Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

WTF AC4 i Ubisoft. Znowu zbugowaliście grę?

 

Robił ktoś grę na 100%? Dzisiaj chciałem dokończyć i została mi Sekwencja 8 Wspomnienie 2 gdzie dodatkowymi celami było Uderzenie Królowej Perły Afryki ulepszonym taranem i zatopienie(czy tam uszkodzenie) statku obrony fortu. O ile z pierwszym dodatkowym celem nie było problemu to z drugim już tak. Robiłem tak

 

 

i tak

 

 

tak

 

 

i nic,nie zaliczało o co cdo cholery chodzi? mam nadzieję ze to nie bug bo ac3  tez mi sie zbugowal. ekoledzy pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza

PIĘKNY powrót do korzeni jeśli chodzi o klimat. Connor najsłabszy imo. 


 


Znów podjarka na maksa.


 


Co ciekawe, dopiero teraz to zobaczyłem, kto robił muzę dla Black Flag. Nie kto inny jak Brian Tyler, odpowiedzialny min. za moją ulubioną serię Fast & Furious. Czułem, że już pewne sample gdzieś słyszałem smile.png Dlatego nie robił ścieżki dla F&F 6, bo zajął się produkcją Black Flag. REWELACJA. Obok Jespera Kyda - must have. 


 


http://www.youtube.com/watch?v=sObsv8TWqVs


Złączyłbym ich kompozycje z przygód Ezio i Black Flag - i wrzucił w kolejnej części. Musk rozyebany.

Odnośnik do komentarza

@Up

 

może ty odpowiesz na moje pytanie ?

 

 

Panowie jak się korzysta z szybkiej podróży? Co jeszcze muszę spełnić, nie licząc wszystkich pkt widokowych na całej wyspie, żeby szybka podróż była dostępna?

 

Ja mam wersję 1.02 to już ta w 1080p ? TV mi tak niby pokazuje...

Odnośnik do komentarza

Ja już dokładnie nie pamiętam ale powinien się pojawić komunikat, że "szybka podróż jest już dostępna". Normalnie jak jestem w mieście czy na morzu i klikałem na szybką podróż to przenosiło mnie tam gdzie chciałem kiedy ta opcja była dostępna. Czasami nie była jak było mówione wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast bawiłem się z AC4 najlepiej od czasów pierwszej części i uważam, że warto dać 200zł (ale po przejściu sprzedać ofc) za gierkę. Gdybym miał tylko curent gena to jednak nie kupowałbym nowej konsoli dla ciut lepszej grafiki. Bankowo edycja na tą generacje szybciej stanieje niż na next geny.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem AC4 w wersji na PS4 - warto? 

do tej pory grałem tylko w AC1, następne wersje mnie już nudziły, a o Black Flag słyszę same pozytywne opinie.

 

Warto wydać 200zł te tego tasiemca? :)

 

używkę pewnie taniej znajdziesz niż 200zł. ja grałem tylko w AC2, więc porównania z innymi częściami nie mam, ale w Black Flag gra mi się przezayebiście do tego stopnia, że postaram się o platynę. bardzo dużo zabawy i bardzo fajna gierka. póki co mam na koncie 29 godzin, a killzona jeszcze nie włączyłem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...