Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

Po polsku ten trailer nabiera nowego oblicza ("Sterburta , Edziu !") :teehee:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jzSuBvZoa9Q

Zawartość limitki :

ac4-458x340.jpg

Cenna 130$ czyli ok. 420 PLN w zamian dostaniemy :

  • Ekskluzywne opakowanie
  • Metalowe pudełko
  • Artbook (80 stron)
  • Oficjalny soundtrack z gry
  • Czarną, piracką flagę
  • Figurkę mierzącą 45 cm(!)
Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie bylem na zakupach, szukalem jakies koszulki dla siebie i znalazlem niespodziewanie koszulke z Assassins Creed IV, oryginalna na licencji Ubisoft:

20130803_175734.jpg

 

 

Kupilem ja w niemieckim C&A za 12eur, moze w Polsce tez beda dostepne - sprawdzcie.

Byly jeszcze koszulki z innymi grafikami, dwie biale i dwie czarne, ale mi nie pasowaly.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Fajna koszulka

 

Trailer z nurkowaniem i polowaniem swietny

Ale patrząc na nurkowanie i to ze odbywa sie w samych gaciach czuje ze będzie tylko w oskryptowanych lokacjach. Tak jak w ac3 wchodzenie na swoj statek bylo oskryptowane i zmienioalo postaci ubranie na wdzianko kapitana. W ac4 wsiadac na statek mozna juz dowolnie bez loadingu ale czuje ze za to dostaniemy skryptowane nurkowanie bez mozliwosci wyskoczenia statku i podziwiania podwodnego swiata. A to zapewne z tego powodu ze dno morskie w wiekszosci będzie puste i ladne podwode lokacje będą tylko tam gdzie tworcy chcieli

Troche szkoda

 

Ciekawe jak to bedzie w GTA 5, prawdopodobnie tam podwodne tereny będą w wiekszosci ladnie zrobione (ale ogolnie bedzie tam mniej wody niz w ac4)

Odnośnik do komentarza

słaby gameplay z GC

 

walka jest taka sama jak od początku - czyli schemat że wrogowie "stoją w kolejce" i czekają na atak, i takie coś było od początku i od początku było krytykowane przez graczy, ale jak widać nie potrafią sobie z tym poradzić i nie potrafią wymyślić nic nowego

 

i ja jestem to w stanie przeboleć, już w AC3 troche mnie to bolało bo na trailerach mowili że to poprawili, ale okazało sie że to zwykła marketingowa ściema bo walka nadal sie sprowadza do stojących w kolejce wrogów których ataki gracz przechwytuje i zabija po kolei

 

jestem w stanie to przeboleć bo świat gry zapowiada sie świetnie, zarówno wysepki jak i pływanie statkami , oraz piracki klimat będzie świetny (już w AC3 było fajnie mimo kilku wad)

i wiem że ta gra to typowy bezczelny tasiemiec, ale mimo wszystko dają spory świat do zwiedzania, i sporo rzeczy do robienia i to mi sie podoba, do tego dochodzą pirackie klimaty i myśę że AC4 będzie dla mnie wyśmienitą częścią tasiemca :)

 

oczywiście że mam nadzieje że w AC5 wprowadzą jakieś znaczące poprawki gdy gra już w całości przeniesie sie na next geny, ale nadal jest to kawałek fajnej gierki. nie jest to COD który co roku na tym samym 5 letnim silniku wypuszcza identyczną sieczne skryptów i plastikowych wybuchów. tutaj oczywiście też mamy tasiemca, ale tasiemca który oferuje o wiele więcej niż tasiemiec COD z kilkoma godzinami nowych skryptów i kalką multi z MW2 , i jedynie nowymi teksturami na "nowych" mapkach

 

 

tak wiam, to tasiemiec, ale mimo wszystko tasiemiec posiada fajne elementy i fajny świat :) dlatego wybaczam mu tasiemcowość

można powiedzieć nawet że gdyby wszystkie tasiemce miały co roku tak ciekawe nowe światy to życie gracza było by całkiem przyjemne

 

nie to co fifa, COD i grant turismo które są tasiemcami do bólu a gry między sobą różnią sie jedynie kilkoma detalami, mapkami i teksturami

 

 

ps nie twierdze że tasiece są fajne, sam wolał bym coś naprawde NOWEGO , ale w przypadku AC naprawde łatwiej znieść tasiemcowość gdy dostaje sie tak fajny świat do eksploracji

Odnośnik do komentarza

Wlasnie chcialem o tym napisac, o ile ACV jest gra full nextgenowa (tzn. brak wersji na ps360, silnik z wd czy the division) a wszystko na to wskazuje bo Ubisoft juz w 2014 troche zlewa sobie current gen wydajac The Division I The Crew tylko na xo\ps4, o tyle jest to zdecydowanie najlepsza okazja na zrobienie systeu walki calkowicie od nowa. Jesli w przyszlym roku bedzie to samo to prawdopodobnie nie planuja zadnych zmian jesli o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oby tylko nie zrobili tego zbyt schematycznie - każda nowa tawerta = animacja potrącenia i obowiązkowa bójka

Takie drobne smaczki sa fajne ale jesli zrobią je zbyt schematycznie to wyjdzie nudna i upierdliwa akcja

 

btw potwierdza sie na tym filmiku moje przewidywanie że nurkowanie jest tylko w oskryptowanych lokacjach, prawdopodobnie poza nimi nawet nie można sie zanurzyć pod wodą, troche szkoda, ciekawe jak to będzie zrobione w GTA5

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Rozróby w tawernach bardzo fajny motyw, wreszcie będzie można się pobawiać pięściami. Plus animacje fajniejsze. :o

 

Przecież już we wcześniejszych częściach mogłeś walić z pięści. Dwie buły i po kolesiu - co za żenada.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...