Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajnie się to prezentuje. Strasznie podoba mi się motyw z odkrywaniem nowych wysepek i ich tajemnic :P I ogólnie wszystkie rzeczy związane z piratami. W końcu jakaś gra o nich wychodzi.

Co do grafiki to obawiam się, że trailer był z wersji next genowej, która po prostu będzie miała 1080p i tekstury, efekty itd., jak pc na maksymalnych ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że coraz więcej pozytywnych komentarzy po AC3 (która została zjechana absolutnie niesłusznie moim zdaniem).

Byle tylko nie przesadzili z bitwami morskimi, bo patent w AC3 był super, ale na dłuższą metę może znudzić.

Tyle premier na jesień, że jednak ACIV u mnie ląduje na końcu (po Batmanie, Beyond, Watch Dogs), ale ląduje :)

Odnośnik do komentarza

co do bitw morskich to ich założenie jest fajne, wykonanie tez fajne.. lecz uproszczone

tak naprawde pływamy sobie i walimy do statków ktore w wiekszosci wybuchają na 1 strzał, przez to po paru walkach jest duże wrażenie powtarzalności...

przynajmniej tak było w AC3, mam nadzieje że tutaj to dopracują i urozmaicą, i to znacznie, myśle chociażby o różnych opcjach załatwiania statku - przykładowo: jeśli go poprostu rozwalimy to dupa i koniec. jeśli jednak go nadszarpniemy i zrobimy abordaż to możemy uzyskać po pierwsze sporo kasy i materiałów, po drugie być może dojdzie opcja rekrutowania załogi z niedobitków. to dodawało by do naszego statku wiele możliwości, takich jak ulepszanie jego statystyk, dodawanie nowych funkcjonalności itp

 

mam nadzieje że dobrze to zrobią, bo zaczątek już jest fajny, ale ma duży potencjał rozwoju

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=Pb988zpOIZE&list=FLvhJ_TR8h1I0uWdKUs3Fdgw&index=1

 

Piękny trailer. Już dawno nic mnie tak nie napaliło na grę.

 

Powie mi ktoś, jak wygląda sprawa z deweloperami ? Czwórkę robią ludzie od dwójki i trójki czy ci od brotherhood i revelations ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...