Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Może to tylko autosugestia ostatniej aktualizacji, ale ustawiając "jasność paska świetlnego" na "ciemny", baterie DS4 wytrzymują dłużej. Przynajmniej tak mi się wydaje... ale na pewno daleko do tych 14 godzin.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak potwierdzam, wytrzymują dłużej. Ale dalej trzeba grać z naklejoną taśmą :P

Oraz włożyłem te nakładki od HAMY- gra się teraz zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim gałki są duże- takie jak w DS3 i palec leży idealnie. No i nie trzeba się martwić o zdarcie gumy więc można szarpać bez stresu.

Teraz to dla mnie (prawie) idealny kontroler, twierdzę wręcz przeciwnie niż kolega dwa posty wyżej.

Odnośnik do komentarza

Jak sprawdzają się u was te gałki z allegro ? To ta sama jakość co oryginał, czy może coś lepszego ?

 

 

 

Ostatnio trafiłem także na taki film

 

 

Okazuje się, że do DS4 można wrzucić gałki od xbox one, są one dostępne na allegro i zastanawiam się, czy nie wymienić gałek właśnie na nie :)

 

http://allegro.pl/nakladka-grzybek-analog-drazek-do-pada-xbox-one-i4195845367.html

Odnośnik do komentarza

Gałki pasują, nie ma problemu z ich montażem. Po złożeniu pada, okazuje się, że są znacznie wyższe od tych podstawowych, czy to lepiej czy gorzej, to już zależy od preferencji każdego z osobna. Gra się na nich bardzo dobrze i nie widziałem żadnego problemu z obsługą. Najważniejsze, to przyczepność, palce się nie ślizgają, więc zakupu nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza

No SCUF to kontroler zrobiony z myslą glownie o pro playerach:) sam ostro sie zastanawiam nad zamowieniem, cena bedzie podana dopiero w czerwcu i wiele bedzie od niej zalezec ale nie spodziewal bym sie mniejszej niz około 500 zł więc wydatek nie mały, jak ktoś gra duzo na poważnie w FPSy to polecam, jak nie to bym sobie darowal...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...