Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nabyłem wczoraj COD, na opakowaniu stoi PL a za cholerę nie mogę ustawić rodzimych napisów. HELP !!!

Dobra, już znalazłęm odpowiedź.

Dostaliśmy informacje że w fazie produkcyjnej zostały pomylone wersję językowe, na dzień dzisiejszy wspólnie z wydawcą pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Żenua ...

A co do samej gry to, graficznie mocno odstaje od BF4 ( nie widać że to nowa generacja sprzętu ), ale w multi gra się przyjemnie.


U mnie nadal głównie BF4 choć czas ten wydłuża fakt, że do kampanii podchodzę 4 raz bo mi save'y wcięło :]

Miałem to samo i trzeci raz nie mam motywacji, żeby od nowa zaliczać całą grę.

Edytowane przez Wolverinexxx
Odnośnik do komentarza

no ja właśnie w coda dziś zacząłem grać dzięki dobremu forumowiczowi w wersje pl ze sklepu. Na razie singiel i fajnie się strzela a jak gra się ściągnie wieczorem w multi. Mam BF4 i będę w niego grać ale jak naprawią multi kompletnie. Gram też w NBA 2k14 i jestem zachwycony trybem moja kariera :) Fakt jestem noobem w temacie nba od 2k ale właśnie przez to ta gra wydaje mi się tak świeża i inna :)

Odnośnik do komentarza

Singla Killzone i Battlefield 4 skończyłem. Przy tej drugiej bawiłem się lepiej. Teraz tylko Battlefield 4 online. Głupio mi trochę, że nie sprawdziłem nawet Killzone'a na multi, ale jakoś nie chce mi się tego włączać. Pewnie jakbym nie kupił BF4 od razu, to pewnie bym co nieco pograł.

 

 

Szybka ocena:

 

Killzone: Shadow Fall - 7.5/10

Battlefield 4 - 9.5/10

Odnośnik do komentarza

Singla Killzone i Battlefield 4 skończyłem. Przy tej drugiej bawiłem się lepiej. Teraz tylko Battlefield 4 online. Głupio mi trochę, że nie sprawdziłem nawet Killzone'a na multi, ale jakoś nie chce mi się tego włączać. Pewnie jakbym nie kupił BF4 od razu, to pewnie bym co nieco pograł.Szybka ocena:Killzone: Shadow Fall - 7.5/10Battlefield 4 - 9.5/10

Grałem w multi każdego Killzone, ale to z SF urywa głowę przy samej (pipi)e. Poważnie. Od czasów multi w Americas Army nie doświadczyłem nic lepszego.

 

Co do tego jak ktoś napisał, że Shadow Fall jest trudne to zgadzam się. To najtrudniejszy Kz w histori i to bez dyskusji. Ja osobiście chyba nigdy nie gralem w tak trudnego fpsa na normalu.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

 

nie widzę w store dema Trine 2, gdzie je znajde

Kliknij w wyszukiwarce na Trine 2: Complete Story. Wyskoczą ci dwie opcje:

 

1. Dodaj do

koszyka  71 zł

 

2. Bezpł. demo

 

 

polecam obadac to demko w wersji 3D, chyba najładniejsze 3D jakie widziałem w grach do tej pory

 

ostatnio skończyłem Shadow Fall, ale najbardziej rajcownym singlem okazuje się być...ACIV Black Flag, naprawdę solidna część która nie ma nic wspólnego z nieporozumieniem zwanym AC3, pirackie klimaty bardzo w tym pomagają

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem Asisyna 4. Grałem od premiery ok 22 h. Bardo dobra część, dla mnie chyba najlepsza. Od dziś męcze NBA 2k14, a dokładnie fabularny tryb my carer, który jest przesadznie rozbudowany i wciàgający, a od świąt zaczynam singla Killzone SF na przemian z NBA i Mario 3d World ;)

 

Aha i jak ktoś może napisać, że nie ma w co grać a PS4 ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...