Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Rezok widze nowy kolega, witamy :)

jeśli nie grałeś to polecam ze swojej strony Infamous i Tomb Raider na PS4, dwa świetne lekko starsze tytuły, teraz w dobrej cenie je wyrwiesz, no i ofc TLOU ;)

a Killzone zacząłęm singla ale dla mnie nudny i szybko rzuciłem

 

ogrywam teraz NFS Rivals, męcze platyne, zostały mi 3 trofea

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich!

Gdzie moja kultura ;p 

Tomb Raidera ograłem na past genach, jak trafi się okazja to może odświeżę pamięć na nowej generacji. Infamous też jest w planach, ale poczekam chyba, aż będzie za free w ps+ (mam nadzieję :). TLOU także zaliczony na PS3, ale na PS4 w fullhd chętnie porozwalam klikaczy.

BTW Battlefield 4 na singlu nie odrzucił mnie, wczoraj pograłem sobie i po 4 godzinach została mi chyba ostatnia misja. Niekiedy grafika wypala oczy. 

Odnośnik do komentarza

Pozostało jeszcze 9 misji w Watch Dogs,później zaczynam grać w The Last of Us+DLC i do końca października powinienem się wyrobić ponieważ będzie premiera nowego CoDa i będę tylko w niego skupiony i także WWE2K15 które wychodzi w 28 października. Mam jeszcze inFamous Second Son w foli ale to dopiero jak będzie suchota (1 kwartał 2015 roku). Nie lubię przechodzić 2-3 gry na raz.

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich. Pomimo, że zarejestrowałem się tu w 2011 roku, zaraz po nabyciu PS3 to udzielałem sie na innym forum i zapomniałem, że jestem zarejestrowany :) W sobotę nabyłem bundla PS4 z The Last Of Us Remastered i po przejściu na nową generację, kompletnie nie chce mi się włączać PS3 :D Wracając do tematu. Gram aktualnie singla w TLoU i cieszę się, że nie zagrałem w ten tytuł na past genach, gra w 1080 i 60 klatkach po prostu jest miodna. Pod koniec miesiąca kupuje FIFA 15, więc narazie to będą te dwa tytuły, w którę będę grał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie FIFA15 i Metro. Metro może być jak za te kasę do ogrania ale ta fabuła jest szczątkowa, taka sztuczna, do książek się nie umywa. Gameplay i najbardziej klimat ratuje. FIFA natomiast masa bugow, nie zalicza spotkań często jak ludzie wychodzą z gry a nawet jak się wygrywa. Grałem z Juve które miało koszulki Bayernu, padaka. Karne z kapelusza typu mój obrońca wstaje z ziemi wbiega na niego w tym czasie przeciwnik wywraca się i karny. Ocena w PSX subiektywnie zaplacona.

 

 

wytapaćkane z BlackBerry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...