Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Mam kłopoty z statusami, nie mogę czasami otworzyc komentarzy/odpowiedzi na status moj czy innego usera, dzieje sie tak na roznych urzadzeniach czy (tablet/telefon/komp) i przegladarkach (mozilla, ie,safari, chrome) czasami upierdliwe, ale da sie życ

Odnośnik do komentarza

1) Zakładka "reputacja" w swoim profilu wyrzuca błąd MySQL (tzn próba kliknięcia w samą zakładkę nic nie daje, widać to dopiero jak się wymusi jej otwarcie w nowej karcie przeglądarki)

2) Nie mogę zmienić awatara. Spróbowałem zatem usunąć i wgrać ponownie, nadal ten sam komunikat "Wystąpił problem z ustawieniem nowego zdjęcia"

po paru minutach już działa wszystko

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Mówimy prawie o tym samym:) Ale w tym sęk - trzeba rozwijać menu licząc, że coś przyszło, przez co zdarza mi się przegapić wiadomość. Jakby ten button od rozwijania zmieniał kolor, to wtedy wiem, ze warto rozwinąć i sprawdzić skrzynkę.

edit:
coś w ten deseń np., albo chociażby sama zmiana koloru:
37557107e32037f4.jpg

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Nie wiem, czy dobry temat, jeżeli nie to proszę jakiegoś admina o przeniesienie.

Jestem nowy na forum i mam takie pytanko: Czy da się, jakoś zablokować użytkownika, tak by nie mógł oceniać moich wypowiedzi? Niejaki "Kasias" minusuje każdą moją wypowiedź. Starym wygom, pewnie nie sprawia to problemu, ale ja jako nowy użytkownik, ledwo nazbierałem 7 plusów, a już mam od gościa minus pod każdym komentarze i reputacja mi spadła do neutralnej... Staram się pisać z sensem, nikt zgłaszał zastrzeżeń do moich wypowiedzi, więc trochę to przykre, że przez jednego gościa nie mogę nic skomentować, bo zaraz reputacja mi spadnie na czerwono :(

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dobry temat, jeżeli nie to proszę jakiegoś admina o przeniesienie.

Jestem nowy na forum i mam takie pytanko: Czy da się, jakoś zablokować użytkownika, tak by nie mógł oceniać moich wypowiedzi? Niejaki "Kasias" minusuje każdą moją wypowiedź. Starym wygom, pewnie nie sprawia to problemu, ale ja jako nowy użytkownik, ledwo nazbierałem 7 plusów, a już mam od gościa minus pod każdym komentarze i reputacja mi spadła do neutralnej... Staram się pisać z sensem, nikt zgłaszał zastrzeżeń do moich wypowiedzi, więc trochę to przykre, że przez jednego gościa nie mogę nic skomentować, bo zaraz reputacja mi spadnie na czerwono :(

 

Proszę o wskazanie minusowanych postów. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

W linku, który podał square widać. Problem w tym, że nie rozumiem o co człowiekowi chodzi, pisałem do niego, próbowałem się dogadać, a on olał moje wiadomości i dalej minusuje... 

@Shankor

Bardziej niż przejmuje się punktami, zależy mi na tym, by nie mieć negatywnej oceny:)

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio większość czasu korzystam z forum używając iPada, 

Jest jakiś dziwny problem chyba z formatowaniem tekstu, jak pisze posty poprzez iPada robię odstępy, rozdzielam zdania, jednak po wysłaniu postu, wszystko zlewa sie w całość :confused: i muszę uruchomić pc i tam porobić odstępy spację itd

 

chyba ze wina lezy po stronie ipada i safari, sprawdze na chromie

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...