Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do wersji na PS4. Czy bez uplay passport tracę jakieś istotne funkcje w single playerze?

tylko dlaczego z niego nie skorzystać, skoro jest za darmo, bez korzystania ze zdrapki? To fakt, że nie tracisz jakichś istotnych funkcji oprócz multiplayera, floty Kenway'a i wyzwań oraz miejscówek społecznościowych - tylko ... dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem, nie tykam nigdy multi, dodatkowo staram się unikać w życiu wszelakich programów lojalnościowych. Nie lubię podawać swojego ee-maila itp.  Tak więc nigdy nie uruchomiłem tego paszportu i do czasu jak mi nic istotnego z singla nie zabierze (nie liczę jakiś strojów czy szabelek) to go będę olewał.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem, nie tykam nigdy multi, dodatkowo staram się unikać w życiu wszelakich programów lojalnościowych. Nie lubię podawać swojego ee-maila itp.  Tak więc nigdy nie uruchomiłem tego paszportu i do czasu jak mi nic istotnego z singla nie zabierze (nie liczę jakiś strojów czy szabelek) to go będę olewał.

Wybacz ale jeśli nie wiesz, nie znasz ... nie opiniuj.

Po pierwsze nie pisałem o programach lojalnościowych ale o miejscówkach (w świecie gry pojawiają ci się dodatkowe skarby, królewskie konwoje z kasą do zdobycia oraz białe wieloryby, m.in. niezbędne do wytworzenia czegoś tam) i wydarzeniach (za ich realizację przez społeczność są nagrody). Nieistotne ale fajne - z singla masz wyciętą kwestię floty Kenwaya - zdobyte statki nie tylko możesz niszczyć lub puszczać wolno (naprawiając Kawkę lub obniżając reputację), lecz także wcielać do swojej floty, którą handlujesz winem, tytoniem, olejem, kakao na całym obszarze Oceanu Atlantyckiego. Oczywiście zdobyczą są grube pieniądze (których jest później aż nadto no i popierdółki w stylu broń, ubrania i antyki). Dla jednych nieistotne, dla innych codzienne sprawdzanie bezpieczeństwa szlaków i puszczania flotylli na handel...

O multi chyba nie muszę pisać bo wiadomo co to jest.

 

Podsumowując - Ubisoft zrezygnował ze swoich paszportów (w tym przypadku pobiera go się za darmo), więc nie rozumiem, dlaczego kolega Incognitos ma z tego nie skorzystać

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ty się znasz, z tego co wiem to flota Kenwaya jest oparta o multi. Jak ktoś gra tylko singiel ni odczuje żadnych zmian. 

 

tak, właśnie "z tego co wiesz" - sęk w tym, że nie wiesz.... Nie, nie musisz grać w oparciu o multi - flota może dotyczyć wspólnej zabawy ze znajomymi ale przede wszystkim jest to zabawa w singlu.

Powtarzam - grając w singla nie będziesz miał możliwości wciągania zdobytych statków do swojej floty, czyszczenia szlaków i handlu na wodach Atlantyku przez co zdobywania kupy pieniędzy. Do tego dodatkowych skrzyń, konwojów, łowisk wielorybów i kilkudniowych wydarzeń. Nie są to "istotne funkcje" tylko urozmaicenie i jakieś tam wzbogacenie zabawy ale skoro są za darmo to dlaczego nie skorzystać? Nie wiem jak to prościej napisać.

 

I nie sil się na pseudosarkazm tylko dlatego, że ktoś ci zwraca uwagę, że nie wiesz o czym piszesz a do tego brniesz dalej ...  :confused:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

 

Przepraszam, ty się znasz, z tego co wiem to flota Kenwaya jest oparta o multi. Jak ktoś gra tylko singiel ni odczuje żadnych zmian. 

 

tak, właśnie "z tego co wiesz" - sęk w tym, że nie wiesz.... Nie, nie musisz grać w oparciu o multi - flota może dotyczyć wspólnej zabawy ze znajomymi ale przede wszystkim jest to zabawa w singlu.

Powtarzam - grając w singla nie będziesz miał możliwości wciągania zdobytych statków do swojej floty, czyszczenia szlaków i handlu na wodach Atlantyku przez co zdobywania kupy pieniędzy. Do tego dodatkowych skrzyń, konwojów, łowisk wielorybów i kilkudniowych wydarzeń. Nie są to "istotne funkcje" tylko urozmaicenie i jakieś tam wzbogacenie zabawy ale skoro są za darmo to dlaczego nie skorzystać? Nie wiem jak to prościej napisać.

 

I nie sil się na pseudosarkazm tylko dlatego, że ktoś ci zwraca uwagę, że nie wiesz o czym piszesz a do tego brniesz dalej ...  :confused:

 

 

 

Miłoszu to nie jest pseudosarkazm tylko sarkazm jak widzę takie jednostki jak ty które siedzą cicho i tylko czekają, żeby się do czegoś doczepić.

 

Gość się pytał to u odpowiedziałem, że jak gra tylko singiel to nie potrzebuje tego paszportu i tyle. Jak jesteś taki pro to trzeba było odpisać, a nie czekać aż ktoś coś napisze i swoim czujnym okiem zaraz się do.ku.rwić.

 

Pamiętaj, że są osoby, które nie tykają multi w grach(np ja). Incognitos się o to zapytał i to mu odpowiedziałem.

 

Teraz proszę szybciutko się ode mnie odku.rwić i zająć się np rozszerzaniem floty w Assasinie 4 za pomocą paszportu Polsatu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, mi ten paszport do niczego nie był potrzebny.  Typ wyżej się czepia i od iluś postów pisze coś o tym paszporcie ale w sumie żadnych konkretów z tego nie ma.

To, że piszesz, choć nie masz pojęcia o czym piszesz, to że nie jesteś w stanie pojąć co się do ciebie pisze, to że nie rozumiesz, co jest napisane, nawet jak ten sam tekst jest powielany po trzykroć, nie usprawiedliwia byś  nazywał kogoś "typem"… 

Odnośnik do komentarza

Od kiedy to "typ" jest obraźliwe? :o Czasy się zmieniają...

 

Muszę odpalić wreszcie tego Assassin'a, tak się zbieram i zbieram i kurcze coś nie mogę zacząć :confused:

 

Nie ma na co czekać do 21 marca jeszcze dużo czasu:)

 

AC4 to dla mnie to nadal najlepsze gra na PS4, ograna jako pierwsza na premierę. Teraz pewno Infamous ją przebiję.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest 55! Genialne posunięcie ze strony Ubi i oczywiście szczęście że akurat teraz tego potrzebowałem. Oszczędziłem kilka bitych godzin- jedna Wataha to ok 1,5 lvl do przodu przy 15 min.

Przy 53 lvl odpuściłem żeby nie wpaść na tego glitcha co pisał New i dziś z rańca to już 0,5 lvl (a nawet mniej) na jedną Watahę.

Odnośnik do komentarza

Ja się chyba kompletnie nie znam, tak zachwalali tą IV część a tu kiepsko jak stąd do Houston! Dosłownie wymęczyłem tą grę. Fabuła jest tak porywająca jak Moda na sukces, porażka absolutna. Ktoś tu wspomniał o jakimś fabularnym twiście? Gdzie on jest? To chyba wielki komplement dla tego "dzieła". Zresztą ta gra to powinna się nazywać Pirate's Creed bo asasyna to tu jak kot napłakał. O superkleju nie wspomnę bo as wpada i wskakuje nie tam gdzie trzeba. 
Obawiam się, że mimo zjeżdżonej formuły w Unity zaserwują nam w miarę nextgenową grafikę z past-genową rozgrywką.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Logował się ktoś już może na acinitiates.com? Mój iPad póki co pokazuje, że na mobilnych urządzeniach ta strona jeszcze nie działa (wersja "open alpha"). Fajnie zwiększa to zabawę czy dochodzą raczej zbędne rzeczy?

 

---

 

Widzę, że to jakiś niewypał jest, skoro od grudnia (bodajże 18. był start) zeszłego roku w dalszym ciągu jest w fazie "alpha"...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Od kiedy to "typ" jest obraźliwe? :o Czasy się zmieniają...

 

Muszę odpalić wreszcie tego Assassin'a, tak się zbieram i zbieram i kurcze coś nie mogę zacząć :confused:

 

Ja też nie mogłem, wczoraj o 7 usiadłem i nie mogłem się oderwać do 01:00, a spać trzeba. Czuje że to będzie fajna platynowa przygoda  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...