Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem dlaczego tak się dzieje ale ostatnio kilka razy gdy próbowałem wejść na ppe.pl to automatycznie przerabiało mi na "m.ppe.pl" i firefox wywalał mi error o błędnym przekierowaniu

gdy kasowałem ręcznie w adresie "m." to i tak się dodawało ponownie i nie mogłem wejść na ppe.pl

mimo że miałem tak już kilka razy to po jakimś czasie problem sam sie naprawiał

Odnośnik do komentarza

Emet, pamiętam, tylko za nic pomysłu nie mam. Skórki były odświeżane przy okazji instalacji ostatnich dodatków, ale nie widać, aby po tym były jakieś problemy, stąd dziwi mnie, że akurat na PS3 coś się kaszani.

 

Yano, ten problem miałeś dzisiaj/wczoraj? Był kilka dni temu, ale bodaj od środy usunęliśmy (a przynajmniej tak myślimy) ten problem z przekierowaniem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drodzy użytkownicy, na forum pojawiła się nowa grupa. Jest to faza pośrednia pomiędzy Użytkownikiem a Senior Memberem. Grupa ta przeznaczona jest dla wyrazistych, wyróżniających się i bardzo aktywnych userów, którzy tworzą klimat oraz życie tego wspaniałego forum.

Sztywnych kryteriów wyborów nie ma. Ci co mają zostać wyróżnieni to zostaną wyróżnieni. Jeśli nie od razu to na dniach.

 

Przesadni pieniacze z CW, osoby z dużym dorobkiem warnów czy niezbyt pozytywną opinią (i nie chodzi mi tu tylko o plusiki) nie mają co się nawet dopominać :)

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Drodzy użytkownicy, na forum pojawiła się nowa grupa. Jest to faza pośrednia pomiędzy Użytkownikiem a Senior Memberem. Grupa ta przeznaczona jest dla wyrazistych, wyróżniających się i bardzo aktywnych userów, którzy tworzą klimat oraz życie tego wspaniałego forum.

Sztywnych kryteriów wyborów nie ma. Ci co mają zostać wyróżnieni to zostaną wyróżnieni. Jeśli nie od razu to na dniach.

 

Przesadni pieniacze z CW, osoby z dużym dorobkiem warnów czy niezbyt pozytywną opinią (i nie chodzi mi tu tylko o plusiki) nie mają co się nawet dopominać :)

 

Dziękuję za uwagę.

 

ZxaRU77.jpg

 

I jak tu takiemu odmówić ? Eusa_dance.gif

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Sierpień za nami:

 

Posty: 25 888 (drugi wynik po czerwcu 2014, począwszy od stycznia 2008)
Nowych rejestracji: 111
Nowych tematów: 276
 
Fora z największą liczbą wyświetleń tematów (TOP 10; Te statystyki pokazują liczby wyświetleń dla tematów utworzonych w wybranym okresie czasu, a nie liczby wyświetleń w wybranym okresie czasu.): 
 
Władza, Kobiety, Pieniądze - 20 850
PS4 - 15 838
Sony - 11 127
Ogólne - 3408
Opinie, komentarze - forum, magazyn - 3218
Nintendo - 2547
Microsoft - 2372
Kupię - 2171
Hyde Park - 2138
Inne - 1398
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to przypadek.. ale forumek znowu zaczął działać na PS3. Co prawda widzę, że nie wszystko jest jak trzeba (np. pole do pisania posta jest malutkie i ne wyświetlają się żadne dodatkowe opcje), ale przynajmniej da się znowu w miarę normalnie przeglądać i czytać, co piszą tutejsi psychole ;)

Jeśli to nie przypadek, to dzięki ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

mam pytanko - da się jakość sprawdzić ile plusów i minusów przydzielił dany użytkownik innym ludziom?

przyznam że najabrdziej mnie ciekawi ile ja dałem plusów i minusów, bo mam wrażenie że bardzo sporadycznie korzystam z tego "środka ekspresji emocji" i ciekaw jestem jak wyglądają statystyki, bo mam wrażenie że dałem zaledwie kilka(naście)dziesiąt minusów odkąd sie pojawiły na forum, plusów za to nieco więcej ale też mało. a mam wrażenie że niektórzy codziennie wykorzystują swoje limity + i -

 

 

 

 

EDIT

jeszcze jedno - kiedyś można było sprawdzić statystyki postowania, był wykres pokazujący ile postów się pisało o jakiej godzinie itp, przed chwilą tego szukałem i nie znalazłem, już skasowaliście tą możliwość?

Edytowane przez Yano
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...