Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem albo i nie. Otóż, na początku gdy grałem i byłem na Hawanie to pogoda się zmieniała. Znaczy był deszcz i burza. Zmieniała się, ale po jakimś czasie zauważyłem, że pogoda nie zmienia się nigdzie, oprócz sztormu na morzu. Ktoś wie dlaczego? zauważył ten błąd? może usunąć instalkę gry i zainstalować ponownie?

Odnośnik do komentarza

ma ktoś jakiś dobry sposób na legendarne statki. Calakuje singlowo ac i nie wiem jak legendy rozwalić. Tylko jeden legendarny w lewym dolnym rogu rozwaliłem.

 

 

Już sobie poradziłem. Sekret tkwił w używaniu bardzo często kwadrata :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Pytanie do grających na PS4. Nie mogę zarządzać flotą, przy każdej próbie wyskakuje mi, że nie można się połączyć z serwerami ubisoftu tak miałem w zeszły weekend i jak dzisiaj przysiadłem ponownie mam to samo. Miał ktoś już ten problem?

 

zobacz ilu masz znajomych, jeśli ponad 99 to w Black Flag nie działają usługi sieciowe

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ograłem już trochę nowego asasyna i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Po okropnie nudnej trójce, przy której zmusiłem się jedynie do ukończenia fabuły (a zajęło mi to kilka miesięcy, bo co tylko go uruchomiłem to odechciewało się grać), spodziewałem się że z czwórką będzie podobnie i miałem jej nie kupować. No ale jednak, przełamałem się, kupiłem i nie żałuję. Pływanie statkiem jest mega.  :pirate: Jedyne zastrzeżenie mam do misji, w których musimy kogoś śledzić. Zawsze były one słabe, a Ubi jak na złość wepchało ich do gry dość dużo. Za to reszta zadań wypada całkiem dobrze, a i jest co robić po za misjami, na przykład szukanie skarbów, polowanie, zatapianie innych statków czy chociażby łapanie szant, które później załoga będzie nam śpiewać podczas rejsów.  :D  Ogółem, jak ktoś tak jak ja, zraził się do serii po części trzeciej, niech śmiało kupuje Black Flag, którego śmiało można stawiać obok świetnej dwójeczki.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie czarny koń 2013 roku.Po fenomenalnej 2 części assassyna i fatalnej 3 nie sądziłem że wyjdzie im taki hicior.Grę stawiam na równi z 2 częścią mimo że klimat jak i sam bohater w black flag wypadają dużo lepiej.Dawno nie grałem w tak dobry tytuł w pirackich klimatach .

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest jakiś minimalny poziom łajby z jakim można wyskoczyć do Legendary Ships? Póki co puszczają 2 - 3 salwy i idę na dno :confused:

 

 

Pytanie do grających na PS4. Nie mogę zarządzać flotą, przy każdej próbie wyskakuje mi, że nie można się połączyć z serwerami ubisoftu tak miałem w zeszły weekend i jak dzisiaj przysiadłem ponownie mam to samo. Miał ktoś już ten problem?

 

Mam to samo gaddemyt. Znajomych mam na pewno 100+

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Jest jakiś minimalny poziom łajby z jakim można wyskoczyć do Legendary Ships? Póki co puszczają 2 - 3 salwy i idę na dno :confused:

 

Pytanie do grających na PS4. Nie mogę zarządzać flotą, przy każdej próbie wyskakuje mi, że nie można się połączyć z serwerami ubisoftu tak miałem w zeszły weekend i jak dzisiaj przysiadłem ponownie mam to samo. Miał ktoś już ten problem?

Mam to samo gaddemyt. Znajomych mam na pewno 100+

To musisz zejść do poziomu 99 znajomych, mi pomogło inaczej zapomnij o flocie
Odnośnik do komentarza

Orajt pierwszy Legendary Ship zatopiony! Udało mi się wczoraj z El Impoluto. Skurczybyk twardy i szybki. Starałem się siedzieć mu na rufie, ale wcale nie było łatwo. Często odpływał na większą odległość, robił zwrot i taranował. Bardzo trudno było i podchodziłem do niego kilka razy. Jackdaw mam prawie w 100% wypasioną dlatego zamierzam się na pozostałe LS :)

Odnośnik do komentarza

Kto wymyślił tyle tego skradania? Wskazać go proszę. Druga sprawa ten co postać wymazał klejem superprzylepnym, tego też chciałbym poznać.

Poza tym nie jest źle, przynajmniej nie tak nudno jak w AC III. Mimo Full HD  to od czasów najlepszego odcinka serii ---> AC II niewiele się zmieniło. Tak więc albo AC II jest tak ponadczasowy albo kończą się im pomysły. 
Na koniec tym co pamiętają, wesoła nuta:)
http://www.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Assassin's Creed IV: Black Flag sprzedał się w olbrzymim nakładzie

 

Wygląda na to, że Assassin's Creed będzie jeszcze dłuższym tasiemcem niż się spodziewaliśmy. Seria już teraz opiewa na 11 gier, a wyniki sprzedaży jej najnowszej iteracji są tak dobre, że kolejna jest tylko kwestią czasu.

 

Na spotkaniu z inwestorami Ubisoft zakomunikował, że 10 milionów kopii Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4) znalazło się w sklepach.

Z czego 7 milionów to wersje na PS3, Xboxa 360 oraz Pc, a 3 miliony, to wydania na nową generację konsol. Ubisoft jest bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Wprawdzie w analogicznym okresie czasu, trzecia część serii sprzedała się o 2 miliony egzemplarzy lepiej, lecz Black Flag trafił w okres przejściowy pomiędzy generacjami, który potrafi być trudniejszy.

 

CEO firmy - Yves Guilmot zaznacza jednak, że podczas samych pierwszych sześciu tygodni 2014 roku, sprzedaż czwartej części była lepsza niż ACIII, co może sugerować jej dłuższy cykl sprzedażowy związany z przesiadką graczy na kolejną generację konsol.

Jak już kiedyś pisałem - bardzo chciałbym polatać asasynem - ninja po feudalnej Japonii.

Nie życzyłbym sobie natomiast, by Ubisoft zarżnął markę, lecz dał jej chwilę odpocząć. Nic jednak na to nie wskazuje i kolejną część zobaczymy najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

 

Źródło: http://uk.ign.com/

http://www.pssite.com/news-31051-assassin_s_creed_iv__black_flag_sprzedal_sie_w_olbrzymim_nakladzie.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Black Flag sie swietnie sprzedal? Bardzo dobrze, to najlepszy AC od czasow AC2.

 

Kupilem przed chwila Freedom Cry jako DLC, ale za cholere nie moge pobrac patchy. Sa 2 czesci, po mordedze i kilkukrotnie wyskakujacym bledzie udalo mi sie pobrac pierwsza czesc, 350 MB, teraz pozostaje 750, ktore idzie nie dosc ze jak krew z nosa to do tego wyskakuje co chwile blad i nie ma szans, zeby calosc pobrac. Chwile przed tym sciagalem caly dodatek w 12 min, wiec pobieranie jest ok. Wg testy na PS3, jest aktualnie 10.1 mega downloadu. Serwery Ubi?

 

Poza tym wieszcze Freedom Cry swietna sprzedaz jako dodatku. Adewale byl fajnym kompanem w podstawce a do tego DLC wstrzeliwuje sie idealnie w aktualnie najbardziej pozadany temat w Stanach - czarne niewolnictwo.

Odnośnik do komentarza

W sieci pojawiły się dwa screeny przedstawiające logo nowego Assassin's Creed. Jeśli screeny okażą się prawdziwe, to do czynienia będziemy mieli nie z feudalną Japonią, czy starożytnym Egiptem... a z czerwoną komunistyczną Rosją.

1622205_623961934325790_727937451_n.jpg

Oczywiście jest to plotka mogące nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości, ale wiele osób Assassin's Creed: Great Fall łączy z komiksem o Asasynach, która nosi podtytuł The Fall i opowiada o Nikolaiu Orelovie, rosyjskim asasynie żyjącym na przełomie XIX i XX wieku.

 

Źródło:  http://g4mers.pl/content.php?6679 

Edytowane przez figus87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...