Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

WTF AC4 i Ubisoft. Znowu zbugowaliście grę?

 

Robił ktoś grę na 100%? Dzisiaj chciałem dokończyć i została mi Sekwencja 8 Wspomnienie 2 gdzie dodatkowymi celami było Uderzenie Królowej Perły Afryki ulepszonym taranem i zatopienie(czy tam uszkodzenie) statku obrony fortu. O ile z pierwszym dodatkowym celem nie było problemu to z drugim już tak. Robiłem tak

 

 

i tak

 

 

tak

 

 

i nic,nie zaliczało o co cdo cholery chodzi? mam nadzieję ze to nie bug bo ac3  tez mi sie zbugowal. ekoledzy pomóżcie ;)

 

Pobijam pytanie. Ekoledzy pomóżcie :( 

Odnośnik do komentarza

mi normalnie to wpadło. wydaje mi się, że jak podpłyniesz do fortu to musisz zaznaczyć ten okręt za pomocą lunety, bo u mnie ostrzał z fortu zaczął się dopiero po tym jak to zrobiłem.

 

macie jakiś sposób na trofeum Sharing is Caring? to jest to co trzeba się podzielić każdym odkryciem. na ps4 ma je ponad 18%, więc powinno wpaść przy okazji, a ja nie kojarzę żebym chociaż jedno odkrycie znalazł :/

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie - jak w 4 wygląda sytuacja w terazniejszosci? w końcu w AC3 pewien wątek sie zakończył. wiec co teraz wymyślili?

nie gralem jeszcze w AC4 ale napewno kiedyś kupie, ale własnie ciekawi mnie co tym razem wymyslili w wątku terazniejszym (którego nie lubie i wolałem zawsze zeby go nie bylo)

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie - jak w 4 wygląda sytuacja w terazniejszosci? w końcu w AC3 pewien wątek sie zakończył. wiec co teraz wymyślili?

nie gralem jeszcze w AC4 ale napewno kiedyś kupie, ale własnie ciekawi mnie co tym razem wymyslili w wątku terazniejszym (którego nie lubie i wolałem zawsze zeby go nie bylo)

wątek teraźniejszy jest scisle powiazany z tym z przeszlosci przez

jedna osobe co pojawia sie tutaj i tutaj

i terazniejszosc jest tak (pipi)owa ze mogloby jej nie byc

Odnośnik do komentarza

Yano dla mnie teraźniejszośc zawsze była słabo-średnia, tu też jes podobnie jednak w końcu trochę inaczej (choćby widok fpp w niej), więc można ją jakoś przełknąć.

Co do samej czwórki to dla mnie jest to najlepsza część serii, zdecydowanie! Jednak jak masz w planach kupno ps4 to wstrzymaj się i tam go ograj. Miałem styczność z obiema i naprawdę jest mimo wszystko duża różnica. Dodatkowo za jakiś czas biorąc pod uwagę startowe bundle z AC4 będą niskie ceny na tego Asisyna.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wyłapaliście pewne puszczenie do nas oka przez Ubi w jednej z notatek służbowych w Abstrego: "Biorąc pod uwgę nasz obecne tempo pozyskiwania danych, nasze możliwości wydawnicze oraz naszą wiedzę na temat rynkowych trendów...zarząd Abstrego Zindustries wyznaczył mi za cel tworzenie jednego pełnego tytułu rocznie, nie licząc mniejszych projektów."

 

Hehe , wyciskacze kasy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...