Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadka się rozwiązała :) Po dwóch dniach wpisywania fraz w wyszukiwarkę i odkopywania swojej pamięci znalazłem tę grę. Przy okazji zachęcam do zagrania w nią, bo fabuła jest naprawdę ciekawa i wciągająca.

Ta gra to "Erica" (2019). Thriller. Tak naprawdę to interaktywny prawdziwy film, w którym mamy możliwość dokonywania wyborów. Jest wciąż dostępna na platformach PS4 i PC. Polecam fanom thriller'ów... i ładnych głównych bohaterek ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.08.2022 o 01:55, SebaSan1981 napisał:

W sumie PS4 stoi teraz w sypialni i służy do łóżkowego oglądania Netflixa z nową partnerką ale ostatnio na próbę odpaliłem Mud Runnera aby pograć w kampanię. Pograłem z pół godziny i miałem dosyć. Od grafiki i 30fps rozbolały mnie oczy. Chyba trzeba będzie kontynuować taplanko na PS5 bo stara generacja nadaje się już tylko do oglądania filmów. 

Ja czekam na wersję Pro lub min Slim i gdy cena spadnie. Póki co to 4 i tak jest lepsza niż granie na PC;)

@Dariusz
Erica:banderas: Coś mi to mówi. AAAA

Grałem na iOS wersję demo xD

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Na zmianę powrót do przeszłości w postaci Dragon's Crown i Wipeout omega collection. Pierwsze na lajcie bo platynka już dawno jest i pomału robię sobie postacie na 99, drugie to sprawa honoru bo to moja ulubiona seria i kiedyś muszę w końcu trzasnąć platynę. Na razie jednak klękam przed niektórymi eliminatorami/zone na Elite w kampanii z w2048 i bardziej mi się ciśnienie podnosi niz mam z tego fun podobny do tego jak lata temu. No wyśrubowane są te niektóre wymogi, nie powiem.

 

Edyta: no coś mi właśnie za trudno było z jednym eventem (kampania w2049 eliminator metro Elite w 2 minuty) i po blisko 4 godzinach prób zacząłem wertować neta i okazuje się że to chyba jeden z najbardziej dziadowskich eventów w całej grze. No i teraz jasne dlaczego pad prawie wyleciał przez okno, tym bardziej że człowiek wrócił do gry po tak długiej przerwie. Ehh.

Edytowane przez columbo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Haven na zmianę z Little Nightmares 1 DLC (w kolejce czeka dwójka).

 

Lekkie mile artystyczne gierki to lekarstwo po Ubiszablonach.

 

Próbuje jeszcze odpalać coś na VR2, ale ciągle traktuje to jako popierdólke na kwadrans, a nie sprzęt do zatopienia się w fabułę czy coś. 3k dobrze wydane kurła xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, _Red_ napisał:

Haven na zmianę z Little Nightmares 1 DLC (w kolejce czeka dwójka).

 

Lekkie mile artystyczne gierki to lekarstwo po Ubiszablonach.

 

Próbuje jeszcze odpalać coś na VR2, ale ciągle traktuje to jako popierdólke na kwadrans, a nie sprzęt do zatopienia się w fabułę czy coś. 3k dobrze wydane kurła xd

Re village ograłeś? 

Odnośnik do komentarza

Demko tylko. Z pełnych gier mam kupiony upgrade Walking Dead S&S i GT7 i w końcu muszę przysiasc.

W Haven chyba miałem seksy, bo rozmowa w łóżku dotyczyła klejącego się prześcieradła :ohboy: Mogliby wydać drugą część, która pokazuje ową znajomość po latach, latające naczynia, kłótnie o brudne skarpety, obsrane pieluchy itp. Bo jeszcze piwniczaki uwierzą, że tak wygląda prawdziwy związek jak w tej chińskiej gierce anime.

 

edit

o w końcu się pokłócili, ależ realistyczne doznania :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Ken Marinaris napisał:

Layers of Fear. Kupiłem kiedyś za jakies grosze i tak ze 3 lata na dysku leżało. Troche straszy, bo atakuje dźwiękiem góownie. Głownie leziesz przed siebie i zbierasz porozrzucane kartki i inne duperele. Może DLC bedzie bardziej sensowne...

Nie będzie :lul: Dwójka jeszcze nudniejsza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...