Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze wzorowo wykonany trailer CGI. Poza tym swietny klimat piratow, be wyspy i zbieranie skarbow, juz moge sobie to wyobrazic.

 

Zastanawia mnie jednak jak to bedzie z wersjami. Curremt genowa wyjdzie 29 pazdziernika i next genowa tez? Byl taki Przypadek w generacji PS2/PS3 ze gra na obie generacje wychodzila na PS2 w danym dniu a na PS3 kilka miesiecy pozniej?

Odnośnik do komentarza

Chyba nigdy nie kładłem lachy na jakąś grę tak mocno jak na serię Assassin's Creed. Jedynka była ultra nudna, dwójka - przyznam - lepsza, ciekawsza, nazwałbym ją nawet grą dobrą. Potem miałem dwuletnią przerwę od Ezio oraz przyjaciół i nayebało sześćdziesiąt części. Zagrałem chwilę w "czwartą", chwilę w trójkę i tak - nic mnie nie trzyma przy tej produkcji. Największy tasiemiec tej generacji, obok COD'a(nie wliczam gier sportowych itp.). Z tym, że ta druga przynajmniej nie jest:

 

1. Zobowiązująca(kilka godzin bezstresowej gierki i do sprzedaży/oddania, jak dobry film akcji).

2. Ślamazarna, zabugowana, z NAJGORSZYM STEROWANIEM z jakim miałem do czynienia w mojej przygodzie z tą branżą.

3. Zwyczajnie nudna co potwierdza najnowsza odsłona i opinie o niej. Leżała u mnie w domu przez 3 tygodnie i zachciało mi się ją włączyć tylko dwa razy. Pierwsza prawdziwa misja ze "strzelaniem" odstraszyła mnie na kilometr. 

4. Grą powielającą w kółko ten sam schemat! Niech te pacany z Ubisoftu uczą się od innych jak się powinno robić dobre sandboxy.

 

Najgorsza seria tej generacji niestety zaszczyci nas również na kolejnej. Lionel pewnie już leje w majtki. Zapewne oprócz lepszej grafiki pozostaną bugi, idiotyczne SI i wszelkie wady, bo żabojadom nie będzie się chciało ulepszać gry, którą i tak kupią idioci zapatrzeni w debilną markę. 

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Chyba nigdy nie kładłem lachy na jakąś grę tak mocno jak na serię Assassin's Creed. Jedynka była ultra nudna, dwójka - przyznam - lepsza, ciekawsza, nazwałbym ją nawet grą dobrą. Potem miałem dwuletnią przerwę od Ezio oraz przyjaciół i nayebało sześćdziesiąt części. Zagrałem chwilę w "czwartą", chwilę w trójkę i tak - nic mnie nie trzyma przy tej produkcji. Największy tasiemiec tej generacji, obok COD'a(nie wliczam gier sportowych itp.). Z tym, że ta druga przynajmniej nie jest:

 

1. Zobowiązująca(kilka godzin bezstresowej gierki i do sprzedaży/oddania, jak dobry film akcji).

2. Ślamazarna, zabugowana, z NAJGORSZYM STEROWANIEM z jakim miałem do czynienia w mojej przygodzie z tą branżą.

3. Zwyczajnie nudna co potwierdza najnowsza odsłona i opinie o niej. Leżała u mnie w domu przez 3 tygodnie i zachciało mi się ją włączyć tylko dwa razy. Pierwsza prawdziwa misja ze "strzelaniem" odstraszyła mnie na kilometr. 

4. Grą powielającą w kółko ten sam schemat! Niech te pacany z Ubisoftu uczą się od innych jak się powinno robić dobre sandboxy.

 

Najgorsza seria tej generacji niestety zaszczyci nas również na kolejnej. Lionel pewnie już leje w majtki. Zapewne oprócz lepszej grafiki pozostaną bugi, idiotyczne SI i wszelkie wady, bo żabojadom nie będzie się chciało ulepszać gry, którą i tak kupią idioci zapatrzeni w debilną markę. 

1. Musiałeś się nią opiekować, karmić, opłacać jej mieszkanie? 

2. Nie wiem o co chodzi z tym sterowaniem, ale czasami jak się nie potrafi grać, to zrzuca się winę na sterowanie.

3. Gram w grę już drugi tydzień, jestem w 9 sekwencji i nie odczułem ANI TROCHĘ nudy. Ze wszystkich części najbardziej 'nudną' była część pierwsza, ale można wybaczyć jej tym, że to wejście marki na rynek growy.

4. Dziwne, żeby w grze o Asasynach kradło się samochody, latało samolotami, czy strzelało rakietami P-Z. Między II, a III częścią wprowadzono tyle innych rzeczy, że tylko ignorant tego nie zobaczy.

 

Dzięki za nazwanie mnie idiotą, Darek. AC dla mnie jest dobrą serią, bo jak już wielokrotnie pisałem - zabija mnie klimatem i odwzorowaniem miejsc i czasów. Jak biegałem po Wenecji, czy 'parzyłem' herbatę bostońską, to miałem mokro w majtach. To jest piękne. 

Odnośnik do komentarza

Grałem w acb i acr. Moje wrażenia po acb były jak najbardziej pozytywne, natomiast w acr "czegoś" mi brakowało. Niby wszystkiego było więcej, a Ezio zmienił się z wiekiem (co odnotowałem na plus), jednak samo acr było zbyt długie (?). Niby te zbieżności powinny się wykluczać... niby bo do acr Ubi dało bezsensowne Tower Defence (to zdecydowanie najgorszy element tej gry), a misje Desmonda były po prostu nudne (te w acb były za(pipi)iste). Fakt faktem niegrałem w ac3, jednak dużo osób uważa tą gre za najgorszą cześć. Co ciekawe ludzie zachwycają się tymi "pirackimi" misjami z ac3, natomiast ja niepotrafie połączyć samej roli assasyna z piratem. Dlatego odpuszczam sobie ac4, a ac3 kupie za max 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Connor powinien umrzeć na samym początku. Kiedy jego wioska stanęła w płomieniach

 

Niestety przeżył :(

 

Co w nim było takiego złego? Nie grałem w trójkę ale domyślam się że uważasz w takim razie, że Ezio był ok, a przecież protagoniści z 8-bitowych gier są mniej bezpłciowi. 

 

 

 

Nie czekam na czwartą część i nie zagram jak w każdą po dwójce. Jedynie jakiś naprawdę niespotykany setting zachęciłby mnie do tej serii ale to jest raczej niemożliwe, bo pewnie 5 (8?) część będzie umiejscowiona podczas rewolucji francuskiej, potem czasy wiktoriańskie. Chciałbym rewolucję październikową ale znając trendy w kulturze masowej i tej serii to komuniści byliby tym razem templariuszami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...