Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

dość niespodziewanie to rozwiazali choc jestem w poczatkowej fazie po 4 rozdziale,zobaczymy co bedzie dalej,sam jestem ciekaw

 

 

były 2-3 wstawki może razem z 20-30minut "gamepleyu". Jesteś pracownikiem Abstergo Entertaiment i jeśli dobrze zrozumiałem jesteście w trakcie pracy gry o piratach :) Oczywiscie nawiazania do Desmonda i jego smierci included.Co ciekawe wstawki terazniejsze sa w FPP

 

Edytowane przez sprutus
Odnośnik do komentarza

osobiscie graficznie dla mnie wypada kosmetycznie lepiej od trójki,mgła wiadomo moze zasłaniac niedostatki ,ale głównie wystepuje podczas podczas pływania na morzu co ma jakiś sens,zmiany pogody itp. bo innej nie zauważyłem ,albo nie zwróciłem uwagi :) no i przedewszystkim jak narazie nie doświadczyłem dramatycznego klatkowania ktore w trójce troche flustrowało i było bardzo czesto widoczne moim zdaniem.oprawa ogolnie jest dosc solidna i animacja daje rade.

 

 

Nie jestem żadnym fanbojem seri,bo zaliczyłem tylko 2 i 3 cześć,broterhooda ograłem może z godzinke i do ludzi,bo nuda,a jedynka posiedzenie 1-2h to już woogole kaplica, :) choc na wtedy mogła robić wrażenie,niestety zestarzała sie strasznie,revelations woogole nie ruszyłem.

Edytowane przez sprutus
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam i gram od wczoraj powiem jedno trójkę łyka bez popity, nie wiem czemu ale wyczuwam tu rękę ludzi pracujących przy AC2!

Solidna gra, zlepek wszystkich najlepszych cech każdej z części w całość plus dużo lepsze skradanie i poruszanie się po miastach etc

Wszystko jest tak zaprojektowane, że po kilku godzianch biegania wyprawiamy prawdziwe cuda :) Niestety walka dalej stara się być lepsza ale słabo jej to idzie...choć zdarza się, że przewicnicy atakują nas a nie stoją i czekają na rozwój wydarzeń. Ogólnie wrażenie jak najbardziej na plus nie dość, że to AC to jeszcze w pirackich klimatach! 

 

Potwierdzam główny bohater daje radę!

 

Podpisuję się pod tą opinią jednak do walki nic nie mam. Ta seria jest dość specyficzna i już od czasu pierwszej części zdążyłem do niej przywyknąć. Podobnie jest w Batmanie przecież, a na to nikt (?) nie narzeka. Jak dla mnie najlepszy Assasin z całej serii, bawię się tu równie dobrze jak przy pierwszej części (pomimo, że była odtwórcza i schematyczna czuć było tą moc tej generacji, no i lokalizacja wyszła nieźle), którą uważam uważałem za najlepszą. W tej grze czuć moc, chce się w nią grać. Trzecia część o wiele mniej przypadła mi do gustu - nie interesowały mnie misje poboczne, a co dopiero bieganie za jakimiś kartkami (sic!). Tutaj jest inaczej. Nigdy nie bawię się w zbieractwo i masterowanie gry ale ten tytuł ma to coś, że w każdej lokalizacji chcę zrobić wszystko co jest możliwe :) Obawiałem się okrętów w AC III choć wypadły całkiem fajnie, a tutaj jest jeszcze lepiej. Obawiałem się tego posunięcia ale wyszło świetnie. Przypomniało mi się od razu stare Sid Meirs: Pirates!  Gra po pewnym czasie zaczyna (co jest cechą tej serii) nużyć ale wtedy robię przerwę - przeważnie na sen i jedzenie. Rozgrywka poza Animusem też mnie zaintrygowała - we wcześniejszych częściach, poza AC I, niechętnie wykonywałem takie misje. Jest nawiązanie do Desmonda i starych znajomych ;) Dla mnie 10/10

 

Sam obstawiam, że jakaś część będzie rozgrywać się w Pradze, to miasto i jego historia ma potencjał na co zwrócili uwagę autorzy.

Odnośnik do komentarza

Złamałem się i kupiłem bardzo okazyjnie na allegro kod (koleś sprzedawał kod który dostał po zakupie karty) za 60 zł :) Za tydzień zobaczę czy ten asassyn naprawdę taki dobry i może w weekend w końcu skończę 3 :)

 

Mam tylko nadzieje że na pc nie będzie miał bugów jak batman :)

Odnośnik do komentarza

Dostałem maila z uplay i ściągam nowego asasyna na pc :) W końcu może zobaczę asasyna next gen :)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/29/ddjo.jpg/

 

Po 2 h grania powiem tak sama gra wciąga ale graficznie to meh :) Wszystko na full i woda fajnie wygląda ale modele postaci jakby z poprzedniej generacji. Coś widac że gra stoi rozkrokiem między nową a starą generacją. Jest to po prostu podbita rozdziałka i pare ficzerów dx 11 w tym miękkie cienie etc :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

po 4 h jestem bardzo zadowolony z klimatu gry :) tak dobrze mi się w asasyna nie grało chyba nigdy :)  Grafika naprawdę może być jak na sandboxa chociaż jaj nie urywa i tomb raider czy far cry 3 na pc wyglądały lepiej (sam grałem na konsoli ale kolega pokazał mi na swoim pc)

Odnośnik do komentarza

Grafika to nie wszystko. Podobają mi się te karaibskie kolorki - fajna odskocznia od tego co jest na dworze. Drobne skojarzenia z pierwszym FC jeżeli chodzi o te kolorki, wtedy też bardzo mi się spodobały. Co do samego sandboxa to nic mnie nie cieszy jak staranowanie kilku pomniejszych statków, walka na kilka frontów, abordaż itp. Przypomina mi się, o czym wspominałem, Sid Meirs Pirates! Z niecierpliwością czekam na jakiś fabularny DLC, mapa jest na tyle duża, że można jeszcze coś niecoś upchnąć na

 

 

południu

 

 

Czy komuś udało się pokonać

 

 

jakiś legendarny statek

 

 

bez posiadania usprawnień, które wymagają schematów? Mam wszystko na max poza schematami i raz udało mi się prawie tego dokonać. Ewentualnie macie jakiś swój sposób na ten problem?

Odnośnik do komentarza

fakt grafika to nie wszystko ja po prostu zauważam fakt że ubi reklamuje ac jako pierwszego asasyna next genowego a czy zagrasz na ps3 czy na ps4 różnica prawie żadna tak i na PC.  Z recenzji wynika że w wersji na ps4 jest zmniejszone pole widzenia jak na xbox 360 i ps3 co jest po prostu śmieszne:) . Ubisoft poszedł w przypadku black flag na łatwiznę :)

 

Nie zrozum mnie źle to jest najlepiej wyglądający asassyn tej generacji i najlepszy pod względem grywalności. Każdej osobie będę AC black flag polecać z czystym sercem. Myślę że na koniec generacji dostaliśmy wreszcie produkt skończony Assassin's Creed idealny :)

Odnośnik do komentarza

Tak, takie są fakty. Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy kupują next geny dla gier, które wyglądają kapkę lepiej na nextgenie niż na obecnych platformach. Dla exów to jeszcze zrozumiem ale nie dla takich gier. Podobnie z wii u - chyba, że to sterowanie jest jakieś mega innowacyjne, że chciałbym zagrać w taką grę jeszcze raz, ale wątpię. Choć w przypadku ps4 mają wypuścić łatkę podnoszącą rozdzielczość ale to ciągle nie jest to czego oczekuję po next genowej grafice.

Odnośnik do komentarza

Tak, takie są fakty. Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy kupują next geny dla gier, które wyglądają kapkę lepiej na nextgenie niż na obecnych platformach. Dla exów to jeszcze zrozumiem ale nie dla takich gier. Podobnie z wii u - chyba, że to sterowanie jest jakieś mega innowacyjne, że chciałbym zagrać w taką grę jeszcze raz, ale wątpię. Choć w przypadku ps4 mają wypuścić łatkę podnoszącą rozdzielczość ale to ciągle nie jest to czego oczekuję po next genowej grafice.

Akurat jeśli brałbym już na start PS4 to wolałbym wydać kasę na Black Flaga w wersji na next-gena niż na PS3 -  to chyba oczywiste. A tak poza tym, 1080/60 piechotą nie chodzi xD. 

 

Chyba nie sądziłeś, że gra będąca w produkcji od 2011 roku będzie prezentować się na PS4 jak Killzone. Black Flag jeszcze korzeniami tkwi na emerytowanych sprzętach takich jak PS3 i X360. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Twórcy mówili, że najwięcej problemu sprawiły im wersje na current geny, zwłaszcza wersja na ps3. Przy nowych konsolach nie było takich problemów. Naprawdę nie widzę problemu w tym, by AC4 wyglądał naprawdę next genowo. Twórcy poszli na łatwiznę i wypuścili lekko dopieszczoną wersję. Pewnie na przełomie generacji też nie chcieli aby wersje dzieliła przepaść, choć to dobry chwyt marketingowy. Mam nadzieję, że następna część AC na next geny powalą mnie grafiką. Oczywiście nie tylko ona się liczy. W AC4 bardzo mi się ona podoba na mojej current genowej konsoli, nie mam większych zastrzeżeń.

 

Hmm, gdybym miał do wyboru AC na konsolę, którą już mam lub na nextgena, za którego musze zapłacić ;) to wybrałbym jednak wersję na curent geny. Gdybym nie znał serii AC i zaczynał przygodę z konsolami to brałbym wersję na PS4.

Odnośnik do komentarza

To by była dopiero moc! 

Jeżeli curent geny nie zostana porzucone i doczekają się obiecango 10-cio letniego wsparcia (a na to się zanosi dzięki choćby braku emulacji starszych konsol) to prawdopodobnie tak właśnie będzie. Po co zabijać kurę znoszącą złote jajka...?

 

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie o

 

 

legendarne statki?

 

 

??

Odnośnik do komentarza

zastanawiam się czy wracać do AC Black Flag na pc czy grac na ps4 (jeżeli dorwę bundla) . W AC grafika nie jest jakaś super nawet na ultra w pc a na tv wygodniej się gra :) Jedna rzecz mnie niepokoi bo podobno AC na ps4 to nie stałe 60 klatek :(

Odnośnik do komentarza

Może trochę za prosta ale taka teraz moda na wypuszczanie coraz łatwiejszych gier. Mi to nie przeszkadzało aby się dobrze bawić.

 

Podstawą to ulepszony pancerz mortar i heavy shoot I ta armata boczna podlpywasz od tylu srasz mortarem I cały czas siedzisz mu na (pipi)e omijając Mortar jak ma z pol paska to wpływem w niego taranem odpalam wszystko co mam

 

Będę musiał sprawdzić tą metodę. Zawsze atakowałem od frontu. Nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem?

 

Kupiłem DLC do AC4 dzieki któremu miałbym rozbudowany statek na maksa,trofik za to itd. Jako że normalnie uzbieranie kasy w grze na upgrade takiego statku byłoby bardzo czasochłone a jako że jest trofik do platyny za upgrade staku to kupiłem to dlc i co? Statek nierozbudowany trofika brak. WTF?! o co kaman Ubi

 

inb4 przez takich jak ty są mikrotranzakcje w grach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...