzeba użyć większej siły żeby wypchnąć analoga maksymalnie (co mi nie pasuje).

Odnośnik do komentarza

U mnie zaczyna się ścierac już guma na lewej gałce oraz RB zaczyna się zacinać. Wie ktoś jak z reklamacją, wymieniają pady bez problemu, gdzie to muszę reklamować ? Nie znam się na tym bo całe szczęśćie nigdy nie musiałem z tego korzystać. A chciałbym miec sprawnego pada na premierę Second Son.

Odnośnik do komentarza

Na początek zacznij używać pada od PS4, a nie Xboxa, bo DS4 nie ma przycisku RB.

 

Po drugie rozkręć go i wyczyść lub jak nie jest brudny to rozłóż mechanizm odpowiadający za ten przycisk (gumka, sprężynka) i złóż z powrotem. Szybciej zrobisz taką operację niż wymienisz pada, bo nie wydaję mi się, żeby wymieniali od ręki (może się mylę), ale raczej wezmą Ci go i wyślę w cholerę, po 2 tygodniach dostaniesz go z powrotem. Chyba, że nie planujesz InFamousa na premierę mieć, to już Twoja decyzja :)

Odnośnik do komentarza

Pomyliło mi się z tym przyciskiem :)

Myślałem właśnie o rozkręceniu, ale trochę się boję, ze uszkodzę tak pada, że nie będzie działa w ogóle. Jak jest jakaś instrukcja na necie jak to robić to chętnie się z nią zapoznam.

I tak, biorę Second Son'a na premierę, no chyba, że oceny gry bedą niskie, to wtedy poczekam, aż bedzie na alledrogo za pół darmo.

Odnośnik do komentarza

Odkręcasz 4 śrubki i zdejmujesz połowę pada, odczepiasz pasek z kabelkami od diody led i portu usb od reszty pada (pasek zostaje z diodą led i portem usb) i następnie zdejmujesz guziki, R/L2 są na wcisk, R/L1 są wsunięte po prostu. Proste to jak budowa cepa więc musiał byś się postarać by nie wiedzieć jak to złożyć (zawsze jest druga strona pada i na niej przyciski nietknięte i na nich możesz się wzorować. Jedyne na co trzeba uważać to mała sprężynka od R/L 2, po prostu jej nie zgub i już.

 

Jak ostatnio "upadł" mi pad to gumka która sprężynuje przycisk wypadła z jakich dziurek na których jest osadzona by się nie przesuwała i wystarczyło to poprawić i było ok, może u Ciebie pojawił się jakiś osad na prowadnicach przycisku, lub rzeczywiście coś trze i albo to coś co trze zeszlifować/zeskrobać i wyczyścić, albo oddać pada i czekać Bóg wie ile.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio takie, bo te co Maciomaniak kupował ciężko dostać.

 

http://allegro.pl/nakladki-na-analogi-5-colorow-ps4-dualshock-4-kpl-i4093647802.html

 

I szczerze odradzam, szkoda pieniędzy, nakładki są totalnie bezużyteczne. Palec ślizga się po tych nakładkach jak po lodzie. Problemem jest to, że nie są one stworzone z anty poślizgowego materiału, wypustki coś tam niby dają, ale na bokach palec po prostu jeździ i się zsuwa. Omijać !!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem ostatnio takie, bo te co Maciomaniak kupował ciężko dostać.

 

http://allegro.pl/nakladki-na-analogi-5-colorow-ps4-dualshock-4-kpl-i4093647802.html

 

I szczerze odradzam, szkoda pieniędzy, nakładki są totalnie bezużyteczne. Palec ślizga się po tych nakładkach jak po lodzie. Problemem jest to, że nie są one stworzone z anty poślizgowego materiału, wypustki coś tam niby dają, ale na bokach palec po prostu jeździ i się zsuwa. Omijać !!

Może antypoślizgowe nie sa, ja je kupiłem i nic mi się nie ślizga... Kwestia może suchości palców ;P, za tą cenę cudów się nie spodziewałem. Myślałem że gorzej będą wykonane, chodz nie jest to klasa premium.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy za 30 zł opłaca się kupić te nakładki HAMA? Bo jednak tanie one nie są, a  wczoraj zauważyłem, że lewa gałka straciła ten szary matowy kolor i jest czarna, i palec zaczyna się ślizgać. Na prawej jest tak jak było od początku, gałka jest matowa, palec się zatrzymuje, więc jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...